همزمان با حضور گسترده مردم مسلمان جهان در تاسوعا و عاشورای حسینی ، اتاق فکر جریان استکباری برای کمرنگ کردن آثار روانی این تجمعات عظیم با نشر خبر کذب مبنی بر خودکشی دختر آبی (استقلالی) به دلیل حکم حبس ۶ ماهه بخاطر حضور در ورزشگاه سعی در انحراف افکار مردم ایران و جهان از حماسه حسینی کردند و نکته قابل تامل همراهی همیشگی جریان اصلاح طلب و سلبریتی‌ها با منافقین این مزدوران کوردل استکبار بود.

اتفاقی که در جنگ سرد آمریکاییان با تشکیل ناتوی فرهنگی برعلیه بلوک شرق انجام دادند ، امروز نیز دریک جنگ ترکیبی بر علیه ما با حضور برخی چهره های داخلی(مثل فریبا عادلخواه) به عنوان پیاده نظام غرب برعلیه ما اقداماتی انجام می دهند.

حضرت ابوالفضل عباس(ع) با بصیرت نافذی که داشتند پاسخ شمر را نمی دهند و وقتی امام حسین(ع) می فرمایند که شمر فاسق است ولی شما پاسخش را بده در یک جمله پاسخ شمر را می دهد که : خدا لعنت کند تو و امیرت و امان نامه ات ؛ من امان نامه بگیرم در حالی که امام و مولایم ، پسر فاطمه (س) امان نامه نداشته باشد ! و شمر را شکست خورده از این حربه رد می کند .

پاسدارانی جوان از جنس کسانی که در دفاع مقدس لباس سبزشان هم لباس رزمشان بود وهم لباس دامادیشان و شاید برای عده ای لباس اخرت و کفنشان... در قالب یک گروه جهادی دانشجویی از دانشگاه  پاسداری امام حسین تهران به دستور ولی امر خود و برای ادای  تکلیف و پایبندی خود به عهدی که با مردم بستند..

همگان برآن باشیم تا در جلسات عزاداری ماه محرّم ، در کنار ذکر مصائب و مظلومیت شهدای کربلا ، بیش از پیش معرفت حسینی و سیره ایشان و اهداف والای آن بزرگواران را تبیین نموده و مطالب و روضه ها را مبتنی بر سند معتبر و واقعیات ارائه نماییم .

فعال فرهنگی اجتماعی گلستانی نوشت : در کل سلبریتیها مظهر غربزدگی ونیست انگاری اند؛ انها نه تنها غربی بلکه خودشان هم نیستند.خیلی ها ازبیرون به انها به عنوان الگو ویک انسان پیروز وخوشبخت نگاه میکنند که گاهی درتنهایی حس همذات پنداری به آنان دست می دهد.

متأسفانه در زمانی که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی، جوانانی همچون شهید محسن حججی و شهید سید احسان حاجی‌حتملو تربیت می‌شوند، شاهد هستیم بخشی از جوانان پاک‌نهاد این مملکت، تحت تأثیر فرهنگ ابتذال غربی قرار می‌گیرند و سرمایه‌ی گران‌بهای جوانی را که در واقع یک سرمایه‌ی ملی است از دست می‌دهند.

حجم بالایی از اعتبارات ارزی و ریالی و همچنین کمک های مردمی صرف مقابله با سیل و بازسازی می شود که با این اعتبارات در استان گلستان چه کارهای بزرگی می شد انجام داد ؟ آیا به واقع این حجم اعتبارات مقابله ای و بازسازی بخاطر فقدان مدیریت منابع آب از جیب ما نرفت ؟

اگرچه بر برگزاری چند دوره قبلی برگزاری "جشنواره رسانه ای ابوذر " در استان گلستان نقدهایی وارد است امّا این نقد ها نه تنها از ارزش و اعتبار و سنجه های این حرکت انقلابی نمی کاهَد بلکه با رَفع نواقِص(احتمالی) دوره های قبل می توان به اُفق آینده آن اُمید بسیاری بَست.

