فرمانداربندرگز روز سه شنبه 8 فروردین به همراه تنی چند از مسئولین شهرستان با حضور در منزل محمدرضا تخشا با این بازیکن و کاپیتان تیم ملی فوتسال معلولان ایران دیدار و گفتگو کرد.

بخشدار نوکنده اعضای ستاد انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای این بخش را معرفی کرد.

در آستانه فرا رسیدن نوروز 96 و برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا، خبری مبنی بر استعفای دسته جمعی اعضای هیئت نظارت نوکنده در غرب گلستان منتشر گردید.

برخی از گزینه های احتمالی شورای شهر بندرگز، به عنوان سیاسی ترین شهر استان گلستان به شرح زیر می باشند.

اسامی کاندیدهای احتمالی شورای شهر نوکنده را در ادامه مشاهده کنید...

در آستانه سفرهای نوروزی کارگاه بهبود رفتارهای ترافیکی(بهرفت) و بازآموزی امداد و کمکهای اولیه در هلال احمر بندرگز برگزار شد.

شهردار نوکنده در غرب گلستان ضمن اعلام تصویب طرح تفضیلی شهر نوکنده، خواستار فعال نمودن ناحیه صنعتی بالادست این شهر و همچنین حمایت از فعالیتهای ورزشی بخش نوکنده شد.

بیش از 35 دانشجوی واحد بندرگز به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شدند.

با صدور حکمی از سوی مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندرگز ، سرپرست جدید تیم فوتبال ساحلی ملوان منصوب شد.

امام جمعه بندرگز با بیان این مطلب که، باید تناسب منطقی بین دریافت حقوق و مزایای آنچنانی برخی مسوولین و تاخیر در پرداخت عیدی و پاداش اقشار کم درآمد وجود داشته باشد گفت: مسوولین باید از پدیده نامتعارف اشرافی گری در جامعه پرهیز نمایند.

۵۰ نفر از خیرین و نیکوکاران بندرگزی ، با حضور جمعی از مسوولان این شهرستان از سوی کمیته امداد امام خمینی(ره) و اوقاف و امور خیریه بندرگز مورد تجلیل قرار گرفتند.

طی حکمی از سوی حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی ، سرهنگ عباس حیدری به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان بندرگز منصوب شد.

مدیر کمیته امداد بندرگز از ایجاد 100 پایگاه نیکوکاری با شعار " بهار همدلی، شکوه مهربانی " در این شهرستان خبر داد.

«اخلاق اسلامی» عنوان کتابی است که از سوی عضو هیات علمی گروه معارف اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز به رشته نگارش آمد.

پیکر پدر شهید محمدرضا میرزایی از شهدای گرانقدر هشت سال دفاع مقدس در بندرگز تشییع و خاکسپاری شد.

فرماندار بندرگز گفت: پایگاه‎ها و کمپ‎های نوروزی در شهرستان بندرگز در ایان نوروز امسال برپا خواهد شد و کمپین‎هایی روستایی را نیز در روستاهای مسیر اصلی مستقر خواهیم کرد.

نخستین همایش ملی علوم انسانی با محوریت مدیریت، حسابداری، روانشناسی و اقتصاد با رویکرد اقتصاد مقاومتی در شهرستان بندرگز استان گلستان برگزار می‌شود.

آیین تودیع و معارفه سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بندرگز در فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

بخشدار نوکنده گفت : ساخت یادمان شهدا گامی موثر در تبیین ارزش های دفاع مقدس و انقلاب است.

اسامی کاندیدهای احتمالی شورای شهر نوکنده را در ادامه مشاهده کنید...