گروه : گرگان
شماره : 67869
تاریخ : 1399-12-19 06:49
فرماندار گرگان: مراکز تجاری کالاهای غیرخوراکی گرگان تا ۱۵ فروردین تعطیل است فرماندار گرگان گفت: همه پاساژها و مراکز تجاری کالاهای غیرخوراکی در گرگان تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل است.

به گزارش گلستان ما، محمد حمیدی ظهر شنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: مراکزعرضه کالاهای غیرخوراکی از جمله پاساژها و مجتمع های تجاری در شهرستان گرگان تا ۱۵ فروردین ماه تعطیل است.

وی افزود: این تصمیم در جهت کاهش تردد مردم به این مراکز و جلوگیری از گسترش ویروس کرونا اتخاد شده و بازرسی اصناف و پلیس اماکن و تعزیرات به شدت با خاطیان برخورد خواهند کرد.

حمیدی گفت: امیدواریم در اجرای این اقدام همه این کسبه همکاری لازم را داشته باشند و در صورت عدم تمکین با دستور قضایی پلمب خواهند شد.

فرماندار گرگان بیان کرد: همه فروشگاه های زنجیره ای مواد غذایی و واحدهای تجاری که مواد غذایی و ضروری عرضه می کنند در این ایام باز بوده و ساعت کار آنها طبق روال قبل و با رعایت موارد بهداشتی و ضدعفونی مکرر اقلام خواهد بود.

وی ادامه داد: در صورت مشاهده تخلف در بازرسی از این واحدها، به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

حمیدی اضافه کرد: همه مراکز عرضه میوه و تره بار در ایام نوروز با رعایت موارد بهداشتی دایر هستند.

وی از مردم شهرستان گرگان خواست با رعایت موارد بهداشتی جز موارد ضروری از منزل خارج نشوند تا با کمک هم این دوران را به سلامت پشت سر گذاریم.

انتهای پیام/