گروه : مطالب ویژه
شماره : 65771
تاریخ : 1399-03-17 05:20
واکنش های ادامه دار به اقدام نسنجیده در کمربندی گرگان ؛ فرماندار گرگان : در دوطرفه کردن لاین کندرو کمربندی نقشی نداشتم / این موضوع در شورای ترافیک مجددا بررسی می شود فرماندار گرگان به خبر دوطرفه کردن لاین کندرو کمربندی غربی پاسخ داد.

به گزارش گلستان ما ؛ محمد حمیدی فرماندار گرگان درخصوص خبری مبنی بر تصویب طرح دو طرفه کردن لاین کندرو کمربندی غربی در شورای ترافیک گرگان اظهار کرد : از زمان تصدی اینجانب در فرمانداری گرگان، هیچ دستور کاری در خصوص این طرح در شورای ترافیک حتی در حوزه کارشناسی نداشته ایم و هیچ بررسی در این خصوص انجام نشده و چندسال است که درحال بهره برداریست.

فرماندار گرگان  گفت: با توجه به احداث پل روگذر در نزدیکی مکان فوق موضوع در اسرع وقت در شورای ترافیک مرکز استان برسی و تصمیم کارشناسی از مسیر قانونی اتخاذ خواهد شد.

پیشتر این پایگاه خبری خطاب به حمیدی نوشته بود :

آقای حمیدی از شما بعید بود!

یه وقتی فرماندار آموزش و پرورشی است و یا از دستگاههای فرهنگی و اجتماعی ، خیالی نیست اما خیلی سخت است که فرماندار شهر قبلا رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان بوده باشد و چنین طرح های عجیب و غریبی در شهر گرگان ببینیم .

قصه تلخ بستن ورودی رستورانهای کمربندی غربی گرگان جنب میدان شهید مفتح است که این روزها خیلی ها را متعجب ساخته است .

البته گفته می شود شورای ترافیک دستور این طرح را داده اما پلیس راهور اعلام کرده که با این طرح مخالف است ، مهندس عارف معاون عمرانی شهردار هم گفته من و شهردار هم مخالف بودیم .

سوال اینجاست که پس چه کسی موافق بود؟

در اینجا انگشت اتهام بی درنگ سمت فرماندار شهر گرگان می رود که چرا با این طرح موافقت کرده است ، فرمانداری که خود مهندس عمران و زمانی رییس سازمان نظام مهندسی استان بوده چرا با دو طرفه کردن لاین کندرو کمربندی غربی ، مسیری خطرناک و تصادف خیز را ایجاد کرده است ؟

انتهای پیام /