آمریکا و هم‌پیمانانش هرکاری از دستشان برمی‌آمده انجام داده‌اند اما ایران اسلامی استوار و پایدار ماند. امام راحل می‌فرمود«از هیچ قدرتی نترسید از روزی بترسید که مسیرتان عوض شود».

روزگار غريبي است، اين روزها مي بينيم كه برخي كه خود را ايراني دوآتشه، ايراني اصيل يا حتي فراتر از وطن دوستي، خود را وطن پرست مي نامند حساسيت عجيبي در بلعيدن تناقضات نامتناجس دارند. به عنوان مثال، سنگ ”كوروش كبير“ و ايرانيت را به سينه مي زنند اما در بازار، به دنبال خريد اجناس با برند خارجي هستند.

حضرت آیت‌الله شبیری! اسناد غیرقابل انکار فراوانی حکایت از آن دارد که همین طیف در فتنه ۸۸ آشکارا از سوی مثلث آمریکا، اسرائیل و انگلیس به کار گرفته شده بودند تا به زعم خود بساط انقلاب را برچینند!

سال هاست از فقر انرژی رنج می بریم. شاید به گمان اغلب هموطنان کمبود انرژی چندان جدی نیست که البته آمار مصرف انرژی هم موید این مطلب است که شهروندان درک صحیحی از منابع انرژی کشور ندارند اما مساله انرژی و بحران آن به اندازه چالش آب در کشور جدی است.

و اینگونه بود که یک غربی باسنت غربی ، زائر شرق شد و به گفتمان اشراق و شیعه مدد رساند.کربن یکی از میراث داران چنین وضعیت جهانی بود .انقلاب اسلامی تحقق چنین گفتمانی ، درعرصه سیاست بود که یک کشور غربزده به احیای ارزشهای خود پرداخت و غرب را در تمامیت تمدنی خود ، در جهان و تاریخ مدرنیته با چالش جدی مواجه کرد.

همه ساله در قانون بودجه منابع اعتباری مختلفی در اختیار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهیاری ها قرار می گیرد تا صرف توسعه و عمران روستاها گردد.

مدتی است در سطح جامعه با اعتصاباتی که عموما درصد ناچیزی از اقشار را شامل می شود ، مواجه هستیم ، اعتراضاتی که می توان گفت ریشه داخلی محکمی ندارد و باید دید پشت پردۀ این اعتراضات که در مقاطع کوتاه مدت دیده می شود چیست؟

مجتبی طالبی فعال فرهنگی اجتماعی گلستانی از سفر اربعین خود تک نگاشتهایی ارائه کرده که خواندنی است .

مرکز ویلسون در واشنگتن که از یک‌سو به سرویس‌های اطلاعاتی آمریکا وابسته هستند و از سوی دیگر کاملاً با دولت آمریکا در ارتباط هستند و هماهنگ هستند و تحت پوشش فعالیت‌های تحقیقاتی، علمی ‌و سمینارهای دانشگاهی این برنامه‌های براندازی را جلو می‌برند و...

سومین سفر مصطفی تاجزاده شاگرد شیخ الاسلامی و تئوریسین خود خوانده جریان دگراندیش در چند سال اخیر ، همراه با همسرش به استان گلستان و به میزبانی مغز آلزایمری اصلاح طلبان پیشرو در گرگان از ابعاد مختلفی قابل تحلیل و بررسی است .

به محض اینکه پول تلگرام به‌صورت جدی به میدان بیاید، به دلیل اینکه درحال حاضر ما در کشورمان در حوزه ارزی هم با مشکل روبه‌رو هستیم، مسئولان به‌شدت با فعالیت تلگرام مخالفت خواهند کرد؛ زیرا تلگرام کاملا اقتصاد ایران را با خود خواهد ‌برد.

شهادت یک محیط بان و جراحت سه هم یارش، کام مردم گلستان را تلخ کرد بخصوص وقتی به چهره معصوم سه فرزند شهید می نگریستم .

بعد از تفاهم نامه برجام که دولت با گذر از خط قرمزها این پیمان نامه را بست و مدعی بود با آن تمامی تحریم های اعمال شده بر ایران بصورت یکجا برداشته می شود و اینگونه نشد، زمزمه هایی از برجام های ۲ و ۳ و ... به گوش می خورد. برجام هایی مانند برجام موشکی ، برجام رفتارهای منطقه ای ایران و ... .

فردا زیباتر است... اگر سهم خود از مشکلات جامعه را برداریم و در جیب مان بگذاریم.

جان كلامي که رهبر معظم انقلاب در سخنراني خود در”رزمايش اقتدار عاشورايي بسيجيان“ كه در استاديوم آزادي ايراد كردند و فرمودند:« جان كلام من در صحبت امروز عبارت است از: اول عظمت ایران، دوم اقتدار جمهوری اسلامی و سوم شكست ناپذیری ملت ایران»، جانمايه اي را نياز دارد كه بايد از دل ما بجوشد.

بعد از برجام اینک لایحه FATF به تصویب مجلس رسید انگار دومینوی عهدنامه های ایران تمامی ندارد هرنسخه ای پیش پای ما می گذارند با ترساندن مردم و ادعای گشایش اقتصادی، تصویب می شود بی آنکه گشایشی شود و یا به عاقبت کار نگاه شود و یا از تجربه عهدنامه قبلی استفاده شود، امضا می کنیم.

بخاطر همین تبلیغات پیچیده رسانه هاست که رهبر معظم انقلاب اسلامی عملیات روانی دشمن را به بمب شیمیایی تعبیر می کند. نوع کنش تبلیغاتی درباره لایحه FATF از جنس همین بمب شیمیایی است. گرفتن توان دید مردم و عمق ادراک آنها وپاک کردن تجربه برجام از اهداف این عملیات روانی است 

چرا مجلسی که عصاره ملت است باید با وجود تاکیدات مکرر رهبری بر تکیه بر توان داخلی باز هم راه حل مشکلات کشور را در بیرون از مرزها جستچو کند ؟!

تحقیقات میدانی در ۳۱ استان کشور که اخیرا توسط یک سازمان حاکمیتی اجرا و نتایج آن هفته قبل به مقامات عالی نظام و مسولین ذیربط رسانده شده است؛ بخوبی نشان می دهد که چگونه با عدم اجرای سیاست های نظام در حوزه فضای مجازی و تقصیر جدی مسولین ذیربط آن،  دشمن توانسته در این جنگ ادراکی خود به راحتی این سلاح شیمیایی خود را علیه تک تک مردم ایران به کار ببرد و...

طلاب و روحانیون  لباس رزم به تن کرده، دوشادوش رزمندگان اسلام به تبلیغ عملی جهاد پرداختند ، علم و عمل را در هم آمیختند و تا پای جان از کیان اسلام و انقلاب دفاع کردند؛ با ایثار و فداکاری، حماسه های جاویدان آفریدند که تقدیم هزاران شهید و جانباز در این راه پر افتخار ، دلیل بر اثبات این مدعاست.