گروه : مطالب ویژه
شماره : 66181
تاریخ : 1399-05-15 12:35
افروشه عنوان کرد : انتقال رایگان هواداران بسکتبال گرگان با اتوبوس به استادیوم / بلیط فروشی چهارشنبه و پنجشنبه رئیس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان گفت : برای بازی روز پنجشنبه شهرداری گرگان و نیروی زمینی هواداران بسکتبال گرگان با اتوبوس های شهرداری به استادیوم می روند .

به گزارش گلستان ما ؛ حسن افروشه رییس سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد : برای بازی بسکتبال شهرداری گرگان با نیروی زمینی تمامی امکانات را بکار گرفتیم تا هواداران با خیال راحت بیایند و این بازی را تماشا کنند .

 

افروشه افزود : هواداران خونگرم بسکتبال شهرداری گرگان در روز پنجشنبه می توانند از اتوبوس رایگان استفاده کنند .

 

وی تصریح کرد : میدان کریمی ، میدان دخانیات ، میدان ترمینال و میدان باهنر مکانهایی است که اتوبوس ها در آنجا منتظر انتقال هواداران به استادیوم آزادی هستند .

 

افروشه تاکید کرد : بلیط فروشی این مسابقه در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه انجام می شود .

 

گفتنی است تیم بسکتبال شهرداری گرگان در دومین دیدار خود در سوپرلیگ بسکتبال ایران روز پنجشنبه به دیدار نیروی زمینی می رود ، جالب اینکه سرمربی تیم نیروی زمینی محمدمهدی ایزدپناه می باشد که سالها بازیکن و سرمربی شهرداری گرگان بوده است .

 

شهرداری گرگان در اولین بازی خود هفته گذشته شهرداری بندرعباس را شکست داده بود و حالا با اقتدار بیشتر به دیدار نیروی زمینی می رود .

 

انتهای پیام /