مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: به مناسبت فرارسیدن دهه کرامت بیش از 500 برنامه از سوی هیئت‌های مذهبی، مساجد، تشکل‌های دینی، روحانیون، هیئت‌امنا، دهیاران، شوراها و پایگاه‌های بسیج در شهرها و روستاهای استان برگزار خواهد شد.

به گزارش گلستان ما؛ حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام دهه کرامت، اظهار کرد: علما و مراجع احترام زیادی برای حضرت معصومه (س) قائل بودند و حضرت معصومه کریمه اهل‌بیت و امام رضا (ع) کریم اهل‌بیت هستند.

وی افزود: ایام دهه کرامت با ولادت حضرت معصومه (س) آغاز و با تولد امام رضا (ع) پایان می‌پذیرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان بابیان اینکه طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در این دهه مردم گلستان شاهد اجرای برنامه‌های مختلف و فراوانی در استان خواهند بود، تصریح کرد: به‌تناسب جشن‌های متفاوت که پیش‌بینی‌شده بیش از 500 برنامه از سوی هیئت‌های مذهبی، مساجد، تشکل‌های دینی، روحانیون، هیئت‌امنا، دهیاران، شوراها و پایگاه‌های بسیج در شهرها و روستاهای استان برگزار خواهد شد.

ولی نژاد از حضور دو کاروان در استان به مناسبت دهه کرامت خبر داد و گفت: کاروان خدام حرم حضرت معصومه (س) از روز گذشته وارد استان شد که این کاروان به مدت چهار روز در گلستان حضور خواهند داشت.

وی یادآور شد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده کاروان رضوی از 15 تیرماه وارد استان خواهد شد که تا پایان دهه کرامت به اجرای برنامه‌های متنوع و مختلف خواهند پرداخت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان  بیان کرد: دو ستاد مجزا جهت هماهنگی برنامه‌ها برای این دو کاروان پیش‌بینی‌شده که همکاری‌های لازم از سوی نهادی‌های مربوطه و استانداری صورت گرفته است.

وی از حضور کاروان آستان مقدس حضرت معصومه (س) در منزل شهید خدمت عبدالحسینی خبر داد و افزود: این کاروان همراه با پرچم بارگاه آستان مقدس حضرت معصومه (س) از خانواده شهید خدمت عبدالحسینی دیدار و سپس برای قرائت فاتحه به مزار آن شهید رفتند.

ولی نژاد خاطرنشان کرد: حضور در بیمارستان‌ها، مساجد و دیگر امکان مذهبی در شهرستان ها و روستاها ازجمله برنامه‌های این کاروان است که با استقبال پرشور مردم مواجه شد.

وی خاطرنشان کرد: در دهه کرامت امسال بیش از 250 طلبه در شهرها و روستاهای استان مشغول فعالیت‌های فرهنگی و دینی هستند.

انتهای پیام/

آخرین مطالب