در تاریخ سوم خرداد ماه ١٣٦١ خرمشهر كه با ٣٤ روز مقاومت غیورانه در برابر دشمن سقوط كرده بود ، پس از ٥٧٥ روز اشغال و ویران شدن خانه ها و اماكن عمومی و دولتی ، در كمتر از ٢٥ روز آزاد و پاكسازی شد و به آغوش میهن اسلامی بازگشت .

آنانکه کمر به نابودی فرهنگ اسلامی و ایرانی بسته‌اند به خوبی سلیقه نوجوان و جوان را شناخته و برایش ذائقه ساخته‌اند و ما همچنان در قالب‌های کهنه خود شعار می‌دهیم.

جایگاه روابط عمومی های استان را با آنچه که باید باشند خیلی دور است و این به دلایل مختلفی چون نگاه نادرست مدیران به این حوزه ، عدم توانمندی و دانش کافی کسانی که این سمت را دارند ، عدم درک صحیح از مسائل روز ، عدم ارتباط دوسویه با مردم و رسانه ، عدم ایجاد تعادل بین خواسته های مردم و عملکرد مدیر مربوط است .

در حوزه انتخابیه کردکوی، بندرگز، نوکنده، گمیشان، سیمین شهر و بندرترکمن به علت تعدد شهرها افراد بسیاری در گروه نامزدها به میدان رقابت می آیند و فضای انتخاباتی را گرم می کنند.

برخي از دولتمردان با استفاده از كلماتی مانند ”شبح جنگ، سايه جنگ، تنش هاي احتمالي، فاز افراطی، اتفاقات تصادفي و ...“ تلاش مي كنند با کوبیدن بر طبل جنگ به نوعی دست به خفت گیری سیاسی بزنند.

آقای رئیس جمهور کدام لایحه را برای حل و فصل فلان مشکل موجود به مجلس ارائه داده و یا کدام تصمیم را اتخاذ کرده بودید که فقدان اختیارات کافی باعث توقف آن شده است؟! مثلا برای مقابله با گرانی لجام گسیخته، تورم، بیکاری و ...کدام گام را برداشته بودید؟!

یک هنرپیشه زن دست‌چندم، دروغ‌ها و شایعات جهت‌داری را که دقیقا همسو با اهداف اعلام شده دشمنان اسلام و انقلاب و مردم طراحی شده است به میان می‌کشد که تازه‌ترین آن، نسبت دادن جهاد نکاح! به یک روحانی و توصیه به صیغه شدن خانم‌های ایرانی برای اعضای حشد‌الشعبی است!

شاید بتوان یکی از دلایلی که رهبر عزیز انقلاب را بر آن داشته تا هرسال به طریقی شعارهای اقتصادی را زنده نگاه‌دارند، کم‌توجهی مسئولان به امر خطیر اقتصاد و تولید برشمرد.

سربازان گمنام امام زمان (عج) نام و نشان نمی‌خواهند کسانی که نمی‌خوابند تا بخوابیم؛ شهید می‌شوند تا زندگی کنیم.

اینک که سپاهیان عزیز و جان بر کف مان در کنار سایر قوای نظامی و نیروهای امدادگر مشغول امداد رسانی به مناطق مختلف سیل زده کشور با این همه گستردگی هستند و همگان هم حضور دلسوزانه و خستگی ناپذیرش را شاهد هستیم

من بعنوان شهروند آق قلایی از شما تقاضا دارم این خواسته ما را به سردارجعفری برسانید که لباس خیس شده وی درخیابانهای شهرمان را بعنوان نماد اخلاص وخدمت بی منت سپاه و بسیج درموزه شهر برای آیندگان نگه داری کنیم.

سوگمندانه در صدا و سیمای ما به دلیل عدم استفاده از منابع انسانی کارآمد و متخصص و نبود مدیریت جامع رویکرد صدا و سیما در شرایط بحرانی تفاوت چندانی با سایر روزها ندارد و گاهی اوقات مصداق ضرب المثل معروف همه جا را آب برد و رسانه ملی را خواب برد، در این رسانه تعبیر می شود و ظاهراً تعریف بحران در این رسانه با همه جای دنیا تفاوت ماهوی دارد!

اختلاس های بزرگ یک شبه متولد نمی شود. آداب دارد. زمینه سازی می خواهد. کادر سازی می خواهد. روزها و شب ها و شاید ماهها طول بکشد تا یک اختلاس نطفه اش بسته شود و رشد کند و نامش بشود؛ ” اختلاس بزرگ “

جنگ برای ما به معنی واقعی گنج بود!! موضوعات بسیاری در رابطه با دفاع مقدس وجود دارد که می تواند گره گشای تحدید و تهدیدهای تاریخی ما باشد. باید به خود بیابیم فرصت ها را دریابیم که اگر دریافتیم به معنی واقعی "در" یافتیم.

این روزها که حال عمومی اقتصاد و معیشت مردم وخیم است مهره اصلی این شطرنج کیش و مات شده کجاست؟ بازیگر نقش اول این تراژدی تلخ در پشت کدام پرده به ایفای نقش میپردازد که مردم تماشاچی آن نیستند.

پررنگ نشان دادن منافقین در نشست ورشو یکی از تلاش های دشمن برای جبران شکست های آنها در شیطنت های داخلی و پیشبرد اهدافشان است.

طی ۵ سال و چند ماه گذشته در مقابل آنهمه امتیاز نقدی که به آمریکا داده‌ایم غیر از افزایش تحریم‌ها و ده‌ها پرونده خصمانه دیگری که علیه ایران اسلامی گشوده‌اند چه امتیازی گرفته‌ایم؟!

هرکار کردم در سوگ پهلوان داوود تازیکی بنویسم نشد! و هرکارکردم ننویسم باز نشد! گویی ما رسالتی داریم که نباید از آن عدول کنیم. مگر قرآن به قلم قسم نخورده؟! ومگر داوود تازیکی را میتوان فراموش کرد؟

آخرین بند از بیانیه «گام دوم انقلاب» که رهبر معظم انقلاب به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی صادر کردند، در خصوص سبک زندگی است که در این زمینه به نظر می رسد حضور زنان موثرتر از مردان است و لازم است که پرچمداری زنان و انجام رسالت های موجود در گام دوم انقلاب، به همت آن ها، بیش از مردان باشد.

سازمان های مردم نهاد به عنوان مجموعه هایی که از دل مردم برای خدمت به آنها بر می آیند و مسلما ارتباط بهتر و موثر تری نسبت به بخش دولتی با جوانان و افراد اجتماع دارند میتوانند به عنوان پل ارتباطی میان ملت و دولت باشند.