قرار شده مراسم تجلیل از سید مناف هاشمی استاندار سابق گلستان عصر امروز شنبه 29 تیر در هتل بوتانیک گرگان برگزار شود .

به گزارش گلستان ما ؛ سوم فروردین ماه امسال بود که سیل گلستان سید مناف هاشمی استاندار وقت استاندار با خود برد ، استانداری که به گواه آمار و مدیران استانداری توانسته بود شاخص های استان را توسعه دهد و به گواه برخی ها انتصابات غلط و میل به فعالیت در تهران کارنامه خوبش را پاک کرد.

اما از روز گذشته پیامکی آمد که مراسم خداحافظی سید مناف هاشمی استاندار سابق گلستان با مدیران و نیروهای تاثیر گذار استان در هتل بوتانیک برگزار می شود .

این پیامک خیلی زود وارد فضای مجازی شد و واکنش های مختلفی را از سوی شبکه های اجتماعی در پی داشت .

واکنش اول را مسئولان اجرایی استان نشان دادند و بلافاصله نامه ای تنظیم و تمام فرمانداران برای ساعت 16 به جلسه ای دیگر دعوت شدند تا به جلسه مناف هاشمی نروند .

نکته دوم بانی این مراسم است که معلوم نیست ، کیست .

عده ای اتاق بازرگانی را به دلیل ارسال پیامک دعوت برای فعالین اقتصادی پشت صحنه و حامی این دعوت می دانند و برخی ها نیز مدیران نزدیک به مناف را ، در هر صورت هنوز مشخص نیست چه کسی شام و پذیرایی را به عهده گرفته است .

نکته سوم اینست که برخی ها معتقدند با گذشته چهار ماه از سیل گلستان و فروکش کردن التهابات اساسا مناف هاشمی چه می خواهد بگوید ؟

آیا او همانند افشاگری که علیه تربتی نژاد نماینده گرگان و آق قلا انجام داد این بار سایر مدیران و نماینده ها را نوازش خواهد داد ؟

نکته دیگر اینست و البته برخی فعالین فرهنگی اجتماعی شهر گرگان بر آن صحه گذاشتند که ما گلستانیها خوش استقبال و بدبدرقه هستیم ، لازم بود که حداقل برای مناف هاشمی یک مراسم تجلیل و خداحافظی گرفته شود و این کار نیت خوب مردم گرگان و استان را می رساند .

دسته دیگر نیز که بیشتر مغرضین و کینه توزانی هتسند که با مناف هاشمی مشکل شخصی داشته و در فضای مجازی علیه وی سمپاشی کردند ؛ آنها معتدند مناف هاشمی باید مجازات شود ، آنها از اشفته بازار فضای مجازی به جهت فشار سوء استفاده می کنند .

انتهای پیام /

آخرین مطالب