گروه : اجتماعی
شماره : 66191
تاریخ : 1399-05-25 00:40
بر اساس مصوبه کارگروه ساماندهی گندم، آرد؛ قیمت‌های جدید انواع نان در گلستان اعلام شد با مصوبه کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان، قیمت جدید انواع نان در استان گلستان تعیین شد و از شنبه ۱۸ آبان قابل اجراست.

به گزارش گلستان ما، پس از برگزاری جلسات کارشناسی و بررسی قیمت نان، نرخ نهایی پس از تایید استاندار گلستان به فرمانداران شهرستان های تابعه جهت اجرا، ابلاغ شد.

بر اساس مصوبه کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان قیمت انواع نان در استان گلستان به شرح ذیل تعیین شد:

قیمت نان بربری دولتی بدون تغییر وزن با وزن چانه ۴۷۵ گرم به قیمت ۷۵۰ تومان و نان لواش با وزن چانه ۱۷۰ گرم به قیمت ۲۷۵ تومان به فروش می‌رسد.

قیمت نان بربری آزادپز در دو نرخ با وزن‌های چانه متغیر خواهد بود، قیمت نان بربری در نانوایی‌های آزادپز بدون تغییر وزن چانه «۶۵۰ گرم» به قیمت یک‌هزار و ۵۰۰ تومان و نان بربری آزادپز با وزن چانه «۴۵۰ گرم» به قیمت یک‌هزار تومان به فروش می‌رسد.

نان لواش آزادپز با وزن خمیر ۱۲۰ گرم به قیمت ۳۰۰ تومان و قیمت نان سنگک با وزن نان ۴۰۰ گرم به قیمت یک‌هزار و ۵۰۰ تومان تعیین شده است.

نان سنگک تک‌رو کنجدی به وزن خمیر ۴۱۰ گرم به قیمت یک هزار و ۷۵۰ تومان است و نان سنگک دو رو کنجدی به وزن خمیر ۴۲۰ گرم به قیمت ۲ هزار تومان است.

قیمت نان تافتون با وزن چانه ۲۷۵ گرم نیز ۶۰۰ تومان تعیین شده است.

قیمت نان یارانه‌ای با احتساب گندم هر کیلوگرم گندم ۶۶۵ تومان و قیمت نان آزاد با احتساب گندم هر کیلوگرم ۹۰۰ تومان تعیین شده است.

انتهای پیام/