1400-01-21 13:24
105
0
74076
برای جلوگیری از وقفه در تولید انجام می شود؛

رسیدگی خارج از نوبت پرونده واحدهای تولیدی در محاکم گلستان

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: برای جلوگیری از وقفه در تولید ،  تا پایان خرداد همه پرونده های مربوط به واحدهای تولیدی استان بررسی و تعیین تکلیف می شود.

به گزارش گلستان ما، هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری گلستان اظهار کرد: برای جلوگیری از وقفه در تولید، تا پایان خرداد همه پرونده های مربوط به واحدهای تولیدی استان بررسی و تعیین تکلیف می شود .

وی افزود: روسای دادگستری های سراسر استان مکلفند، شعبه به شعبه بررسی و پرونده های مربوط به واحدهای تولیدی استان را شناسایی و به صورت ویژه و خارج از نوبت رسیدگی کنند .

هاشمیان اذعان داشت: سال های گذشته نیز شعب ویژه رسیدگی به پرونده های اقتصادی در محاکم استان اختصاص داده شده بود اما امسال با توجه به رهنمود های رهبر معظم انقلاب و تاکیدات رئیس قوه قضاییه، از همه حوزه های قضایی خواسته ایم سرعت رسیدگی ها را بیشتر کنند و تا پایان خرداد این پرونده ها را تعیین تکلیف و نتیجه را به دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان گزارش کنند .

رئیس کل دادگستری گلستان در ادامه سخنان خود از شناسایی موانع قانونی و بانکی بر سر راه تولید در استان خبر داد و گفت: رفع موانع درون استانی را از پارسال آغاز کرده ایم، لیست موانعی هم که رفع آن نیازمند تغییر یا اصلاح قوانین و اقدامات فرا استانیست به دستگاه های مرتبط در قوای سه گانه فرستاده ایم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از موانع آشکار در تحقق اقتصاد مقاومتی مشکلات بانکیست و نیازمند تغییراتی در قوانین و دستورالعمل های بانکی از سوی بانک مرکزیست .

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.