1400-01-06 21:06
416
4
73844
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان :

دستگاه جدید آنژیوگرافی کردکوی آماده ترخیص از گمرک / هیچ بیماری در کردکوی منتظر آنژیوگرافی نمانده است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با بیان اینکه دستگاه جدید آنژیو گرافی بیمارستان کردکوی در گمرک آماده ترخیص است، گفت: دستگاه آنژیوگرافی جدید را بخش خصوصی خریداری و وارد گمرک ایران کرده است.

به گزارش گلستان ما ، عبدالرضا فاضل، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با بیان اینکه دستگاه جدید آنژیو گرافی بیمارستان کردکوی در گمرک آماده ترخیص است گفت: دستگاه آنژیوگرافی جدید را بخش خصوصی خریداری و وارد گمرک ایران کرده است.

فاضل اضافه کرد: علیرغم خرابی دستگاه آنژیوگرافی کردکوی در ارائه خدمات به بیماران قلبی مراجعه کننده مشکلی وجود ندارد و مرکز قلب شهید عباسی بیمارستان صیاد شیرازی گرگان تمام بیماران این مرکز را پوشش داده و بیماری منتظر نمانده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان افزود: برای همه بیماران اورژانسی قلبی نیازمند به خدمات آنژیوگرافی با وجود تعطیلات نوروز و بیماری کرونا خدمات آنژیوگرافی انجام شده و برای مدافعان سلامت استان با وجود خستگی؛ تعطیلات معنایی ندارد.

فاضل ادامه داد: نماینده شرکت آنژیوگرافی مستقر در کردکوی هم اقدامات لازم برای تعمیر دستگاه را تا فردا انجام خواهد داد، زیرا تا نصب دستگاه جدید نمی‌خواهیم خدمت در این مرکز تعطیل گردد.

فاضل گفت: تا پیش از این در بیمارستان کردکوی روزانه ۶۰مورد آنژیوگرافی انجام می‌شده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه با راه‌اندازی مرکز آنژیوگرافی گنبد هم اکنون ۳مرکز تخصصی قلب در بخش دولتی و یک مرکز در بخش خصوصی به بیماران قلبی استان خدمات تخصصی ارائه می‌کنند.

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.