به گزارش گلستان ما ؛ حسین پایین محلی نویسنده و پژوهشگر گلستانی طی مطلبی که آن را به نرگس آبیار؛جواد افشار،علی رام نورایی،پیام دهکردی،سازندگان گاندو و تینا اخوندتبار تقدیم کرده ، نوشت :

چندین مقاله درباب فروپاشی امریکا وغرب معرفی کردیم وتاپایان سال نیز برهمین رویکرد خواهیم بود.اما باتوجه به اتفاقات اخیر در خلیج فارس بازهم تاکید میکنیم ودرچند جمله به طور خلاصه اشاره خواهیم کرد که جنگ نمیشود وامریکاحمله نخواهد کرد چون:

۱- امریکا وغرب بنابر تحلیل های بسیاری از استراتژها وفیلسوفان در داخل وخارج غرب درحال فروپاشی است.یعنی همان اتفاقی که برای شوروی دردهه۹۰ افتاد.امروز تمدن انگلوساکسون پیر و زخمی وخسته است واز رویارویی باحریف جوان وقدر خودداری میکند.شکست ائتلاف در حوزه دریایی مصداق بارزاین ادعاست

۲- جمهوری اسلامی امروز درموضع خیبر واحزاب وبدراست نه احد.امروز جمهوری اسلامی از تقابل نیابتی درمنطقه شام به رویارویی مستقیم باغرب پرداخت وشاخ امریکارا در رصد ناو وساقط کردن پهباد۲۲۰میلیون دلاری وتوقیف نفتکش انگلستان شکست.جمهوری اسلامی امروز نه حکومت قاجاراست ونه رژیم پهلوی.جمهوری اسلامی امروز احیاگر قدرت وحضور امپراطوری هخامنشیان است در تنگه داردانل که تاکنون پس از۲۵۰۰سال رخ نداده بود.لازم به یاداوری نیست که بستن تنگه هرمز،توقیف نفتکشها،حمله به پایگاه های امریکایی در غرب اسیا(همان خاورمیانه )که ده ها هزار سرباز امریکایی را درخود جای داده،نابودی تاسیسات نفتی کشورهای همسو باامریکا درمنطقه(کمترازچندساعت به عصر حجر برخواهند گشت تابه شترسواری مشغول شوند) از اولین اقدامات جمهوری اسلامی در ساعات اولیه جنگ است که ساختار جهان رادرچند ساعت تغییر و جهان غربی رامتلاشی میکند.

۳- جمهوری اسلامی توانسته دراین ۴ دهه باجهان بینی الهی در جهان اسلام بیش از ۶ارتش در فتنه شام تشکیل دهد.جمهوری اسلامی امروز تنها به ایران تعلق ندارد.پاکستان وافغانستان وعراق وسوریه ولبنان وغزه و....باارتشهایی برای عملیاتهای بزرگ در مناطق جغرافیایی که ژئوپلوتیکی وژئواستراتژیکی محسوب می شوند اماده اند تافرمان چه باید کرد صادر شود.رژیم صهیونیستی در برابر موشکهای کوتاه برد غزه باوجود گنبد آهنین حتی ۲۴ساعت دوام نیاورد پس باشلیک ۴۰۰هزارموشک از مناطق مشخص ونامشخص چه خواهد کرد؟!

۴- جمهوری اسلامی باایدئولوژی عبوراز امپریالیزم غربی در سطح جهانی توانسته ابرقدرتهایی چون روسیه وچین را در کنار خود قرار دهد ومیلیونها انسان آزاده که معترض وخسته از مدرنیته اند در این مسیر درراستای احیای شرق وفطرت گام برخواهند داشت.تشکیل اپک گازی وارتش دریایی ونامه به جوانان اروپایی که توسط رهبری ایران به سران روسیه،چین وجوانان اروپایی ارایه شد راباید دراین دکترینال گنجاند.

5- سنتهای الهی وامدادهای غیبی نکته ای هستند که نباید از ان غفلت ورزید.امریکاییان هرگز واقعه طبس رااز یاد نخواهند برد.قران به مانشان داده اگر توکل برخدا با هدف مقدس وبرنامه ریزی ووحدت وتلاش باشد ابراهیم ها(ع)،موسی ها(ع)،طالوت ها(ع)،محمدها(ص)و خمینی ها(ره)دربرابر نمرود ها،فرعون ها،جالوت ها وکارترها پیروزند وامروز رهبری جریان حق در دست خامنه ای(مدظل)هاست که تداوم حرکت انبیا واولیاو اوصیاست.ما به پایان تاریخ نزدیک میشویم.پایانی که باظهور منجی برای همیشه طاغوت جهانی به زباله دان تاریخ خواهد پیوست.

