گروه : پیشنهاد ما
شماره : 35333
تاریخ : 1399-03-13 03:30
نامه فعال شرق استان به علیرضا ابراهیمی : آیا نماینده آزادشهر و رامیان از مواضع خود عدول کرده است ؟ / آیا ابراهیمی خاستگاه خود را فراموش کرده است ؟  تراوشاتِ هاضمه ی مجمع نمایندگان اصلاح طلب استان، نماینده ی شهر من را نیز، دچار دگردیسی یا عقب نشینی از اصول خود نموده و خاستگاه خود را پس از نشستن بر کرسی سبز مجلس، یکسره از یاد برده است!؟

به گزارس گلستان ما، سیدحسن کریمی فعال فرهنگی شرق استان در واکنش به امضای بیانیه جنجالی مجمع نمایندگان استان گلستان در حمایت از شیخ مازنی، به نماینده آزادشهر و رامیان نامه نوشت.

برادر ارجمند جناب آقای ابراهیمی

 نماینده ی محترم آزادشهر و رامیان

با سلام و احترام

امضای شما را در کنار امضای سایر نمایندگان به اصطلاح اصلاح طلب استان گلستان، در ذیل نامه ای خطاب به رییس مجلس شورای اسلامی و در اعتراض به لغو سخنرانی آقای احمد مازنی در بندرگز ملاحظه کردم.

golestanema3

ضمن اظهار تاسف، به نام یکی از موکلین شما در آزادشهر، نوشته ام را با چند پرسش، پی می گیرم:

در آغاز سخن، لازم است بپرسم آیا شیخ احمد مازنی قرار بوده نطق پارلمانی کند که به جایگاه مجلس اشاره نموده اید یا اینکه او سخنران مراسمی در زادگاه خود بوده است

در ادامه، شایسته است از نماینده ی شهر خود بپرسم که آیا احمد مازنی را می شناسد و پیشینه ی او را در حمایت از سران فتنه می داند!؟

آیا نماینده ی شهر من، به مواضع مازنی در برابر اتهام وارده به آیت الله آملی لاریجانی ریاست قوه قضاییه از سوی محمود صادقی، واقف است!؟

آیا جناب ابراهیمی، در حالی که در مرقومه ی خود به رییس مجلس، به جایگاه مجلس اشاره کرده است، به نام نماینده ی تمام ملت ایران، به لغو سخنرانی نیروهای انقلاب در اقصی نقاط کشور نیز معترض شده است!؟

و . . . . یا این که تراوشاتِ هاضمه ی مجمع نمایندگان اصلاح طلب استان، نماینده ی شهر من را نیز، دچار دگردیسی یا عقب نشینی از اصول خود نموده و خاستگاه خود را پس از نشستن بر کرسی سبز مجلس، یکسره از یاد برده است!؟

جناب آقای ابراهیمی!

تردیدی ندارید که اگر جمعیتی در حوزه ی انتخابیه ی شما، با تکیه بر علائق شخصی یا قومی به جنابعالی رای داده باشند، امثال من و خانواده ام، با تلقی دلبستگی شما به راهِ امامینِ انقلاب، جناب عالی را هدف انتخاب خود قرار داده اند و مایلم اصرار کنم که هرگز این معنا را از یاد نبرید.

اینجانب مُلهم از کلام فَاستَقِم کَما اُمِرت، به جنابعالی توصیه می کنم در باورهای آرمانی خود راسخ بوده و بر آنها پافشاری کنید که خداوند بشارت داده است: والذین جاهدوا فینا لنهندینهم سبلنا.

در پایان، با تاکید بر اینکه فرزندان انقلاب، با تبعیت از امام خود، روی مساله ی فتنه حساس هستند برای جنابعالی ثبات در قدم را آروزمندم و مایلم خاستگاه اصولگرایانه یا بهتر بگویم انقلابی خود را از یاد مبرید و نیز به این نکته توجه داشته باشید که به حسب اطلاع، اقدام شما در حمایت از احمد مازنی، موجب دل آزردگی برخی از نیروهای انقلاب شده که امیدوارم در صدد جبران آن برآیید.

با آرزوی بهترینها

انتهای پیام /