گروه : حوادث
شماره : 72784
تاریخ : 1400-02-01 16:23
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری گرگان خبرداد؛ سقوط 73 اصله درخت در گرگان بر اثر طوفان ستوده نیا گفت: 73 اصله درخت شامل 63 اصله درخت بالای 5 سال و 10 اصله درخت کمتر از 5 سال سقوط کردند. از این تعداد 15 درخت در پارک جنگلی النگدره و 15 درخت هم در عرصه جنگل ناهارخوران مستقر بودند.

به گزارش گلستان ما، یحیی ستوده نیا در خصوص آسیب‌های طوفان شدید اظهار کرد: بر اثر طوفان شدیدی که بامداد پنجشنبه به وقوع پیوست، خسارت‌هایی با تاسیسات، سازه‌ها و فضای سبز سطح شهر وارد شد.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری گرگان بیان کرد: 73 اصله درخت شامل 63 اصله درخت بالای 5 سال و 10 اصله درخت کمتر از 5 سال سقوط کردند. از این تعداد 15 درخت در پارک جنگلی النگدره و 15 درخت هم در عرصه جنگل ناهارخوران مستقر بودند.

وی در خصوص دیگر خسارت‌های ایجاد شده ابراز کرد: بخشی از پارچه های پرچم‌ها، تابلوهای زیباسازی و ریسه‌های پل فتحه باغ دچار آسیب شدند.

ستوده‌نیا افزود: سازه ورودی استانداری، الِمان نوری در میدان منظریه و پای چراغ در میدان ولیعصر واژگون شدند. همچنین به 4 سان‌لایت واقع در بلوار هیرکان بر اثر واژگونی تیر چراغ برق آسیب جدی دیدند.

انتهای پیام/