گروه : رامیان
شماره : 53978
تاریخ : 1399-07-04 07:10
در بازدید مسئولین شهرستان رامیان مطرح شد؛ پیشرفت 70 درصدی کارخانه مواد غذایی شهرک صنعتی رامیان + تصاویر فرماندار، امام جمعه، بخشدار مرکزی و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رامیان از کارخانه مواد غذایی در حال تاسیس واقع در شهرک صنعتی رامیان بازدید کردند.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان ، فاز اول این کارخانه در حال تاسیس است و تاکنون بالغ بر ۷۰ در صد پیشرفت فیزیکی دشته است و برخی از دستگاههای خط تولید نیز در حال نصب می باشد.

ابراهیمی مدیر این کارخانه با اشاره به مشکلات موجود در مسیر اجرا، اظهار امید واری کرد: این کارخانه تا قبل از هفته دولت امسال به بهره برداری برسد.

حسین گلچین مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رامیان با بیان اینکه پرونده تسهیلاتی این واحد به بانک عامل معرفی شده است، گفت: این واحد تاکنون یک میلیارد تومان از تسهیلات رونق تولید استفاده کرده و تا تکمیل و راه اندازی کامل نیاز به ۸ میلیارد دیگر سرمایه در گردش دارد.

محمود سالاری فرماندار شهرستان رامیان ضمن تاکید بر رفع مشکلات موجود در مسیر اجرای این واحد تولیدی و اشتغالزا توسط مسئولین مربوطه، اظهار امیدواری کرد که بزودی شاهد افتتاح این طرح خواهیم بود.

shahraksan1

انتهاي پيام/