گروه : اجتماعی
شماره : 72872
تاریخ : 1400-02-02 05:02
فرماندار گالیکش: مسئله جوانان، در همه امور یک اولویت است فرماندار گالیکش در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گفت: مسائل و مشکلات حوزه جوانان در تمامی امور و در هر طرحی به عنوان یک اولویت اصلی مطرح می‌باشد.

به گزارش گلستان ما، علی‌اصغر میرزایی فرماندار گالیکش در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان که پیش‌ازظهر سه‌شنبه (۷بهمن‌ماه) در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: یکی از ویژگی‌های برجسته نظام مقدس جمهوری اسلامی کمک به مستضعفین و توجه خاص به محرومین است که این ویژگی از مهمترین تاکیدات امام خمینی(ره) نیز بوده است.

فرماندار گالیکش طرح مسکن جوانان را بعنوان یکی از برنامه‌های مهم ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستان نام برد و افزود: در اجرای طرح مسکن جوانان باید با دقت نظر کافی سعی شود که افراد محتاج و نیازمند واقعی در اولویت بهره‌مندی از مزایای این طرح قرار گیرند و برای انتخاب افراد واجد شرایط شاخص‌ها و ویژگی‌های خاصی در نظر گرفته شود.

میرزایی خاطرنشان کرد: بهره‌گیری از ظرفیت خیرین مسکن ساز و سایر افراد خیر و نیکوکار می‌تواند سهم عمده و بسزایی در تسریع اجرای طرح و تامین مسکن برای واجدین شرایط داشته باشد.

 انتهای پیام/