همزمان با کشت محصول برنج ، 6 هکتار از زمین‌های زراعی و تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز به زیر کشت برنج پرمحصول رفت.

در یک عمل جراحی نادر و برای اولین بار در حوزه غرب استان یک بیمار 34 ساله از بیماری "گریز" رهایی یافت.

علی ساورعلیا طی حکمی از سوی ریاست دانشگاه علوم پزشکی گلستان سرپرست شبکه بهداشت و درمان بندرگز شد.

جمعی از کاندیداهای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر بندرگز در نامه ای اعتراض و شکایت خود را نسبت به نحوه برگزاری انتخابات به مراجع قانونی اعلام کردند.

نتیجه تعداد آراء کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر بندرگز به قرار زیر است.

این بار در بندرگز درب ها را بر روی تنها پایگاه خبری تحلیلی این شهرستان بستند.

حجت الاسلام سید مصطفی محمدی گفت: جمهوری اسلامی ایران برای هر میز ریاست 73 شهید داده است پس کسی را انتخاب کنید که امانتدار خون شهدا باشد.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز به عنوان پرستار برگزیده کشوری انتخاب شد.

دکتر نور قلی پور در مصاحبه خبری از پرداخت مانده مطالبات باغداران خسارت دیده بندرگز خبرداد.

رئیس جمعیت هلال احمر بندرگز گفت: 3204 نفر از جوانان بندرگزی در هلال احمر عضو هستند.

بخشی از طرح یکپارچه سازی اراضی در شهرستان بندرگز به بهره برداری رسید.

بخشدار نوکنده از شوراهای اسلامی به عنوان ارکان مهم در تصمیم گیری های اداره کشور یاد کرد و گفت: این نهاد مردمی در عمران و آبادنی شهر و روستا نقش بسزایی دارد.

همایش سفیران سلامت و ازدواج آگاهانه شاد و پایدار با حضور مسوولان ،جوانان و سفیران سلامت شهرستان بندرگز همراه با برنامه های شاد ، مفرح و متنوع در محل سالن اجتماعات اداره ارشاد اسلامی بندرگز برگزار شد.

رئیس اداره میراث فرهنگی و گردشگری بندرگز در بازدید از بناهای قدیمی در معرض خطر این شهرستان گفت : امیدواریم با اختصاص بودجه برای مرمت، این بناها را از خطر ایمن سازیم.

بخشدار نوکنده گفت : بعثت منشا تحولات سازنده در عالم است چون در این روز تاریخ ساز ، دین مبین اسلام به بشریت اعطا و اهدا شد.

امام جمعه بندرگز با اشاره به آغاز فعالیت های انتخاباتی، اخلاق را کمیاب زمان دانست و گفت: رعایت اخلاق در عرصه رقابت و تبلیغات مهم بوده و نامزدها و هواداران آنها قانون را فصل الخطاب بدانند و به آن پایبند باشند تا شاهد انتخاباتی سالم و رقابتی در طراز ملت ایران باشیم.

نمایشگاه "نسیم وصل" آثار یکی از اساتید برجسته کشوری که به دعوت اداره ارشاد از به مدت 15 روز در سالن اداره ارشاد بندرگز برپا شد.

مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر جانباز شهید " الیاس عسگری " با حضور باشکوه مردم شهید پرور شهرستان بندرگز برگزار شد.

با هدف تشریح فعالیت ها و برنامه های آموزشی ارائه شده ، مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان گلستان به همراه رییس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان بندرگز با امام جمعه ی شهرستان در محل دفتر امام جمعه دیدار و گفتگو کردند.

انتخابات اعضای هیات اجرایی دوازدهمین دوره ریاست جمهوری شهرستان بندرگز به ریاست علی اصغر میرزایی فرماندار و با حضور معتمدین و هیات نظارت درسالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.