گروه : مراوه تپه
شماره : 66227
تاریخ : 1399-07-04 06:41
با حضور فرمانده سپاه نینوای استان گلستان انجام شد؛ افتتاح کلینیک سیار دندان پزشکی در یک روستای مرزی مراوه تپه + تصویر با حضور فرمانده سپاه نینوای استان گلستان، اولین کلینیک سیار دندان پزشکی در روستای مرزی آق تقه به بهره برداری رسید.

به گزارش گلستان ما، اولین کلینیک دندان پزشکی روستای آق تقه با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان به بهره برداری رسید.

فرمانده سپاه نینوای استان در جمع مردم فهیم روستای آق تقه گفت: مسلمین افتخار می کنند در تبعیت از پیامبر اعظم صلوات الله علیه قرار دارند.

وی ادامه داد : 4 بار است که خداوند توفیق داده تا در خدمت مرزداران مومن مراوه تپه باشم. خدمت برای شما مردم توفیق الهی است. خدمت در بین شما برکت سعادت و عبادت حقیقی است.

dandsnn

سردار معروفی افزود: عبادت برای ما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از این بالاتر نیست که غمی از دل مردم برطرف کنیم و مشکلی از انها حل شود. بویژه مشکل درمانی آنها که همانند سابق تحت عنوان طرح شهید رهنمون وارد منطقه شدند و در هفته وحدت و ۴۰ سالگی بسیج بعلت هزینه های بالای دندان پزشکی خدمات رایگان داده می شود.

 

dandsnn0
سردار معروفی در پایان افزود. انقلاب اسلامی با مردم تعریف میشود، لذا افتخار می کنیم که خم شویم و سنگ را از جلوی پای مردم برداریم.

انتهای پیام/