گروه : رامیان
شماره : 46227
تاریخ : 1399-07-03 10:30
کلنگ زنی پروژه گازرسانی به آخرین روستاهای بخش مرکزی رامیان + تصاویر کلنگ پروژه گازرسانی به آخرین روستاهای بخش مرکزی (پاقلعه و پلرم) شهرستان رامیان با حضور مسئولین استانی و شهرستانی به زمین خورد.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، کلنگ پروژه گازرسانی به آخرین روستاهای بخش مرکزی (پاقلعه و پلرم) شهرستان رامیان صبح امروز باحضور فرماندار، نماینده شهرستانهای رامیان و آزادشهر، مدیرعامل گاز استان گلستان به زمین خورد.

فرماندار شهرستان رامیان گفت: این پروژه گازرسانی به طول ۱۲ کیلومتر و اعتبار دو میلیارد و 100 میلیون تومان و قرارداد زمانی 11 ماهه است و در هفته دولت سال آینده به بهره برداری می رسد.

لیوانی مدیرعامل شرکت گاز استان گفت: باتوجه به مشکل افت فشار گاز در استانهای شمالی دولت از سال 93 عملیات خط انتقال گاز استان سمنان به مازندران از دامغان،کیا سر، ساری و نکا با اعتباری بالغ بر 820میلیارد ریال را آغاز کرد که امسال با اتمام این پروژه مشکل کمبود گاز نخواهیم داشت.

وی افزود: اما این دلیل براین نیست که مشترکین محترم صرفه جویی نکنند بلکه با همکاری مردم در مصرف بهینه انشاالله مشکل قطع گاز نخواهیم داشت.

معاون فرماندار، رئیس شورای روستاها و رئیس اداره گاز و تعدادی از مسئولین شهرستان رامیان در این مراسم حضور داشتند.

kolll1

kolll2

kolll3

kolll4

انتهاي پيام/