فرمانده انتظامی گنبدکاووس گفت: شامگاه گذشته طی یک عملیات پلیسی و برنامه ریزی قبلی ، یک کیلو و هشتصد گرم تریاک در گنبدکاووس کشف شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اینکه روز جهانی قدس در سرتاسر دنیا از اهمیت زیادی برخوردار شده است، گفت: روز قدس روز اتحاد ملت‌های آزاده علیه استکبار جهانی است.

بزرگترین سفرۀ افطاری ساده خیابانی با همت انجمن خیریه و نیکوکاری ملکینو در خیابان ملک الشعرای بهار شهرستان گنبد با حضور جمع کثیری ازعموم مردم شهرستان پهن شد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان در ضیافت افطار خانواده های شهدای شهرستان گنبد گفت: 8000 نفر از همسران و فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان، در فعالیت های قرآن مشارکت دارند.

مدیر جهاد کشاورزی گنبدکاووس گفت: 3856 تن محصولات کشت پائیزه سیب زمینی، باقلا، نخود فرهنگی ، نخود آبگوشتی و کاهو برداشت شد.

رئیس اداره مالیات گنبدکاووس با اشاره به واریز 66 میلیارد ریال از عوارض دریافتی به حساب شهرداری‌های گنبدکاووس و اینچه‌برون، بر لزوم اطلاع رسانی محل خرج این عوارض به مردم تاکید کرد.

رئیس کارگروه حمایت از تولید و نظارت بر شفاف سازی گردش کالا شهرستان گنبد کاووس با بیان این مطلب که عرضه سیگار "مهر" تخلف است افزود: این سیکار یک کالای قاچاق محسوب می شود و اتاق اصناف این شهرستان دقت بیشتری در این زمینه بایستی انجام دهد.

شامگاه گذشته یکی از مجرمان سابقه دار گنبد از سوی تعدادی از افراد ناشناس هدف گلولۀ شکاری قرار گرفت.

معاون استاندار گلستان و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس امروز در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور مدیرکل مدیریت بحران استان برگزار شد گفت: شهرستان گنبد آمادگی کامل برای راه اندازی ستاد هماهنگی مدیریت بحران در شرق استان گلستان را دارد.

سردار آزمون بازیکن گنبدی تیم ملی فوتبال کشورمان امروز با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان گنبد با اشاره به اعتماد به جوانان و جوانگرایی در نگاه کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران، این توجه ویژه را دلیلی برای موفقیت های اخیر تیم دانست.

فرمانده انتظامی گنبد گفت: شب گذشته در یک بازرسی از یک خوردوی پراید، 2 کیلو گرم تریاک کشف شد.

تیم والیبال بانوان هاوش گنبد در مسابقات جام رمضان ناحیه ای که با نام شهیده نازقلیچی برگزار شد ، توانست با گذر از سد حریفان خود قهرمان این دوره از مسابقات شود.

استاندار گلستان در حاشیه رونمایی از لوح ثبت ملی فرش ترکمن در گنبد با اشاره به ظرفیت بالای استان گلستان در صنایع دستی بر حمایت صنایع دستی روستاها با تکیه بر دانش بومی تاکید کرد.

همایش روز جهانی صنایع دستی با حضور مدیرکل صنایع دستی و گردشگری و هنرمندان رشته های مختلف هنر های بومی شهرستان و استان در سالن فرهنگیان برگزار شد.

امام جمعه گنبدکاووس در خطبه های نماز جمعه با اشاره با بازتاب حادثه تروریستی در تهران و اقتدار ایران گفت: دشمن گاهی اعترافاتی می کند که ما از این اعترافات می فهمیم چقدر در اوج هستیم.

معاون رئیس سازمان و مدیر جهادکشاورزی گنبدکاووس در جمع خبرنگاران گفت: امسال درسطح سه هزار هکتار پنبه در این شهرستان کشت می شود که برای اولین بار کشت نشایی پنبه به صورت نمونه درسطح 15 هکتار از اراضی این دهستان انجام می شود.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گلستان در جمع خبرنگاران گفت: تالاب های بین المللی آلاگل، آلماگل و آجی گل با تصویب طرح مدیریت زیست بومی در شورای برنامه ریزی استان به مناطق گردشگری مرزی تبدیل می شوند.

امام جمعۀ موقت گنبدکاووس در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) که در مسجد قائمیه شهرستان برگزار شد گفت: امام باعث زنده شدن اسلام شد و اسلام با قیام امام خمینی به میدان و صحنه آمد ولی امروز برخی جریانات سیاسی و مدعیان خط امام در حال جدایی آن از خط انبیا هستند.

روحانی اهل سنت و نماینده سازمان تبلیغات اسلامی در شهر اینچه برون شهرستان گنبد گفت: به برکت امام راحل، اسلام در قلبهای مسلمانان تجدید شد و بیداری در کشورهای اسلامی ایجاد کرد به طوری که انقلاب در حال صدور است.

مسوول تولیدات گیاهی جهادکشاورزی گنبدکاووس از برداشت هندوانه گنبدکاووس از هفته آینده و وارد بازار شدن این محصول خبر داد.