مسکن مهر علی رغم داشتن نفسی خیر و سودمند برای مردمی که شاید سالیان سال در انتظار خانه دار شدن بودند، متاسفانه در دستان پیمانکاران بی تدبیر به عنوان معضل چندین ساله در شهرهای مختلف کشور از جمله گنبدکاووس مبدل شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبد که 23 سال است در این سمت فعالیت می کند در نشست خبری با اصحاب رسانه از شرایط ورزشی شهرستان گنبد و ناگفته های ورزش سوارکاری این شهرستان سخن گفت.

فرمانده سپاه گنبد گفت: دانش آموزان بسیجی گنبدکاووس درقالب طرح هجرت دانش آموزی، 500 نفر روز در مدارس شهرستان به بهسازی و زیباسازی مدارس پرداختند.

در راستای توسعه رشته های دانشگاهی و رفاه حال جوانان منطقه 5 رشته جدید به رشته های موسسه آموزش عالی شمس گنبد اضافه شد.

مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان گلستان در جمع خبرنگاران گنبدکاووس با ابراز تاسف از عدم برگزاری مداوم جلسات انجمن کتابخانه ها در شهرستان گفت: برگزاری مداوم این جلسات می تواند در رفع مشکلات این حوزه راهگشا باشد.

جشن روز ملی گنبدقابوس شامگاه پنجشنبه با حضور اقوام مختلف ساکن در استان گلستان در جوار بلندترین برج آجری جهان (برج قابوس) در شهر تاریخی گنبدکاووس برگزار شد.

از ابتدای سال 96 تا کنون بیش از 2200 موتور سیکلت و خودروی متخلف توقیف و به پارکینگ منتقل شده اند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان گنبدکاووس از عدم دغدغه در برخی از مدیران دستگاههای مرتبط با آسیب های اجتماعی ابراز تاسف کرد و گفت: مدیران این حوزه خود باید مطالبه گر باشند.

امام جمعه گنبدکاووس با اشاره به اینکه برخی رفتارهای آگاهانه یا ناخودآگاه رشته‌های بافته شده فرهنگی را پنبه می‌کند، گفت: برخی افراد با عفاف‌فروشی بدنبال مقاصد سیاسی هستند که چندین سال کار فرهنگی را باطل کرد.

پسر جوان که در جریان رقابت عشقی، دو پسر دانش‌آموز را با ضربه‌های چاقو کشته بود، همراه همدستش بازداشت شد. متهمان جسد دو دانش‌آموز را در اطراف تپه‌های روستا دفن کرده بودند تا ردی از خود برجای نگذارند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه مدیران شخصا در جلسات طرح شهید شوشتری شرکت کنند، این طرح را یکی از ارکان ارزیابی مدیران عنوان کرد.

فرماندۀ انتظامی گنبدکاووس گفت: از ابتدای امسال 645 معتاد و خرده فروش دستگیر شده است که این رقم نسبت به سال 95 که کل دستگیری‌های معتادان و خرده‌فروشان 523 نفر بوده است 23 درصد افزایش دارد.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان گنبدکاووس گفت: از ابتدای سال تاکنون 204 کودک زیر 6 سال در جهت مراقبت های لازم در مناطق آسیب پذیر تحت پوشش مرکز بهداشت در آمده و 27 کودک دارای سوء تغذیه نیز شناسایی و تحت پوشش قرار گرفته اند که این رقم در سال 95 تعداد 19 نفر گزارش شده است.

فرماندۀ سپاه گنبدکاووس در رابطه با اجرای طرح شهید شوشتری در مناطق آسیب پذیر شهرستان گفت: با جزیره ای کار کردن در این مناطق به جایی نمی رسیم و دستگاهها نباید اقتضائی عمل کنند.

رئیس پلیس آگاهی گلستان گفت: تحقیقات جنایی برای کشف علت مرگ دو نوجوان گنبدی ادامه دارد و بر اساس اطلاعات اولیه رسیده از پزشکی قانونی فرضیه قتل قوت گرفته است.

خدام آستان قدس رضوی با حضور در حرم امامزاده یحیی ابن زید( ع) دومین روز از حضور خود در گنبدکاووس را آغاز کردند و سپس به میان مردم محل؛ محروم اسلام آباد این شهرستان رفتند.

انجمن دوستداران کتاب مهر گنبد کاووس با همکاری دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و موسسه مهر آفرینان جوان جشن "من و کتاب" را در پارک محلۀ "بدلجه" گنبدکاووس یک از مناطق محروم و آسیب خیز شهرستان برگزار کرد.

امام جمعه موقت شهرستان گنبدکاووس گفت: ما با تعامل وارتباط با همه دنیا مشکل نداریم اما باید در کنار تعامل و ارتباط ، با مقاومت در مقابل رژیم های سلطه گر چون آمریکای خیانتکار صلابت نظام و ملت را حفظ کنیم.

طی روزهای گذشته ، در راستای اجرای طرح مقابله با سرقت موتورسیکلت در گنبدکاووس ، 5 سارق سابقه دار دستگیر شدند.

معاون امداد و نجات هلال احمر گلستان از کشف پیکرهای بی‌جان دو نوجوان گنبدی که از 6 روز گذشته مفقود شده بودند، خبر داد.