نشست خبری اصحاب رسانه شرق گلستان به خاطر یک بازی سیاسی، حاشیه هایی به دنبال داشت.

به گزارش گلستان ما به نقل از راه اترک ، نشست خبری اصحاب رسانه شرق گلستان به خاطر یک بازی سیاسی، حاشیه هایی به دنبال داشت.

فردی که از اهل رسانه بودن، فقط کپی کردن و فوروارد کردن مطلب را یاد گرفته ، با انتشار یک عکس، سعی در ایجاد حاشیه برای یک نشست خبری کرده است.

اگرچه تماس راه اترک با برخی از رسانه های مطرح شهرستان منجمله نیلکوه و مینوخبر ، حکایت از کوتاهی انجام شده توسط برگزار کننده نشست خبری می دهد ولی جمع شدن بیش از حدود 15 خبرنگار و صاحب رسانه اعم از سایت و خبرگزاری و مدیر کانال و گروههای خبری در یک جلسه ، آنهم از افرادی که اکثرا به نقد برخی از اقدامات نماینده و همچنین سوال برای بررسی علل مشکلات شهرستان و جواب برخی از حاشیه های مختلف ایجاد شده پیرامون نماینده ، کاری مثبت باید ارزیابی شود.

آیا کار یک رسانه به جز پرداختن به مشکلات مردم و پاسخ به سوالات آنها و مطالباتشان است؟

سایت راه اترک به نوبه خود به عنوان رسانه ای که هیچ وابستگی سیاسی و حزبی و جناحی به کسی نداشته و ندارد و همچنین هیچ بده بستانی هم به کسی نداشته و حتی از نماینده برخلاف برخیها ، کارت هدیه روز خبرنگار هم نگرفته ، تنها به وظیفه ذاتی خود در امر اطلاع رسانی و پیگیری مشکلات مردم و افزایش بصیرت در جامعه پرداخته است.

در این بین به این گونه بازیهای سیاسی فقط و فقط به عنوان یک بازی سیاسی نگاه کرده و به امید خدا، راهی را ادامه خواهد داد که مورد رضای خدا باشد و لا غیر.

امیدواریم که این افراد ضمن عذرخواهی از جامعه رسانه ای شرق گلستان، از این گونه اقدامات سیاه بازی دیگر انجام ندهند.

رضا جامی، خبرنگار راه اترک

انتهاي پيام/

پربحث ترین ها