گروه : کردکوی
شماره : 64997
تاریخ : 1399-01-15 21:21
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کردکوی: آزادگان وارثان اسلام و انقلاب هستند/ فرهنگ دوران اسارت در دل آزادگان نهفته است/ فرهنگ دوران اسارت آزادگان باید به تصویر کشیده شود رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کردکوی با بیان اینکه در دل آزادگان فرهنگ دوران اسارت نهفته است، گفت: فرهنگ دوران اسارت آزادگان امروز باید به قلم، صدا و تصویر کشیده شود تا به نسل های آینده ایران اسلامی انتقال داده شود.

به گزارش گلستان ما به نقل از رادکانا؛ رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کردکوی آزادگان را وارثان اسلام و انقلاب دانست و اظهار داشت: آزادگان عزیز ما روزها و ایام طولانی را در بدترین شرایط در اردوگاه های عراق سپری کردند.

وی افزود: قدر آزادگان که گنجینه های ناب امروز کشورمان هستند را باید بدانیم و قدردان ایثارگری ها، رشادت ها و ازخودگذشتگی های این افتخارآفرینان ایران اسلامی باشیم.

فرهنگ دوران اسارت در دل آزادگان نهفته است

الهام خان بیکی با بیان اینکه در دل آزادگان فرهنگ دوران اسارت نهفته است، گفت: فرهنگ دوران اسارت آزادگان امروز باید به قلم، صدا و تصویر کشیده شود تا به نسل های آینده ایران اسلامی انتقال داده شود.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان کردکوی با تأکید بر اینکه ثبت وقایع اسارت پلی از اردوگاه های عراق به شهرهای کشور اسلامی ما است، خاطرنشان کرد: این پل با همکاری و یاری آزادگان عزیز و شما مدیران و مسئولان ایران اسلامی حفظ خواهد شد و راه روشنی برای آیندگان کشورمان خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه شهرستان کردکوی دارای ۳۹ آزاده است که ۳۶ نفر از آنان در قید حیات و سه نفر از آنان به دیدار حق شتافتند، افزود: میزان اسارت آزادگان ما در شهرستان کردکوی از دو سال تا بالای ۱۰ سال است.

خان بیکی بیان کرد: ان شاءالله که صبوری یادگاران دفاع مقدس و روزهای آتش و خون را ارج نهیم و خدایی ناکرده پای غفلت بر روی آن نگذاریم.

انتهای پیام/