گروه : گفتگو
شماره : 61691
تاریخ : 1399-03-12 13:39
قربانی طی گفتگویی عنوان کرد: انتظار از مسئولین حمایت بیشتر رشته "کونگ فوتوآ" گلستان / کونگ فو تاثیر فراوانی بر جسم و روح انسان دارد رئیس انجمن کونگ فو توآ استان گلستان گفت: انتظار از مسئولین حمایت بیشتر از انجمن کونگ فو توآ استان گلستان است تا بتوانیم در سطح کشور و بین المللی قهرمانی های بیشتری داشته باشیم.

علی قربانی رئیس انجمن کونگ فو توآ استان گلستان در گفتگو با خبرنگار گلستان ما ، گفت: ساکن گرگان است و مدرک تحصیلی کاردانی تربیت بدنی و کارشناس حسابداری دارد و با این رشته ورزشی از طریق عمویش آقای "قربانعلی قربانی" که از پیشکسوتان "کونگ فو توآ" در کشور هستند آشنا شده است.

وی ادامه داد: این سبک از هنرهای رزمی زیبای ایرانی از هرنظر کامل بود و انواع مسابقات و تکنیک های متنوع دارد که پس از آشنایی با این رشته و اطلاع از آن علاقمند به ادامه این رشته شدم.

قربانی با اشاره به اینکه ورزش و بخصوص کونگ فو تاثیر فراوانی بر جسم و روح انسان دارد، گفت: سلامت ، تندرستی و اعتماد به نفس باعث می شود افراد ورزشکار موفق تر و شاداب تر باشند و بازدهی بیشتری داشته  باشند.

رئیس انجمن کونگ فو توآ استان گلستان تصریح کرد: مدرک مربیگری درجه یک ، داوری درجه یک فدراسیون کونگ فو دارد و در سطح مسابقات کشوری ، لیگ برتر و مسابقات باشگاههای جهان کونگ فو کار داوری را انجام داده است.

وی با اشاره قهرمانی استان و کشور که کسب کرده است ، گفت: در سال ۱۳۸۲ عضو تیم ملی جمهوری اسلامی ایران شدم ، در سال۲۰۰۲ در مسابقات بین المللی پاکستان مقام اول ، در سال ۲۰۰۳ در مسابقات آسیایی و اروپایی ترکیه کسب مقام اول و در سال ۲۰۰۴ در مسابقات ترکیه مفتخر به کسب مقام اول شدم.

قربانی جایگاه کونگ فو توآ استان گلستان را در سطح کشور بسیار عالی دانست و گفت : در سال ۹۷ تعداد قهرمانی کشور ورزشکاران این استان افزایش داشته و همچنین توانستیم تعداد مربیان و داور بیشتری را در استان پرورش دهیم .

وی به استقبال بی نظیر از مسابقات اسفندماه اشاره کرد و افزود: انتظار از مسئولین حمایت بیشتر از انجمن کونگ فو توآ استان گلستان است تا بتوانیم در سطح کشور و بین المللی قهرمانی های بیشتری داشته باشیم.

 رئیس انجمن کونگ فو توآ استان گلستان گفت: از همه مسئولین ، پیشکسوتان ، مربیان و ورزشکاران گرامی که موجب پیشرفت این ورزش پر افتخار شده اند صمیمانه تقدیر و تشکر می کنم.

001 1

001 1

001 1

001 1

photo ۲۰۱۹ ۰۳ ۰۵ ۱۳ ۲۰ ۴۷

photo ۲۰۱۹ ۰۳ ۰۵ ۱۳ ۱۷ ۵۰

انتهای پیام/