گروه : سیاسی
شماره : 72209
تاریخ : 1400-02-01 15:24
استاندار گلستان خبرداد؛ افزایش قابل ملاحظه بودجه حوزه «نیرو»در گلستان/اعتبارات برق 2 برابر شد استاندار گلستان از پیش بینی افزایش قابل ملاحظه بودجه در حوزه «نیرو» گلستان در بودجه 1400 خبرداد.

به گزارش گلستان ما؛ هادی حق شناس ظهر امروز در آیین قدردانی از دست اندرکاران صنعت آب و برق بصورت وبینار با دکتر اردکانیان وزیر نیرو، اظهر کرد: در بودجه سال آینده توسط دولت برای حوزه نیرو در گلستان افزایش اعتبار قابل ملاحظه ای پیش بینی شده است که امیدواریم با تصویب آن در مجلس شاهد رفع عقب ماندگی های استان در آب، فاضلاب و برق باشیم.

وی افزود: در بودجه سال ۱۴۰۰ برای سد میرداماد (واقع در شصتکلاته گرگان) ردیف بودجه در نظر گرفته شده است تا در آینده نزدیک شاهد کاهش استفاده مردم گرگان از آب های زیر زمینی باشیم.

استاندار گلستان تصریح کرد: در سال آینده علاج بخشی سد وشمگیر، قره چای و آق دکش مورد توجه قرار گرفته و همچنین ۱۵۰ میلیارد تومان جهت اتمام مخزن سد نرماب در نظر گرفته شده است.

حق شناس بیان کرد: توجه به فاضلاب شهری و روستایی گلستان در بودجه سال آینده به میزان ۸۰ درصد رشد داشته و همچنین اعتبارات برق استان نیز بیش از ۲ برابر افزایش یافته است.

انتهای پیام/