نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گفت: آمریکا به جایی رسیده که مانند شیر پیر فقط زوزه می کشد و هیچ قدرتی ندارد.و حتی جرات تغییر حداقلی را هم به نفع خود ندارد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گنبدکاووس از قطع عضو یک کارگر کارخانه از ناحیه کتف دست راست خبر داد.

رئیس اداره میراث فرهنگی گنبدکاووس از آمادگی شهرستان برای میزبانی دوازدهمین جشنواره بین المللی فرهنگ اقوام ایران زمین برای دومین سال خبر داد.

نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس گفت: آمریکا 40 سال است که تا توانسته دست به جنایت ، ترور و کشتار زده است و حضور گسترده مردم در راهپیمایی 13 آبان محکومیت 40 سال جنایت آنها است.

امروز 13 آبان روز حماسه و خروش وفاداری نسلی از ایران اسلامی است که شاید انقلاب را به چشم ندیده باشد اما ژرفای ندای حق طلبی آن را نسل به نسل به ارث برده است و بر خود واجب دانسته رسانایی برای این رسالت الهی در مسیر تاریخ باشد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گنبدکاووس در بین دانش آموزان دختر بسیجی شهرستان بر لزوم بیداری نوجوانان در مقابل جنگ نرم دشمن که به طرق مختلف در پی ضربه زدن به کشوراست، تاکید کرد.

آلودگی محیطی در خیابان‌ها و به ویژه در مجاورت جداول هدایت آب‌های سطحی یکی از اعتراضات مکرر مردم گنبدکاووس است که نیازمند رسیدگی و توجه مدیران نهادهای خدمت‌رسان از جمله شهرداری و آبفاست.

به دنبال گزارش بروز یک مورد مرگ کودک 7 ساله در شهرستان گنبد کاووس، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان دستور تشکیل فوری تیم تخصصی نظارت بر فرایند درمان را در معاونت درمان این دانشگاه صادر کرد.

مسئول عتبات عالیات شهرستان گنبدکاووس گفت: دومین یادواره ۳ شهید مدافع حرم و ۵۱۶ شهید گنبدکاووس در موکب حضرت یحیی بن زید(ع) واقع در حسینیه عترت طاهره کربلای معلی برگزار شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گنبدکاووس گفت: بخش آنژیوگرافی بیمارستان پیامبر اعظم(ص) با همکاری بخش خصوصی پایان آذر ماه با تعرفه دولتی آغاز به کار می‌کند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس گفت: از بهمن ماه امسال دانشگاه تقریب مذاهب در گنبدکاووس فعال شده و دانشجو جذب خواهد کرد.

فرمانده انتظامی گنبدکاووس از شناسایی و دستگیری فردی که اقدام به ایجاد صفحه ای در اینستاگرام با مشخصات خانم گنبدی و انتشار تصاویر وی می‌کرد،‌ خبرداد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج دانشجویی استان گلستان با اشاره به لزوم تعامل بسیج دانشجویی با ائمه جمعه، گفت: دانشجویان بسیجی ائمه جمعه را پدران معنوی خود می‌دانند.

رنگین کمانی از اقشار مختلف در بین خدام موکب یحیی بن زید(ع) به چشم می خورد که خدمت هریک به عنوان خادم زوار حسین(ع) به فراخور جایگاهی که دارند پیامی را مخابره می کند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به تلاش‌ برای توسعه صنایع دستی در این شهرستان، گفت: با ارسال پرونده فرش ترکمن گنبدکاووس به یونسکو این شهر به عنوان شهر جهانی فرش ترکمن ثبت خواهد شد.

مددجویان زندان گنبد با دادستان و قضات گالیکش به‌صورت چهره به چهره دیدار کردند.

نخستین سوگواره شعر اربعین حسینی با حضور جمعی از شعرا و نویسندگان اهل تسنن و افغانی‌های مقیم گنبدکاووس در این شهرستان برگزار و به نمادی از مهر و عطوفت به خاندان اهل بیت (ع) تبدیل شد.

۱۶۰ دانش آموز دختر بسیجی از شهرستان گنبدکاووس در قالب ۴ اتوبوس به مناطق عملیاتی دفاع مقدس در غرب کشور اعزام شدند.

امام جمعه گنبدکاووس در پیشنهادی به رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم مردمی عمار خواهان الصاق موضوع «وحدت اسلامی» به موضوعات فراخوان این جشنواره شد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به ضرورت اصلاح روش کشت در شرایط کم آبی، گفت: یک و نیم هکتار برنج به روش خشک‌آوری در گنبدکاووس به صورت نمونه کشت شده است.