گروه : رامیان
شماره : 51830
تاریخ : 1399-01-18 05:33
فرمانده سپاه شهرستان رامیان: 250 نفر از بسیجیان شهرستان رامیان به راهیان نور اعزام می شوند فرمانده سپاه شهرستان رامیان گفت: 250 نفر از بسیجیان این شهرستان به اردوی راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، سرهنگ مجید زمانی فرمانده سپاه شهرستان رامیان در حاشیه آخرین جلسه شورای اداری این شهرستان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: 250 نفر از بسیجیان این شهرستان به اردوی راهیان نور مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام می شوند.

وی اظهار کرد:از این تعداد، ۸۰ نفر از اعزامیان به مناطق عملیاتی جنوب را خواهران و ۱۷۰ نفر را برادران تشکیل می دهند.

زمانی افزود: این اعزام، 6 فروردین در قالب 6 اتوبوس آقایان و بانوان و به مدت پنج روز انجام می شود و از این تعداد اتوبوس ۲ دستگاه ویژه خواهران و ۴ دستگاه ویژه برادران است.

وی بیان کرد:یادمان های فتح المبین، والفجر8، اروندکنار، شلمچه، طلاییه و فکه، محل های بازدید این کاروان است.

فرمانده سپاه شهرستان رامیان عنوان کرد: اردوهای راهیان نور فرصت بسیار ارزشمندی است تا بخش بسیار کوچکی از رشادتهای فرزندان این آب و خاک در جریان هشت سال جنگ تحمیلی در مقابل دشمن قسم خورده نمایش داده شود.

وی تصریح کرد: اعزام اقشار مختلف و تجلی یاد و خاطره و ایثار شهدا و بیان فداکاری‌ها به نسل جوان، باعث ماندگاری این فرهنگ و حفظ و صیانت از انقلاب و آرمان‌های آن می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: افراد داوطلب و خودجوش میتوانند در صورت تمایل با دریافت مجوز و برگه تردد از سپاه ناحیه شهرستان رامیان به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام شوند

انتهای پیام/