وقت آن شده تا نماز جماعت قلم ها برپا شود، تکبیره الاحرامش را مردم گفتند، چشم امید مردم استان ، برای پیروزی در جنگ اقتصادی به وفاق خبرنگاران استان دوخته شده است .

قرارداد بيمه تکميلي فرهنگيان در شرايطي هر ساله با بيمه آتيه‌سازان حافظ تمديد مي‌شود که نارضايتي‌هاي بسياري درخصوص نحوه ارائه خدمات از سوي اين بيمه‌گذار مطرح است.

امروز شاهدیم ، برخی محتکرین ، زیاده خواهان و سود جویان بی منطق با هجوم به بازار و تشدید بحران ،  مدیریت جنگ اقتصادی را سخت می نمایند.

بعضی‌ها جوری حرف میزنند، جوری اقدام میکنند که به اسم اینکه میخواهیم اوضاع را درست کنیم یا مثلاً فرض کنید طرف‌دار ضعفا و مانند اینها [هستیم]، در نقشه‌ی دشمن کار میکنند، خودشان ملتفت نیستند. اینهایی که خطاب میکنند به دولت که بایستی دولت برکنار بشود و از این قبیل حرفها، اینها دارند در نقشه‌ی دشمن کار میکنند. نخیر، دولت باید با قوّت سرِ کار بماند، کارها را باید این دولت انجام بدهد.

هر ساله با فرا رسیدن مرداد و شهریور زمزمه های حضور نماینده فوتبال استان در لیگ سه کشور به گوش می رسد. زمزمه هایی که بیش از این که امیدوار کننده باشد مایوس کننده است.

كمتر از 6 هفته دیگر مهلت سه ماهه FATF تمام می شود و 74 روز دیگر هم تحریم‌های نفتی و انرژی آمریکا شروع خواهد شد؛ روزهایی که قرار است در آن راه حلی با اروپایی‌ها بر سر بسته پیشنهادی و مکانیزم‌های تعامل‌های اقتصادی در غیاب آمریکا حاصل شود.

فرد افتاد در میان گرگ ها دائما در پشت حصار نامریی قفس و فشار های خُرد و تحقیر کننده درها  ،  راهروها و اتاق های این مسئول و آن مسئول برای حل عادی ترین مسایل خود ؛ می بیند وقیحانه شخصیت او را لگد مال می کنند !اوج درد ها، درک ارتباط تشکیلاتی فی مابین حلقه این گرگ ها با شغال هایی هست که در این بازی حذف علیه فرد هدفگذاری شده کاملا هدفمند و هماهنگ شده نقش آفرینی کرده اند!

بازتعریف نسبت"فرهنگ"و"اقتصاد"دربستر بافتهای فرسوده و تاریخی، رویکردی نوین به بازآفرینی شهر خلاق می باشد.

این روز ها بازی با اعداد و حروف، به عجیب ترین و پر مخاطب ترین بازی کشور بدل شده است. بازی که با اعداد و ارقام نجومی و میلیاردی آغاز و به چند حرف اختصاری منتهی می شود.

در چند روز گذشته شاهد بوديم كه اعتصاب بازاريان تهران مانند يك اپيدمي به ساير شهرها نيز سرايت كرد. اعتصاب بازار تهران از بازار كوچكي شروع به نشتي كرد و رفته رفته جدي و جدي تر شد و به ساير بازارها كشيده شد.

راهیان نور یک نرم افزار فرهنگی است که با ابتکار و تحول روحی در انسان ، گره گشای مشکلات درونی او شده است ، امروزه همه گرفتاری ها و بن بست ها مالی و فیزیکی نیستند ، برخی ها ممکن است دچار بن بست های روحی شوند.

برخي مسئولين سياسي با سياه بازي درصدد بودند وانمود کنند كه با توافق برجام، سايه جنگ را از سر مملكت دور كرده اند! حال واقعیت چیزی دیگری است و با این جملۀ تاریخی مقام معظم رهبری که فرمودند "جنگ نخواهد شد، مذاكره نخواهيم كرد“ شفافیت سازی عمومی انجام شد و می توان گفت سبو بشكست و آن پيمانه ريخت.

اين روزها شاهد هستيم كه در اعتراضات برحق مردم بابت گراني و عدم پاسخگويي مسئولين دولتي به معضلات معيشتي آنان كه در برخي از شهرها بوقوع پيوسته، منافقين به دنبال بهره برداري تبليغي و انحراف اذهان عمومي هستند تا چنين وانمود كنند كه اين اعتراضات محدود صنفي، گسترده و سراسري است و هدايت آنها توسط منافقين صورت مي گيرد.

به بهانه روز خبرنگار از دل پردرد کوزه گرانی یشنویم که حتی از کوزه شکسته های خودشان هم لبی تر نکرده اند یک عمر همه را دیدند و دیده ها به رویشان باز نشد.

این واحد های اطلاعاتی محله و منطقه محور– که بطور عمده در حوزه اطلاعات داخلی فعال بودند- در عین حال که فراگیرترین سازمان مردم پایه اطلاعات داخلی را تشکیل می داد، به دلیل عدم تمرکز و نیز فقدان راهبری واحد و یکپارچگی آن دارای نقاط ضعف بسیاری بود.

وکیل الدوله هایی که به نام نمایندگان مردم بر کرسی مجلس تکیه زده اند و حاضر نشده اند پای درخواست سوال از رییس جمهور را در این شرایط بد اقتصادی امضا کنند.

آیا نادیده انگاشتن ضعف‌‌های حقوقی یک توافق و حواله دادن آن به قضاوت‌‌های اخلاقی از جمله «بدعهدی» سایر کشورها نشان‌دهنده ضعف و بی‌انصافی منتقدان بوده یا عدم توجه منعقدان؟

«پاسداری از مرکزیت آمریکا و اروپا در سیاست خارجی ایران» خطی است که نخبگان در ایران دنبال می‌کنند. این خط از اواسط زمان قاجار شروع شده، در دوره پهلوی شدت گرفته و در دوره جمهوری اسلامی از سوی یک جریان سیاسی با جدیت دنبال شده است.

مدیر مسئول روزنامه کیهان در یادداشتی با عنوان «نظر مشترک امام خمینی و رؤسای جمهور آمریکا» به تهدیدات اخیر ترامپ علیه ایران و توئیت وی خطاب به رئیس جمهوری اسلامی کشورمان واکنش نشان داد.

اخیراً سردار جلالی رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور بحث مبسوطی را با تلویزیون شبکه خبر در زمینه حرکت به سمت هوشمند سازی بعنوان یک ضرورت که بتوانیم با چالش ها و مخاطرات این شرایط ـ بویژه با حضور فعال منافقین در فضای مجازی ـ مقابله کنیم، انجام دادند که پرداختن به آن، کمک می کند تا آسیب های موجود در فضای مجازی را که دشمن از آنها استفاده بهینه می کند بهتر شناسایی کنیم.