ترویج جهان بینی الهى، فضائل اخلاقی و کرامات انسانی در هر اجتماع، از جمله نیازهای فطری است که هر فطرت بیدار آن را می پسندد و دنبال تحقق عمومی آن است.

سردار! امروز دلم هوایت را کرد، بی دلیل و بی بهانه. دلم برای غرش موشک هایت تنگ شد. بیا که هنوز سجیل منتظر نبوغ و استعداد توست. هنوز هم منتظریم غرش و هیبت شاهکارهایت را ببینیم، اما چه کنیم که دیگر در بین ما نیستی.

بویژه آقای روحانی که واکنش دیرهنگام و کنایه آلودش به طوفان موشکی سپاه در سوریه، بیشتر به "اثبات خویش" می ماند تا تجلیل از قهرمانان وطن.

امریکا گمان می کرد با تحریم ها می تواند کمر ایران و ایرانی را بشکند اما حال شاهد است فرزندان با غیرت این دیار در قالب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با شلیک موشکی خود مواضع تروریست هایی که از این کشور خط می گیرند را در هم شکستند.

ما وارثان «حضور» از نسل «وجود»یم؛ پس در حفظ میراث می کوشیم. «حضور» خالق صحنه هاست و ما حاضران همیشه هستی، صفحات تاریخ را با نام خویش مسطور می کنیم. اگر تاریخ زنده است، بخاطر «حضور» جاودانه ماست.

ستاره های والیبال که خود را برتر و مهمتر و بزرگتر از هر چیزی می دیدند و می بینند و والیبال ایران را وامدار خود می دانستند و می دانند و نتیجه همین تفکر تمامیت خواهانه سرآغاز قصه سقوط بود.

جناب نوبخت؛ آیا آن زمان ارتقای معیشت اولویت بود یا شعارهای پوپولیستی برای رای آوری؟، آن زمان با دادن وعده هایی که سرنوشت نامعلوم دارد اعتماد این قشر رنج کشیده را جلب کرده و رای آنها را کسب کردید حال چه می شود که هنوز یک ماه نشده این سخنان را بر زبان جاری می کنید.

فرهنگيان با همه کاستي‌هاو کم توجهي‌هابه روحاني راي دادند. حال وظيفه روحاني ايست تا دست حمايت فرهنگيان را به گرمي بفشارد و نشان دهد که آموزش‌و‌پرورش به عنوان سنگ‌بناي توسعه درازمدت و باثبات اولويت دولت دوازدهم است. روحاني بايد پيام راي فرهنگيان را ببيند و معني اين ديدن بايد در کابينه جديد دولت دوازدهم نمود پيدا کند.

از آغاز انقلاب اسلامی که سرودها و نغمه های انقلابی در زیر زمین ها و در خانه های هنرمندان انقلابی تمرین و تولید می شد تا امروز که هنرمندان انقلابی در عرصه های دفاع هنرمندانه از مبانی انقلاب ، هنرنمایی می کنند ، هیچوقت منتظر دستورالعمل های دولتی و بخش نامه های بیلان کار پرکن دولت ها نبوده اند ! هنرمند انقلابی بیش از همۀ تلاش گران عرصۀ فرهنگ ، « آتش به اختیار» بوده اما با فرمان امام امت ، امروز وظیفه اش دوچندان شده است.

حکومت‌های مردمی و دموکراسی بهترین نوع نگاه سیاسی نیستند و همواره باید حدود نیمی از مردم که بازنده شده‌اند، برندگان که فقط اندکی از آن‌ها بیشترند را تحمل کنند.

آِیا سند 2030 که بدون اطلاع مجلس، توسط دولت به اجرا گذاشته شده بود، لغو شده است یا خیر؟

معاونت تحلیل وبررسی در یادداشتی به اهمیت و جایگاه سپاه سپاسداران در اقتدار کشور پرداخت و از مسئولین خواست مراقب تحرکات دشمن در وضع تحریمهای جدید بر علیه توان موشکی و دفاعی باشند.

آتش زدن مزرعه بعد از برداشت محصول مانند سم‌پاشی، آسان‌ترین راه ولی بدترین و پر خطرترین شیوه‌ای است که برای تسریع در آماده سازی مزرعه برای کشت بعدی رایج شده است که باید جلوی این اقدام گرفته شود.

گویا در جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با اعضای شورای شهر جلین، ساخت بیمارستان 1000 تخت خوابی به این شهر واگذار شده است.

صدور فرمان آتش به اختیار مقام معظم رهبری تاکیدی بود بر قرارگاه فلج و مختل مسئولان در جنگ فرهنگی و اقتصادی با دشمن که هر حزب‌اللهی با شنیدن این فرمان باید به میدان عمل بیاید.

دبیر تشکل جامعه اسلامی گلستان دستور به افراطی گری و خشونت در معنای آتش به اختیار بون را مغالطه خواند و گفت: پیام رهبری یعنی عناصر انقلابی منتظر دستور دستگاههایی خوابیده و نا آشنا به وظایف خود نشوند.

سرباز گمنام بقیة الله الاعظم، نمی بینمت، اما وجودت را مانند همان اکسیژن نادیدنی، گرانقدر میدانم.

هنر انقلاب و تبیین مسئله رسانه را با درآمد کتاب "زندگی در عیش، مردن در خوشی" شروع می کنیم.آنجا که آمده است: زن ومردی را تصور کنید که در ساحل دریا نشسته اند و به تلویزیونی نگاه می کنند و تلویزیون تصویر دریا را نشانشان می دهد ! و این شروع معنا دار این کتاب است.

اگر ولی امر مسلمین جهان، رهبر فرزانه انقلاب، حکم به جهاد فرمایند، همه ایرانیان، سربازانِ این جبهه دفاع، به صف خواهند شد و سیلی محکمی را بر طراحان حملات تروریستی و معاندان نظام وارد خواهند ساخت.

روزنه ای برای تقویت تور امنیت ملی باید مدنظر ما باشد، یک زبانه شدن مسولان درقبال حوادث مهم است همانگونه که امام خامنه ای در مرقد امام خمینی رحمه الله علیه فرمودند؛ درقبال حوادث مهم صدای متفاوت از مسولان کشور مخابره نشود و همه باید یکصدا باشند.