1398-01-08 07:53
1014
0
62181
یادداشت حسین کریمی اول:

خدمت بی منت کنی خداوند شما را عزیز دلهای شکسته و رنجدیده میکند

من بعنوان شهروند آق قلایی از شما تقاضا دارم این خواسته ما را به سردارجعفری برسانید که لباس خیس شده وی درخیابانهای شهرمان را بعنوان نماد اخلاص وخدمت بی منت سپاه و بسیج درموزه شهر برای آیندگان نگه داری کنیم.

به گزارش گلستان ما ؛ حسین کریمی اول جانشین اسبق سپاه نینوا گلستان در بازدید از مناطق سیل زده در یادداشتی نوشت :

امروزچهارشنبه ۷فروردین۹۸در خدمت سردارپاکپورفرمانده نیروی زمینی سپاه و سردارمعروفی  فرمانده سپاه نینوا گلستان درمحل بیمارستان صحرایی سپاه بودم ، عزیزی از اهالی سیلزده شهرستان آق قلا جلو آمد و خطاب به سرداران سپاه مطالبی راعنوان کرد.

وی گفت :  ما ازدولتی ها گلایه داریم ، چرادرمراحل اولیه سیل اجاره تخریب راه آهن و جاده کمربندی که مانع خروج آب بودند را ندادند.

چرا اجازه ورود قایقهای صیادی برای کمک به مردم جهت خروج به جای امن را با تاخیر دادند وغیره.

که این بی تدبیری ها باعث شد سیل با شدت وسرعت بیشری وارد شهر و خانه های مردم شود.

ما از ورود سپاه و نیروهای نظامی جهت کمک به مردم تشکرمیکنیم .

ما ازفرمانده سپاه پاسداران سردار جعفری تشکرمیکنیم که شخصا با پای پیاده درداخل شهرحرکت کرد تا عمق آب موجود درخیابانها را به همه نشان دهد تا مسئولین ببینند چه مصیبتی با کم کاری آنها بر سر شهر آمده است.

وی افزود من بعنوان شهروند آق قلایی از شما تقاضا دارم این خواسته ما را به سردارجعفری برسانید که لباس خیس شده وی درخیابانهای شهرمان را بعنوان نماد اخلاص وخدمت بی منت سپاه و بسیج درموزه شهر برای آیندگان نگه داری کنیم.

این ابرازاحساسات پاک برادر اهل سنت همه حاضرین را منقلب کرد و اشک های شوق بر گونه ها جاری گردید.

 براستی خداوند سپاه وبسیج را در مسیرخدمت به این ملت نجیب در شرایط بحرانی وسخت قرارداده است.

و یقینا وقتی خدمتی در جهت رضای خداوند و با خلوص نیت انجام شود خداوند محبت خدمتگزاران را در قلب آحاد مردم جاری و ساری میکند.

لذا قلب پاک مردم گرفتار در بلاها جایگاه انوار الهی است واگر نور الهی برمجموعه ای یا فردی بتابد یقینا عزیزخواهد شد و بر قلبها حکومت میکند.

 سپاه و بسیج و فرمانده دلاورآن تحت فرمان ولی زمان خویش امام خامنه ای عزیز در حادثه سیل گلستان عزیز دلهای رنجدیده وشکسته مردم شهرهای آق قلا ، گمیشان ، سیمین شهرو غیره شدند لذا هیچ کس نمیتواند با جوسازی و شایعه پراکنی خدشه ای به این اعتماد وارد کند.

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.