• منو
 • خودسازي دانشجویان شامل علمي و ديني و اخلاقي است، یعنی ما در درون دانشگاه ها باید اول از خودمان شروع كنيم و از نظر علمي و ديني دانش خود را افزايش دهيم تا بتوانيم اسلام ناب محمدي را در تمام دنيا معرفي كنيم،

  نویسنده کتاب "تبیین مفهوم مرز و جایگاه آن در فقه سیاسی اسلام"گفت: از این منظر امنیت مهمترین مسأله در مباحث فقه سیاسی اسلام است که با دیدی ملَی، حفظ و حراست از مرز، ضامن امنیت یک ملت و امت می باشد.

  گاهی اوقات یک معامله چندان آسان به نظر می رسد که یک کودک چند ساله هم می تواند به راحتی عمل داد و ستد را انجام دهد و گاهی اوقات شرایط چنان پیچیده و دشوار می شود که انجام آن حتی با حضور چند متخصص و کارشناس هم به سختی صورت می پذیرد و در مواقعی هم کار به محاکم قضایی کشیده می شود. خرید و فروش خودرو یکی از همان معاملات مهم است.

  به طور معمول کشورهای توسعه یافته بیشتر از کشورهای کمتر توسعه یافته از تولید ناخالص ملی خودشان را صرف فعالیت‌های پژوهشی می کنند و امروز نیز حاصل آن را در رفاه اجتماعی جوامع خودشان مشاهده می‎کنند.

  مخترع بسیجی گلستانی گفت : انشاالله در آینده ی نزدیک از روی همین سامانه می توانم حدود 3 مدل دیگر را طراحی کنم و هر3 طرح  دارای ایده های جدیدی می باشند و نیز کاربردی تر هم هستند.

  محمود هاشمی، کوچک‌ترین برادر خانواده هاشمی‌رفسنجانی است. او را شاید بتوان شبیه‌ترین و کمتر دیده‌شده‌ترین برادر آیت‌الله ‌اکبر هاشمی‌رفسنجانی خواند.

  کشتی گیر جوان کردکوی گفت: آنچه که مستلزم پیروزی و موفقیت های بیشتر فرزندان کشتی گیر کردکوی می شود حمایت همه جانبه مردم و مسئولین است.

  دانش آموز نخبه قرآنی استان گلستان گفت: بهترین مشوق های زندگی ام را رفتار و عملکرد خانواده می دانم و معتقدم که حفظ قرآن باعث پیشرفت درهمه امور می شود بنابراین باید افراد را در کودکی با حفظ قرآن اشنا ودر سنین نوجوانی به حفظ قرآن ترغیب کرد.

  سیدمحمد قاضوی روحانی‌ای است که از ۱۰ سال پیش با همین تاکسی ون خیابان‌های تهران را بالا وپایین می‌کند و مسافرها را از مبدا به مقصد می‌رساند.

  امروز مداحان و برخی از واعظان برجسته، هیئتی ها، هنرمندان وحتی سیاسیون به آرایشگاه محمود رضایی جوهرستان مراجعه می کنند.

  «رادیومون» رادیویی اینترنتی است که پنج سال قبل دو جوان از تهران و مشهد با کمترین امکانات آن را راه انداختند؛ اما الان یک تیم حرفه‌ای ۱۲۶ نفری هستند. داستان رادیومون را در مجله مهر بخوانید.

  نهاد خانواده کهن ترین و ریشه ای ترین نهاد بشری است ؛ چرا که زندگی خانوادگی همزاد آدمیان است و زندگی بشر با آن معنا پیدا می کند؛ و با آن به کمال می رسد. بدون شک هر قدر این نهاد اجتماعی ریشه دار تر و دارای قوام و داوم بنیادی باشد، جامعه نیز تحت تاثیر اثرات مثبت و مانای این نهاد قرار خواهد گرفت و کژتابی های رایج در آن کمتر خواهد شد.

  بانوی حافظ قرآن با گلایه از نبود استاد و کمبود فضاهای آموزشی در شهرستان کردکوی، گفت: در طول بیش از 10 سالی که از فعالیت قرآنی‎ام می‎گذرد مسؤول دلسوزی که برای حافظان قرآن کاری انجام دهد، در شهرستان کردکوی ندیده‌ام.

  در تمام سال هایی که سرمربی ایران است کمتر پیش آمده بود چنین صحبت هایی از زبان کارلوس شنیده شود.

  سردار آزمون، مهاجم روستوف و تیم ملی فوتبال ایران در اولین مصاحبه مفصل خود با یکی از رسانه‌های روسی پس از سال حضور در لیگ برتر این کشور درباره زندگی در غربت، خانواده‌اش، دوران حضورش در روبین کازان و ... صحبت کرد.

  حضور علی دایی در یک تیزر تبلیغاتی تلویزیونی واقعا غافلگیرکننده بود... مردم با دیدن آن تیزر سورپرایز شدند.

  مهاجم ملی‌پوش روستوف روسیه گفت: خدا را شکر با گل به بایرن‌مونیخ مزد زحماتم را گرفتم و مطمئن باشید در به ثمر رسیدن این گل همه پشت من بوده و از من حمایت کردند.

  بابک رفعتی داور ایرانی ای که در بوندسلیگا به کار حرفه ای و قضاوت مشهور بود، از تلاش خود برای خودکشی نجات یافت.

  کربلایی «علی اکبر ولی اللهی» مداح خردسالی‌ست که این روزها ویدئوهایش در فضای مجازی بارها دیده شده‌است. همین موضوع بهانه‌ای شد تا این نوغلام حسینی را بیشتر بشناسیم.

  آبان ماه در مدارس همواره یکی از ماه های پر خاطره برای دانش آموزان است چرا که در این ماه 10 میلیون دانش آموز در رقابتی با شرکت بیش از یک میلیون کاندیدا، 70000 عضو شورای دانش آموزی را با رای های خود انتخاب می کنند.

  آرشیو

  روز : ماه : سال :
  هدایت به بالای صفحه