استعفای محمد علی نجفی از مدیریت شهر تهران آن هم پس از هفت ماه عملکرد ضعیف و بدون برنامه را می توان به عنوان نشانه ای دیگر از ناکارآمدی اصلاح طلبان در تحقق وعده های خود به افکار عمومی تحلیل کرد.

غم زلزله ،تخریب سیلاب ها، حادثه معدن و دیگر غم های امسال ،ازجنس نمی خواستیم بود اما چهارشنبه آخر سال که می شود خودمان به استقبال می رویم و می گویم؛ غم کجایی ؟ اشک بیا ! سلام افسوس ! گاهی وسط شهر دود و آتشی به راه می افتد که انگارمیدان جنگ است.

ترقه بازی های چهارشنبه آخر سال آلودگی های صوتی را افزوده و تنش های جسمی و روحی زندگی امروزی را بیشتر می کند.

درآستانه چهار شنبه سوری، فراخوان و کمپین هایی در جهت اغوا نوجوانان و جوانان در برخی شهرستان های شرق استان راه اندازی شده که قصد دارند از عدم آگاهی، حس کنجکاوی و احساسات نوجوانان سواستفاده کنند وآنها را به خیابان ها و فعالیت های خطرناک بکشانند و با امنیتی کردن فضای شهرستان و استان شیرینی در کنار خانواده بودن را درکام مردم تلخ کنند.

فعال رسانه ای غرب گلستان در یادداشت خود آورده است؛ این روزها آمدن نوروز را می توان در تمام شهر حس کرد، در کوچه پس کوچه های قدیمی، در خیابانها و معابری که رنگ و لعاب زندگی مدرن امروزی نتوانسته تاثیری در آداب و رسوم آن داشته باشد.

فعال رسانه ای غرب گلستان در یادداشتی با بیان این مطلب که در انتقال درست آداب و رسوم فرهنگی به نسل جوان ضعیف عمل شده است، آورده است؛ ترقه بازی های چهارشنبه آخر سال آلودگی های صوتی را افزوده و تنش های جسمی و روحی زندگی امروزی را بیشتر می کند.

دشمنان اسلام همیشه از یک نماز جمعه جامع الشرایط با رعایت دقیقاً دستورات اسلام در آن، بیم دارند، زیرا چنین نماز جمعه ای سبب ایجاد همبستگی و انسجام میان مسلمین می شود.

عید نوروز فصل رسیدگی به زنگارهای امام قوا یعنی قلب است پس از فرصت ایجاد شده نهایت استفاده را ببریم.

دبیر شورای تببین مواضع بسیج دانشجویی استان به سخنان اخیر معاون اول رییس جمهور در مشکل دانستن جوانان دهه شصتی در کشور واکنش نشان داد.

یک دهه شصتی خطاب به معاون رئیس جمهور گفت: آقای معاون، شما الان معاون هستید اینگونه می گویید، اگر خود رئیس جمهور بودید حتما تمام مشکلات کشور را، حتی زلزله ها و طوفانهای آمریکا را نیز به گردن ما می انداختید؟

بیست و هشتمین شبکه صدا و سیما هم آغاز بکار کرد. شبکه ایران کالا به مدیریت یکی از مدیران بازنشسته صداوسیما. و باز هم یک مدیر بازنشسته!

پنج سال از روی کار آمدن دولت تدبیر و امید می گذرد و دولتی که قرار بود با امید مشکلات مردم را حل کند و چرخ کارخانجاتشان را بچرخاند، خود به یکی از وارد کنندگان قهار تبدیل شد و حاشیه سازان این روزها و سرگرم کردن مردم به سخنان اپوزیسونی آنان هم سپر بلا و راه فراری برای پاسخگویی شده است.

اینروزها تشییع شهدای گمنام در کنار هیاهوی زندگی عصر ماشینی و در درگیری جنگ نرم و تهاجم فرهنگی جبهه شر به ایران و انقلاب اسلامی برایم این موضوع را پرنگ کرد که واقعاً شهدا چه آرمانی داشته و چطور بالاترین دارایی این دنیای خود را که جان گرانبهایشان بود در راه خدا در طبق اخلاص گذاشته و از آن گذشتند و حال تکلیف ما چیست ؟

بر همگان روشن است و حتی مقامات ایالات متحده نیز بر این نکته اذعان دارند که داعش، مولود آمریکاست و این کشور در تشکیل و تجهیز این گروه تروریستی، نقش معتنابهی ایفا نموده است.

کارشناس مسائل سیاسی در یادداشتی به انتقاد از رفتارهای دوگانه اپوزیسیونی مسئولین جمهوری اسلامی از جمله محمود احمدی نژاد بعد از اتمام مسئولیتشان پرداخت.

فعال رسانه ای غرب گلستان در یادداشتی در با حضور تماشایی مردم در جشن راهپیمایی 22 بهمن با بیان بیان این مطلب که مردم بندرگز حماسه دیگری را در کارنامه خود به ثبت رساندند، اظهار کرد: فرهنگ ملت ایران برگرفته از عاشورا ، بدر و غدیر است و هیچ قدرت پوشالی شیطان صفتی توانایی رویارویی با چنین فرهنگ و اقتداری را ندارد.

فلان عضو هیئت علمی با طعنه‌ای سؤال‌برانگیز نوشته بود «از کی تا به حال سرگین یوز هم جزو اطلاعات طبقه‌بندی شده است»؟!

بدون شک این حضور پرشور که برخواسته از بصیرت و زمان فهمی عمیق ملت ایران است پاسخ کوبنده ای به دشمنانی است که در چند ماه گذشته برای ضربه زدن به نظام اسلامی ایران از هیچ کوشش فروگذار نکردند. مردم برای نظام و انقلاب سنگ تمام گذاشتند اما حالا نوبت مسئولین است. مسئولینی که باید قدر این مردم فهیم را بدانند و برای رفع مشکلات و گرفتاری های معیشتی و اقتصادی آنان از هیچ کوششی فروگذار نکنند.

ولایت فقیه بهترین میوه انقلاب اسلامی می باشد که وظیفه همه مردمان ایران عمل کردن به سخنان حضرت ایت الله خامنه ایی می باشد چون ریشه این ولایت از پیامبران و امامان معصوم و آنها از خداوند متعال گرفته شده است.

نگارنده در پی متهم کردن وزیر صنعت دولت یازدهم به سوء‌استفاده از موقعیت شغلی خود نیست، ولی همین ساده‌لوحی‌ها و بی‌خبری از مشکلات مردم که خصیصه کلان ‌سرمایه‌داران است در تحمیل برخی از شرایط شکننده به مردم و مخصوصا اقشار محروم و مستضعف نقش موثری دارد.