گروه : وبلاگستان
شماره : 26261
تاریخ : 1399-05-25 00:07
سیدین خبرداد: تمدید مسابقه وبلاگ نویسی دانشگاه پیام‌نور گلستان مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور استان گلستان از تمدید مسابقه وبلاگ نویسی این دانشگاه با موضوع دفاع مقدس خبر داد.

به گزارش گلستان ما ؛ سید حسین سیدین در جمع خبرنگاران استان گفت: مسابقه وبلاگ نویسی دفاع مقدس که تا نهم دی ماه فرصت ثبت نام و شرکت داشت به دلیل استقبال زیاد دانشجویان تا ۱۲ بهمن ماه تمدید شد.

وی افزود: بسیج دانشجویی دانشگاه‌های پیام‌نور استان این مسابقه را به منظور گسترش آموزه‌های دفاع مقدس به خصوص در میان نسل سوم و چهارم انقلاب و آشنایی دانشجویان و مردمان عزیز با آرمان‌های انقلاب و شهدای هشت سال دفاع مقدس و با محوریت «سرداران شهید»، «شهدای گمنام» و «جانبازان دفاع مقدس» تدارک دیده است.

وی با بیان اینکه شرکت در این مسابقه برای عموم آزاد است، افزود: متقاضیان شرکت در این مسابقه تا ۱۲ بهمت ماه فرصت دارند تا آدرس وبلاگ خود را به همراه نام و نام خانوادگی به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۷۹۲۴۰۰۳۴۰۰ ارسال کنند.
 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور استان گلستان در رابطه با جوایز برگزیدگان این مسابقه نیز بیان داشت: پس از بررسی توسط داوران به نفر اول یک هارد اکسترنال t۱، به نفر دوم یک هارد اینترنال t۲ و به نفر سوم نیز یک هارد اینترنال ۵۱۲ گیگ اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/