در روایات ما اشاره به جنگ نیابتی در فتنه شام شده وپس از ان نصرت الهی.طبیعتا ممکن است برخی بدبینان ،سادوه لوحان وحتی جریان غربزده وعوامل بیگانه مدام از هزینه وخطرات جنگ خیالی بگویند که ماان رامنتفی میدانیم.پاسخ ماروشن است.جنگی نخواهد شد چراکه اگر شکل بگیرد اولا دوران بزن در رو به تعبیری رهبری تمام شده است ودوما اگر یکی بزنند ده تاخواهند خورد لذا هزینه جنگ برای انان بیشتراز سود ان خواهد بود وتنها به چند عملیات رسانه ای وچند مانور محدود برای جنگ روانی وتست مابسنده خواهند کرد.اینجا همان مرحله تاریخی است که نباید دچار غفلت وفریب شد واز این پیروزیهای تاریخی به دست آمده نباید عقب نشینی کرد.به تعبیر آلن دوبنوا غرب درهمه جنگها پیروزبوده الا آخرین!

پیام جمهوری اسلامی روشن است:اگرمنافع مابه خطر بیفتد منافع حریف درسراسراین ربع مسکون به خطرخواهد افتاد واگراز اسرائیل اشتباها غلطی سربزند اولا حیفاوتلاویب راباخاک یکسان میکنیم دوما ان روز اخرین روز حیات سیاسی این رژیم غاصب است:

فَلَمْ تَقْتُلُوهُمْ وَ لکِنَّ اللهَ قَتَلَهُمْ وَ ما رَمَیْتَ إِذْ رَمَیْتَ وَ لکِنَّ اللهَ رَمى وَ لِیُبْلِیَ الْمُؤْمِنِینَ مِنْهُ بَلاءً حَسَناً إِنَّ اللهَ سَمِیعٌ عَلِیم»؛این شما نبودید که آنها را کشتید بلکه خداوند آنان را کشت! و [اى پیامبر] این تو نبودى که [خاک و سنگ به صورت آنها] انداختى بلکه خدا انداخت! و خدا می‌خواست به این وسیله امتحان خوبى از مؤمنان بگیرد. خداوند شنوا و دانا است.

انتهای پیام /

قلم خبرنگار از جنس صداقت و ذهن او روشنی بخش اندیشه های انسانی است و خبرنگار برآن است تا قلمش جز حقیقت و صداقت ننویسد و آنچه که می نویسد سرشار از اهدای فرهنگ غنی دوستی و انسانیت به جهانیان باشد.

یک استاد دانشگاه گفت :  منطقه غرب گلستان با داشتن ثروت فراوان در حوزه های گردشگری ، اقتصادی ، اجتماعی و کشاورزی متاسفانه یکی از مناطق کمتر توسعه یافته ودر حقیقت فقیر کشور است.

اگر برجام دستاوردی داشت چرا از بیان آن شرم دارند و اگر دستاوردی نداشته است -‌که نداشته- چرا ناکارآمدی و ناتوانی خود را به حساب منتقدان فاکتور می‌کنند؟!

نظام پزشکی با روند فعلی عملا کارکرد نظارتی خود بر پزشکان را از دست داده، و دوستی خاله خرسه شان باعث شده پزشکان،آنان را حامی همه جانبه ی خود ببیند نه نظم دهنده خود.

رونق تولید یک مسئله چند بعدی است، که بخشی از آن جامعه هدف بعنوان انتخاب کننده ها هستند. جامعه انتخاب کننده ها، انتظارت و خواسته ها و ایده هایی را به همراه خواهند داشت، که خود سرمایه است .

دولتهای ائتلاف شوم ضد ایرانی " غربی - عبری - عربی " با بحرانهای فزاینده داخلی مواجه هستند که در صدر آن بحران مشروعیت و ناکارآمدی می تواند سقوط از قدرت را به دنبال داشته باشد.

هر فردی که حجاب پیشه می‌کند دیواری را برای نگاه‌های آلوده به وجود می‌آورد که هرچند حجاب به پوشش با چادر ختم نمی‌شود چه بسا کسانی هستند که حرمت چادر را زیر پا می‌گذارند و اعمال زشتی مرتکب می‌شوند که چهره‌ی زیبای حجاب در نگاه عامه‌ی مردم به دوگانگی می‌افتد.

باید دهان صائب تبریزی را پر از در و گهر کرد به خاطر این مصرع زیبایش چرا که مردم گلستان این روزها به خوبی واقعیت آن را با عمق جانشان درک می کنند.

قوه قضاییه، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی به عنوان ضابط قضایی تا زمانی کاربرد اساسی و اصلی خود را دارند که خودشان از تهدیدات درونی و بیرونی مصون و محفوظ باشند.

نه آقای جهانگیری ! از این خبرا نیست که بخواهی دبه کنی و بری و همه تقصیرات را گردن روحانی بیندازی و بگی حاجی حاجی مکه .