انقلاب قبلی ایرانی ها مشروطیت بود که بخاطر نفوذ غربگرایان و همدستی استبداد و استعمار شکست خورد.

 

در اين نوشتار، نگاهي مي اندازيم به دو مقوله كوتاه تا هم ذكر تاريخ شود و هم اشاره اي به تجربه آينده؛ يكي توافق هسته اي و ديگر FATF.

کسانی که صرفا و فقط در حمایت از پخش کلیپهای نامناسب کمپین تشکیل می دهند بدون در نظر گرفتن آسیبهای روحی، روانی و اجتماعی که برقص تا برقصیم در حمایت از چهارشنبه های سفید و بی حجابی کمپین تشکیل می دهند و بی حیایی و فضای ناامیدی در کشور را با ابزار رسانه به گونه ای ترویج می دهند که باعث ناامیدی و خودکشی دختران و پسران ما می شود، خواهشا دم از #نه_به_خودکشی و #نه_به_تجاوز نزنند که نمیتوان پخش و ترویج این نوع کلیپها را هرچند ندانسته بی تاثیر در این موارد دانست.

سفر آقای روحانی به سویس و اتریش که به منظور نقد کردن احتمالی وعده های اروپاییها انجام می شد ، با جنجال اتهام زنی دادستانی بلژیک به جمهوری اسلامی تحت عنوان « اقدام تروریستی ایران!!» علیه «گردهمایی سازمان منافقین خلق » ، خاطر ایشان (آقای رئیس جمهور) را مکدر و اوقات خیلی از دوستان آقای ظریف را تلخ کرد.

از اول سال تا الان آموزش و پرورش به ما معلمان یک بازی فکری ارایه کرده است، آن هم بازی دوران کودکی ما، بازی مار پله

کودکان از آسیب پذیرترین گروه های جامعه هستند که یکی از خطراتی که آنها را تهدید می کند، کودک آزاری است. قربانیان کودک آزاری در بزرگ سالی انسان های ضعیف النفس، با عزت نفس پایین و منزوی می شوند.

نغمه های شومی که گاهی از برخی حلقوم‌های ناپاک درمی آید حتی پیشنهاد ارائه مذاکره نیست، پیشنهاد «تسلیم» است. ملت ایران چنین صداهایی را از حلقوم منافقین، کمونیست‌ها، لیبرل ها و بهائیان طی 40 سال گذشته به «تکرار» شنیده و بر دهان آنها مشت کوبیده است.

تحلیگر مسائل سیاسی در یادداشتی مشکلات اقتصادی موجود را تحمیل جریان نفوذ دانست و نوشت: هر عقل سلیمی می تواند بفهمد که وضعیت فعلی صرفا ناشی از ناکارآمدی یک دولت نیست بلکه کارشکنی و نفوذی است در جهت ایجاد نارضایتی عمومی، تا منجر به اقدام علیه نظام بشود.

حسین شریعتمداری در یادداشتی در روزنامه کیهان خطاب به رئیس جمهور به 160 نمونه از وعده‌های وی در ۵ سال گذشته به ملت اشاره و تصریح کرد، هیچکدام از این وعده‌ها محقق نشده است.

سازمان تبلیغات اسلامی هم از جمله متولیان این امر است که درعرصه فرهنگ و تبلیغ حکیمانه دین، پرچم دار می باشد.

تصويب لايحه حمايت از کودکان ‌و ‌نوجوانان در مجلس تنها گام اول براي رسيدن به مقصود است و بايد براي افزايش آگاهي خانواده‌ها و حتي کودکان نسبت به حقوق قانوني‌شان تلاش کرد.

فعال رسانه ای غرب گلستان در یادداشتی آورده است : بحران آب به عنوان محوری ترین بحث در کشور مطرح است که می تواند تبعات اقتصادی ، اجتماعی و حتی سیاسی را به دنبال داشته باشد و نیازمند مدیریت و عزم جدی برای مقابله با این بحران است.

دانشجوی فعال سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی کردکوی در یادداشتی آورده است: جماعــتی که مردم را در فیشهــای نجومــی نامحرم می داننــد و مردم را در انعقاد FATF نامحرم می دانند و این پیمان مهم را چراغ خاموش امضا و اجرا کرده اند، چطور برای شفافیت و مبارزه با پولشــویی گریبان چاک می کنند...

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان گلستان در یادداشتی آورده است؛ امروز بحث امنیت در یک جامعه بسیار مهم است و ابعاد مختلف جوامع انسانی را در بر می گیرد، امنیت پایدار با مشارکت مردم، نیروی انتظامی، اصناف و دستگاه‌های اجرایی محقق می‌شود.

باید یک مورد پیش قدمی طرف مقابل در مذاکرات را دید تا بتوان حسن نیت او را باور کرد و اگر غیر این باشد از لبخند ما هر برداشت دیگری می شود. براستی برجام به جز یک تجربه دیقیمت دیگر در عمر مردم و نظام چه ره آورد دیگری داشت؟

بسیاری از دلسوزان نظام و مردم حزب اللهی و ولایتمدار این سوال را مطرح میکنند که براستی ضرورت برگزاری علنی جلسه مجلس پیرامون تصویب لایحه دولت به منظور پیوستن به توافق بین المللی مبارزه با تروریسم ، چه بوده است؟

اتفاق روی داده در مدرسه غیرانتفاغی در غرب تهران، از نگاه یک کارشناس ارشد علوم تربیتی مورد بررسی قرار گرفت.

مادامی که خط مشی کلی و اهداف مصوب وزارت اطلاعات از سوی هیأت وزیران و رییس جمهور با سیاست ها و مصوبات کلان کشور در عمل مغایرت نداشته باشد و این وزارتخانه حاکمیتی به اعتبار سیاست ها و برنامه های دولت های حاکم از وظایف اصیل اسلامی و انقلابی خود عدول ننماید ؛ این وزارتخانه در تراز نظام انقلابی امامت و امت خواهد بود و در غیر این صورت با خروج از مدار یاد شده به ورطه تشکیلات دیوان‌سالاری تنزل و سقوط خواهد کرد و جهت اصلی و بنیادین تشکیلاتی خود به استناد ماده ۱ و فلسفه وجودی خود را از دست خواهد داد.

رسانه‌های استکباری بعد از ارتحال امام تصمیم به «بایکوت خبری رهبری» در دنیا گرفتند. تا صدا و تصویر و پیام ایشان به گوش جهانیان نرسد!

پربحث ترین ها