گروه : یادداشت
شماره : 66216
تاریخ : 1399-05-23 09:54
یادداشت یک شهروند خبرنگار : گمانه زنی ها برای انتخاب شهردار جدید / سرخنکلا برای پیشرفت شهردار بومی می خواهد گمانه زنی ها و شنیده ها حاکی از آنست که برخی از اعضای شورای شهر سرخنکلا بدنبال شهردار غیر بومی هستند.

به گزارش گلستان ما ؛ گمانه زنی ها و شنیده ها حاکی از آنست که برخی از اعضای شورای شهر سرخنکلا بدنبال شهردار غیر بومی هستند.

 

 این موضوع بشدت با مخالفت قاطبه مردم بخصوص جوانان شهر مواجه شده چرا که اعتقاد دارند تمام مشکلات و عدم پیشرفت شهر بدلیل همین شهرداران غیر بومی است.

 

از اعضای محترم شورای شهر به خصوص آقایان مهدی نظری و حاج یحیی تاجیک و سرکار خانم نوری می خواهیم این بار لااقل با دقت و ظرافت بیشتری به موضوع نگاه کنند چرا که شهردار بومی شایسته و توانمند  بدلیل احساس مسئولیت نسبت به زادگاهش با تلاش مضاعف باعث توسعه شهرش خواهد شد.

 

ظاهرا آقایان شورا بدنبال آقای  مجید سعیدی که زمان محدودی در شهرداری  منطقه یک گرگان مشغول بوده هستند.

 

درباره اینکه ایشان کی هستند و اصالتا گرگانی نیستند و اینکه چرا در یک برهه کوتاه فقط در شهرداری گرگان بوده و الان هم هیچ پست سازمانی ندارند ، کار نداریم.

 

فقط اعضای محترم شورا به خصوص آقای مهدی نظری و خانم نوری و حاج یحیی تاجیک رئیس محترم شورا می خواهیم از ظرفیت و توان بچه های خود شهرمان سرخنکلا که الحمدالله کم هم نیستند، استفاده کنند.

 

آزموده رو آزمودن خطاست ، سرخنکلا  اینقدر کوچیک و حقیر شده که شهردارش هر دوره باید از این ور و اون ور بیاد ؟

 

این بار هم نمی دانم از آزادشهر و رامیان !! یکبار از بیارجمند وشاهرود!! آقایان شورا  را چه شده است؟لطفا به خودتان بیایید؟

 

شهروند خبرنگار از سرخنکلاته

 

انتهای پیام /