گروه : رامیان
شماره : 48730
تاریخ : 1399-05-25 18:10
فرماندار شهرستان رامیان: دهیاران و شوراها به بوم گردی و گردشگری توجه ویژه داشته باشند فرماندار شهرستان رامیان گفت: دهیاران و شوراها به بوم گردی و گردشگری توجه ویژه داشته باشند و این بخش ازاولویتهای ماست.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، جواد صادقلو فرماندار شهرستان رامیان در کارگروه اشتغال این شهرستان که با حضور مدیرکل جذب و سرمایه گذاری و مدیرکل کار، رفاه اجتماعی گلستان برگزار شد، گفت: هزار میلیارد تومان تسهیلات در تولید داخلی در کارگروه تقسیم و موانع تولید به  بنگاههای کوچک و بزرگ تزریق شد.

وی اظهار کرد: دهیاران و شوراها به بوم گردی و گردشگری توجه ویژه داشته باشند و این بخش ازاولویتهای ماست.

صادقلو افزود: حوزه صنایع تبدیلی، آب بندان ها، حوزه شیلات از ظرفیت ها ی روستاهای این شهرستان است و باید در این زمینه های برای تولید اشتغال پایدار سرمایه گذاری شود.

محمد زنگانه رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان رامیان گفت: از 300 پرونده در دست اقدام در حوزه تسهیلات اشتغالزایی 200 پرونده به بانک کعرفی شده است.

وی تصریح کرد: شهرستان رامیان در جذب کارورزی در کارگاهها رتبه اول را کسب کرده است و 27 درصد از 200 نفر تعهد محقق شده است.

بخشداران و دهیاران بخش مرکزی و فندرسک، شهرداران رامیان، خان ببین و دلند و جمعی از مسئولین شهرستان رامیان نیز در این جلسه حضور داشتند.

eshtegh1

eshtegh2

انتهای پیام/