گروه : مینودشت
شماره : 33157
تاریخ : 1399-01-14 20:29
به منظور تصویربرداری بخش هایی از سریال؛ عوامل سریال «ماه‎تی‎تی» جدیدترین اثر «میرباقری» به گلستان آمدند عوامل سریال"ماه تی تی"جدیدترین اثر"سید داوود میرباقری"در شهرستان‌های گالیکش و مینودشت حضور یافتند.

به گزارش گلستان ما به نقل از مینوخبر، با هماهنگی مدیریت جهاد کشاورزی مینودشت قسمت‌هایی از تصویربرداری سریال «ماه تی تی» جدیدترین اثر سید داوود میرباقری در روستاهای «القجر» و «چمانی» از توابع این شهرستان و روستای «فارسیان فرنگ» از توابع شهرستان گالیکش صورت پذیرفت.

در حالی آخرین جلسه فیلم‌برداری سریال"ماه تی تی"در شرق گلستان در محوطه مدیریت جهاد کشاورزی مینودشت انجام شد که گفته می‌شود شرایط اقلیمی خاص این منطقه در زیباترین فصل سال دلیل انتخاب شهرستان‌های مینودشت و گالیکش برای تهیه سکانس‌هایی از این سریال بوده است.

نویسندگی و کارگردانی این مجموعه بر عهده «داوود میرباقری» و تهیه‌کنندگی آن را نیز «مهران برومند» عهده‌دار است.

«ماه تی تی» داستان سرداری از دوران مغول است که طلسم شده و توسط باستان‌شناسی در عصر امروز بیدار می‌شود و ...

این مجموعه، فضایی تاریخی _ فانتزی دارد و در دل یکی از داستان‌های کهن ایرانی به تصویر می‌آید.

«ماه تی تی» فضای متفاوتی نسبت به کارهای قبلی میرباقری دارد و تجربه تازه‌ای برای او محسوب می‌شود. میرباقری در این سریال قصد دارد برای اولین بار به سراغ تاریخ چند هزارساله ایران برود که البته این قصه تلفیقی با فضای معاصر دارد.

عباس خدری هنرمند توانای گالیکشی که پیش‌ازاین در سریال‌های «مختارنامه»، «شاهگوش» و «دندون طلا» با میرباقری همکاری داشته در سریال «ماه تی تی» به‌عنوان دستیار دوم در کنار این کارگردان نامی سینمای ایران حضور خواهد داشت.

تاکنون از بازیگران بسیاری برای حضور در این فیلم نام‌برده شده است امام حضور فریبرز عرب نیا و مرجانه گلچین برای نقش‌آفرینی قطعی شده است.

شایان‌ذکر است؛ مختار مهاجر مدیرکل جهاد کشاورزی استان گلستان، محمود پسرکلو، سید مهدی حسینی و ابوالفضل رشیدیان روسای ادارات جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری و بنیاد مسکن شهرستان‌های مینودشت و گالیکش، حجت ممشلی به همراه کلیه کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان مینودشت و مردمان مهمان‌نواز گالیکش و مینودشت نیز با این مجموعه همکاری‌های لازم را داشته‌اند.

گفتنی است؛ در آینده‌ای نزدیک تصاویر و جزییات بیشتری از حضور عوامل این فیلم در استان گلستان توسط این پایگاه خبری منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/