اختلاس های بزرگ یک شبه متولد نمی شود. آداب دارد. زمینه سازی می خواهد. کادر سازی می خواهد. روزها و شب ها و شاید ماهها طول بکشد تا یک اختلاس نطفه اش بسته شود و رشد کند و نامش بشود؛ ” اختلاس بزرگ “

جنگ برای ما به معنی واقعی گنج بود!! موضوعات بسیاری در رابطه با دفاع مقدس وجود دارد که می تواند گره گشای تحدید و تهدیدهای تاریخی ما باشد. باید به خود بیابیم فرصت ها را دریابیم که اگر دریافتیم به معنی واقعی "در" یافتیم.

این روزها که حال عمومی اقتصاد و معیشت مردم وخیم است مهره اصلی این شطرنج کیش و مات شده کجاست؟ بازیگر نقش اول این تراژدی تلخ در پشت کدام پرده به ایفای نقش میپردازد که مردم تماشاچی آن نیستند.

پررنگ نشان دادن منافقین در نشست ورشو یکی از تلاش های دشمن برای جبران شکست های آنها در شیطنت های داخلی و پیشبرد اهدافشان است.

طی ۵ سال و چند ماه گذشته در مقابل آنهمه امتیاز نقدی که به آمریکا داده‌ایم غیر از افزایش تحریم‌ها و ده‌ها پرونده خصمانه دیگری که علیه ایران اسلامی گشوده‌اند چه امتیازی گرفته‌ایم؟!

هرکار کردم در سوگ پهلوان داوود تازیکی بنویسم نشد! و هرکارکردم ننویسم باز نشد! گویی ما رسالتی داریم که نباید از آن عدول کنیم. مگر قرآن به قلم قسم نخورده؟! ومگر داوود تازیکی را میتوان فراموش کرد؟

آخرین بند از بیانیه «گام دوم انقلاب» که رهبر معظم انقلاب به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی صادر کردند، در خصوص سبک زندگی است که در این زمینه به نظر می رسد حضور زنان موثرتر از مردان است و لازم است که پرچمداری زنان و انجام رسالت های موجود در گام دوم انقلاب، به همت آن ها، بیش از مردان باشد.

سازمان های مردم نهاد به عنوان مجموعه هایی که از دل مردم برای خدمت به آنها بر می آیند و مسلما ارتباط بهتر و موثر تری نسبت به بخش دولتی با جوانان و افراد اجتماع دارند میتوانند به عنوان پل ارتباطی میان ملت و دولت باشند.

آمریکا وزارت خزانه داری خود را بعنوان مقر فرماندهی جنگ اقتصادی برعلیه ایران تعین کرده است. بعضی ها این جنگ تمام عیار آمریکا را باور نکرند.

انقلاب اسلامی در شرایط بلوغ و نیز نبوغ به سر می برد و انقلابی ها در یک تجربه تکاملی و بلوغ قرار دارند و به همین دلیل منافقین، کفار و جریان التقاطی دوران ما،به مراتب کینه توزتر و گمراهتر از جریان سامری و نیز جریان دهه شصت وارد عرصه مبارزه با انقلاب اسلامی شده و در پی فرصت زدن ضربه اند.ناگفته پیداست که این آینده نگری و از معجزات قرآن است.

در ماه های اخیر که شرایط سخت اقتصادی ما در کشور هر روز سخت تر میشود در حدی که کارگران و اقشار متوسط رو پایین جامعه رو تحت الشعاع خود قرار داده است.... کمیته امداد امام خمینی (ره) همچون دوران پس از پیروزی انقلاب علاوه بر کمک رسانی به محرومان و نیازمندان جامعه با اجرای اقداماتی جدید اقشارمختلف و کارگرانی که در سال اخیر با توجه به نوسانات قیمت ها دچار بحران مالی شدند رو تحت حمایت خود قرار می دهد تا با این اقدام بار سنگینی از دوش دهک های پایین جامعه بردارد.

این مطلب در زمانی به رشته تحریر در آمده که برد تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران مقابل تیم ملی عمان به وقوع پیوسته و در جمع هشت تیم برتر آسیا قرار گرفته است.

طرح استانی شدن حوزه‌های انتخابیه انتخابات مجلس برای کشور ایران با این تنوع قومی و مذهبی و نیز پراکندگی جمعیتی در مرکز و پیرامون بزرگترین تهدید علیه امنیت ملی خواهد بود؛ چراکه  نه تنها منجر به شکاف و واگرایی بین مرکز و پیرامون کشور خواهد شد بلکه با نفوذ کشورهای همسایه هم قوم  و هم مرز استانهای کشور، خانه ملت را به« خانه کشورهای همسایه »مبدل خواهد نمود.

پرستاری، حرفه‌ای پویا و حمایت‌گر است که از قوانین اخلاقی خاصی پیروی می‌کند و ریشه آن مراقبت از بیمار یعنی مفهومی که در چهار زمینه فعالیت آن(کار عملی؛ آموزش؛ مدیریت و تحقیق) نهفته می‌باشد.

استانی شدن انتخاب نمایندگان مجلس در شرایط فعالیت احزاب سیاسی و انتخاب حزبی مانند برخی از کشورهای غربی مناسب است نه در کشوری که فارغ از احزاب بلکه اقوام مختلف با تنوع اعتقادی در حال زندگی آرام و مسالمت‌آمیز هستند.

عطر بصیرت به حس بویایی مربوط نمیشود؛ تنها عطری است که میتوان با چشم و عقل نیز حس کرد.

همچنین بر اساس اصل سوم، دولت برای رسیدن به این اهداف باید وظایفی را عهده دار شود که از جمله آنها رفع تبعیضات ناروا و ایجاد امکانات عادلانه برای هم؛ پیگیری اقتصاد صحیح و عادلانه و رفع فقر و برطرف ساختن هر نوع محرومیت است.

معمولا ۲ سال پیش از هر انتخابات مهم در ایران، موجی از فشارهای اقتصادی آغاز می شود تا نتیجه اش، تصمیم اشتباه مردم در اعتماد به سازشکاران باشد.

در چهل سالگی انقلاب که سن پختگی است باید به دنبال تحقق همه جانبۀ "لاشرقیه و لا غربیه"باشیم اما هنوز کنعان هایی(پسر نوح) در نسخه های غربی در حال غرق شدن هستند و ما قصد داریم کمی کشتی انقلاب را به آنها نزدیک کنیم شاید به خودشان بیایند.

برخي تلاش دارند ـ عمداً يا سهواً ـ اعتراضات صنفي را حركتي يك بْعدي ديده و تنها از منظر اقتصادي صرف به آن ورود كنند. كمتر كسي است كه به پشت پرده اين ماجراها نظربیفكند.