گروه : مطالب ویژه
شماره : 66023
تاریخ : 1399-01-14 19:31
در سکوت مراجع نظارتی صورت گرفت : برکناری یک مدیر انقلابی در اوقاف گلستان حجت الاسلام امین قرایی مسئول حقوقی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان توسط مدیر کل از سمت خود برکنار شد.

به گزارش گلستان ما ؛ با خبر شدیم بر خلاف منویات مقام معظم رهبری در خصوص استفاده از نیروهای جوان ، مومن ، انقلابی و مسلط در گام دوم انقلاب ، یک مدیر انقلابی در استان گلستان برکنار شد.

 

انتظار است حجت الاسلام سلیمانی فرد مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان برای برکناری این مدیر جوان و انقلابی و همسو با گام دوم انقلاب پاسخی قانع کننده برای افکار عمومی و رسانه ها داشته باشد.

 

هر چه که هست امیدواریم این برکناری مربوط به حواشی اخیر این اداره کل ، مربوط به مناقصه برگزار شده در باره موقوفه اسدالله بیکی در خیابان شالیکوبی نباشد .

 

گفتنی است مناقصه عمومی موقوفه اسدالله بیکی در خیابان شالیکوبی بین عدالت یک و سه انجام شد و شرکتی با مدیریت اقای پسرکلی برنده مناقصه شده است اما مدارک مستند نشان می دهد دستهای پشت پرده با فشار سعی دارند شرکتی دیگر را برنده اعلام کنند .

 

واحدهای نظارتی اداره کل نظیر حقوقی به مدیریت جوان انقلابی حجت الاسلام قرایی سرسختانه جلوی این تخلف آشکار ایستاده بود.

 

انتظار است مراجع نظارتی نظیر سازمان بازرسی ، سازمان اطلاعات سپاه ، دیوان محاسبات ، معاون حقوق عامه دادسرای عمومی و انقلاب گرگان هر چه زوتر به این موضوع ورود کنند و جلوی این جابجایی را بگیرند ، قرار باشد نیروهای انقلابی به دلیل اعمال قانون حذف شوند گام دوم انقلاب محقق نخواهد شد.

 

انتهای پیام /