استان گلستان در زمان حاضر دارای 102 مجوز رسانه است که 69 مجوز مربوط به نشریات مکتوب، 29 مجوز از آن پایگاههای خبری - تحلیلی و 4 مجوز مربوط به نشریات الکترونیک است.

با جرأت می‌توان گفت که کره‌شمالی در این زمینه از مذاکرات بی‌نتیجه و فاجعه‌آمیز ایران با آمریکا الگو گرفته و از این روی حاضر نشده است خود را مانند ما به چنبره فریب آمریکا گرفتار کند.

انتخاب‌هاي سياسي سبب دوري اين وزراتخانه از اهداف اصلي که مورد مطالبه‌ي اکثريت فرهنگيان است خواهد شد.دولت براي برون‌رفت از مشکلات کنوني آموزش‌و‌پرورش نيازمند بازنگري در برنامه‌هاي استراتژيک خود و اتخاذ سياست‌هاي هوشمندانه‌اي در اين حوزه داردو بدون تغيير نگاه به آموزش‌و‌پرورش نمي‌توان انتظار تغييرات بنيادي و ساختاري در اين حوزه داشت.

با نگاهی تأمل‎برانگیز به وقوع سیل در روستاهای ییلاقی شهرستان علی آباد کتول در می یابیم هنوز در مواجهه با بلایای طبیعی آمادگی کافی نداریم و با وجود آگاهی از بروز حوادث ناگوار، در خصوص پیشگیری ضعیف عمل می کنیم.

فرهنگیان از وضعیت معیشتی و منزلتی خود به شدت گله‌مند و احساس تبعیض شدید دارند و از بهبود وضعیت خود ناامید هستند بنابراین تنها چاره تغییر اوضاع را حضور یک فرد مقتدر، کاریزماتیک و همه فن‌حریف و در یک کلام یک ابرمرد یا ابرزن به عنوان وزیر می‌دانند.

طی چند روز گذشته اخبار واصله ای مبنی بر مخالفت چندین نفر در جلسه شورای شهر گرگان  با نامگذاری فرهنگسرا ابتدای ورودی شهر دارالمونین گرگان به نام شهید به گوش میرسد که باعث شده تا بنده چند نکته مهم را در این رابطه به مسئولین گوشزد کنم.

در روزهای گذشته مردی به وفاداری عباس در چنگال داعش به شهادت رسید که آخرین توصیه اش دفاع از رهبر برحق امام خامنه ای بود و همه رهروان راهش را به اطاعت از او توصیه کرد.

فعال فرهنگی استان گلستان به مناسبت روز خبرنگار در یادداشتی آورده است: نقش رسانه‌ها ‏و خبرنگاران در ایجاد وحدت، همدلی و غرور ملی ‏نقش بسیار بی بدیل است.

آقای رئيس جمهور ! فرهنگيان به‌عنوان يکي از مهم‌ترين سازندگان حماسه 29 ارديبهشت، با دقت عملکرد و انتخاب‌ شما را رصد مي‌کنند؛ معرفي زرافشان با انتظارات، توقعات و اميدهاي فرهنگيان فاصله بسيار دارد!

حرکت دستجمعی فراکسیون امید در سلفی کذایی با خانم موگرینی قبل از آنکه نمایشی جلف از خودحقیر پنداری مشارالیها باشد حاوی پیامی واضح به اتحادیه اروپا و ایضاً به غرب مبنی بر دخیل بستن و امید ابواب جمعی این فراکسیون به اروپا در مقابل عهدشکنی های آمریکا در قضییه برجام تلقی می شود!

تیتراژ پایانی سناریوی فعالیت نهاد مقدس شورای اسلامی روستا در دوره چهارم نواخته می شود تا تلاشها و خدمات یک دوره چهارساله پر تحرک و تکاپوی حرکتی منتخبین مردم شریف روستا را در قاب تصاویر به برجستگی و ماندگاری به خاطره ها بنگارد.

در حقوق ایران وجه التزام را باید نوعی خسارت دانست که طرفین قرارداد قبلاً در مورد میزان آن به توافق دست یافته اند.

با پیگیری روند مذاکرات هسته ای و خروجی آن یعنی انعقاد توافقنامه تحت فشار و نظارت آمریکا و سازمان ملل، سه عامل راهبردی عزت، حکمت و مصلحت منکوب و ملعبهٔ سیاست ورزی ناکارامدان و جزمی اندیشان شد.

امیدوارم دولت محترم با کسب تجربه مفید چهارسال گذشته و آشنایی با خوی استکباری وفریبکاری آمریکا و کشورهای غربی، سیاست خود را متکی بر دانش و توانایی جوانان ودانشمندان ومبتکران وصنعتگران داخلی وایرانی نماید وازتمام ظرفیت های داخلی وازوجودهمه اقشار وگروهها برای پیشرفت کشور بهره بگیرند .

آش درهم این سریال‌‌‌ها به قدری شور شده است که اگر یکی دو قسمت از سریال را از دست بدهید چیز زیادی جز دیدن چند خیانت جدید از دست نمی‌‌دهید.

آنچه امروز از دولت آمریکا و هم قطارانشان شاهدیم نتیجه عقب نشینی، کوتاهی و استفاده از دیپلماسی لبخند دولتمردان ایرانی بوده است.

کتاب مذکور را به پژوهشگران ودانشجویان علوم سیاسی و جامعه شناسی وهمه علاقه مندان به حوزه انقلاب پیشنهاد میکنیم وامیدواریم این فرصت برای روشنفکران دینی مهیا باشد تا درخلا وعدم رسالت روشنفکران غربزده وغفلت برخی متفکرین ومبلغین دینی و انقلاب به تبیین ارزشها بپردازند.

امشب اما شب میلاد خورشید است! عیدالرضا! و برای شب به این عزیزی، چه دعایی بهتر از تعجیل در امر ظهور؟!

ایران کشوری دارای ذخایر عظیم نفتی است اما بنزین این کالای استراتژیک را همچنان باید وارد کنیم.

امریکا روح و جسم توافقی که پای آن را امضاء کرده بود نقض کرد، هرچند ترامپ کاغذ برجام را عملا پاره نکرد اما نسخه درمانگری راهم از آن باقی نگذاشت.