اميد محمدي مدير كل بنياد مسكن كشور از مسكن مهر شهرهاي گميش تپه و سيمين شهر بازديد كرد.

فرماندار و مسئولين گميشاني به منظور آشنايي هرچه بهتر با مشكلات و مسائل مردم در روستاها با مردم روستاهاي چارقلي و توماچلر چارقلي ديدار كردند.

پس از گذشت نزدیک به سه ماه از تودیع امانگلدی ضمیر فرماندار سابق گمیشان و انتصاب وی به عنوان فرماندار آق قلا، زلیخا قرنجیک همسر وی نیز از اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این شهرستان تودیع شد.

این اعتراضی است که مدام شنیده می شود، چرا سود میگو گمیشان در جیب سرمایه گزاران غیر بومی می رود ؟ آیا این موضوع صحت دارد؟

کاشت نهال مثمر در روستاهای شهرستان گمیشان بعنوان پایلوت در سطح روستاهای استان گلستان با حضور فرماندار گمیشان و مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری برگزار شد.

فرماندار گمیشان در اولین جلسه کارگروه حقوق شهروندی شهرستان گفت : تکریم ارباب رجوع در ادارات از برجسته ترین برنامه حقوق شهروندی است.

آخرين اخبار عمراني سيمين شهر و روستاهاي بخش گلدشت گميشان را با هم ببينيم.

دختر گمیشانی دو مقام بین المللی را برای دو نقاشی از آن خود کرد.

فرماندار گمیشان گفت : برگزاری سفر راهیان نور در گسترش فرهنگ شهادت و انتقال آن به نسلهای آینده و رزمایش ها برای آمادگی در برابر بدخواهان نظام امری لازم است .

94 نفر از افراد بالاي 40 سال گميشاني كه تا كنون موفق به زيارت امام هشتم نشده بودند به همت ناحيه مقاومت بسيج گميشان عازم مشهد مقدس شدند.

"محمدباقر نوبخت" سخنگوی دولت و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور و "حسن صادقلو" استاندار گلستان و دیگر مقامات استانی از سایت 4 هزار هکتاری پرورش میگو شهرستان گمیشان بازدید کردند.

امام جمعه اهل سنت سيمين شهر از عموم مردم دعوت كرد تا با هدف نااميد كردن چند باره دشمنان در راهپيمايي 22 بهمن شركت كنند.

مراسم کلنگ زنی مدرسه 7 کلاسه شهید تراج نژاد سیمین شهر با حضور فرماندار گمیشان، مسئولین استانی و شهرستان، عموم مردم و دانش آموزان برگزار شد.

مراسم افتتاح اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي گميشان با حضور مدير كل ادراه فرهنگ و ارشاد اسلامي استان و مسئولين برگزار شد.

مركز تكثير ميگوي گميشان با ظرفيت توليد 100 ميليون قطعه بچه ميگو و با اعتبار يك ميليارد تومان در گميشان ساخته مي شود.

کارگاه تولید کود پاش دامی در روستای قرنجیک گوگجلی با ظرفيت اشتغالزايي براي 5 نفر افتتاح شد.

زنگ هشدار برای صید کپورهای عظیم الجثه در سواحل گميشان نواخته شد.

برخورد دوقایق صیادی باعث فوت دو جوان از اهالی روستا شد و خانواده آنان را داغدار کرد.

فرماندار گميشان گفت: پیروزی انقلاب اسلامي افزايش سطح علمی،ارتقاء روحیه خودباوری، مردم سالاری دینی، و حفظ منزلت اجتماعي زنان در جامعه را به همراه داشت.

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر مسکن مددجوی کمیته امداد امام(ره) شهرستان با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان افتتاح شد.