مهمانان آفریقایی ششمین اجلاسیه حمایت از انتفاضه فلسطین با امام جمعه شیعه و سنی گنبدکاووس دیدار کردند.

مسئولین گنبدکاووس طی سنت نیکو دیدار با خانواده شهدا، اینبار میهمان خانواده شهید حسین رحیمی بودند.

تعدادی از فعالان اقتصاد مقاومتی گنبدکاووس با امام جمعۀ محترم شهرستان دیدار کردند که در این دیدار مسئول بسیج سازندگی و رئیس مرکز فنی و حرفه ای گنبدکاووس و جمعی از الگوهای برتر اقتصادمقاومتی حضور داشتند.

امام جمعه گنبدکاووس گفت: بعد از برگزاری کنفرانس مونیخ نیاز است که مسئولین دیپلماسی فعالتر و شجاعانه در برابر دشمنان داشته باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: در کشورهای زیادی سهم دولت در فعالیت های اقتصادی 20 درصد است و بخش خصوصی و تعاونی ها 80 درصد فعالیت ها را انجام می دهند، ولی در کشور ما 60 درصد فعالیت های اقتصادی مربوط به دولت است.

فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: برای اینکه تحول در حوزه اقتصادی شهرستان و استان انجام شود، بهترین مسیر حمایت و تقویت تعاونی هاست.

رئیس مرکز بهداشت گنبدکاووس گفت: به طور میانگین و در مجموع 111 مرکز بهداشتی حوزه روستایی به 20 تا 30 هزار نفر در ماه خدمات می دهند.

فرمانده هنگ مرزی اترک استان گلستان اعلام کرد: آتش سوزی یک منزل مسکونی در روستای آرا قویی بخش مرزی داشلی برون منجر به مرگ یک خانم خانه دار 23 ساله شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان گنبدکاووس از نیاز به اعتبار 240 میلیارد ریالی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام حوزه سلامت گنبدکاووس خبر داد.

دانش آموزان دبستان دخترانه بیک زاده گنبدکاووس شروع بندگی خدا را با ذکر و یاد او جشن گرفتند.

جمعی از مردم شهرک بهارستان گنبد با تجمع در شهرداری اعتراض خود را نسبت به عدم ارائه خدمات شهری در این شهرک اعلام کردند.

شوق بازی درپارک در چشمان کودکان روستای هیوه چی بالای گنبدکاووس تخریب شد.

شورای تببین بسیج دانشجویی گنبدکاووس در نامه ای به نماینده گنبدکاووس حمایت وی از حامی فتنه گران را باعث خدشه دار کردن شخصیت انقلابی و بدبینی مردم نسبت به جایگاه نماینده دانست.

فرماندار ویژه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه نصب دوربین ها را جدی تر بگیرید ، گفت: از روند پیگیری دوربین های ترافیکی در گنبدکاووس راضی نیستم و شرایط خوبی ندارد، اصلا برای گنبدکاووس به عنوان دومین شهر استان جالب نیست.

فرماندار ویژه گنبدکاووس با گلایه از دستگاههای اجرایی شهرستان مبنی بر عدم آمادگی مدیران در کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان گنبدکاووس، ‌گفت: در شاخص ارزیابی شما، موضوع مبارزه با آسیب های اجتماعی یکی از اولویت ها است و من از تمام مدیران می خواهم که در این حوزه عزم و تلاش جدی داشته باشند .

محله اسلام آباد از حاشیه نشینی شهر گنبدکاووس است که در طول این مدت اقدامات زیادی برای بهبود وضعیت آن انجام شده اما به نظر می رسد، قدمهای برخی دستگاهها برای برداشتن گامهای پایانی سنگین شده است.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس با اشاره به کشفیات انواع مواد مخدر در راستای طرح های مبارزه و مقابله با مواد مخدر، گفت: در پاکسازی مناطق آلوده 108 طرح در سال 95 اجرا شده است که در پی آن 106کیلوگرم و 356 گرم انواع مواد مخدر از ابتدای سال کشف و ضبط شده است.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس از دستگیری سارق 32 ساله 11 موتور سیکلت و یک مالخر در همین راستا خبرداد.

معاون اجتماعی مرزبانی گلستان گفت: کاهش معضلات و ارتقاء معیشت مردم مرزنشین باعث تقویت امنیت پایدار در مرزها خواهد شد.

فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: گزارش هایی که برخی دستگاهها در رابطه با اقدامات انجام شده در روستای اسلام اباد مطرح کردند، همان گزارش 6 ماه قبل است، ضروری است دستگاهها نسبت به ارائه مستندات و گزارشهای اقدامات فعلی خود اقدام کنند.