1399-01-04 16:20
299
0
67894
فرماندار گنبد خبر داد؛

تجهیز دو مرکز به عنوان نقاهتگاه بیماران کرونایی در گنبد

فرماندار ویژه گنبد گفت: ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان با توجه به ضرورت پیش بینی شرایط بحران، ۲ مرکز را جهت راه اندازی نقاهتگاه بیماران بهبود یافته کرونایی در شهرستان در نظر گرفته است.

به گزارش گلستان ما، چراغعلی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان، صبح امروز با حضور در گنبدکاووس در جریان روند اقدامات صورت گرفته در حوزه فعالیت های ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان قرار گرفت و با همراهی فرماندار ویژه گنبدکاووس از مجموعه نقاهتگاه شماره یک این شهرستان نیز بازدید کرد.

قدیر کریمی معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس در حاشیه بازدید از نقاهتگاه های درنظر گرفته شده شهرستان گنبد اظهار داشت: ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان با توجه به ضرورت پیش بینی شرایط بحران، ۲ مرکز را جهت راه اندازی نقاهتگاه بیماران بهبود یافته کرونایی در شهرستان در نظر گرفته است.

 وی افزود: نقاهتگاه شماره یک، با توجه به نزدیکی این مرکز به بیمارستان پیامبر اعظم و بودن در خارج از محدوده مسکونی شهرستان، در مرکز فنی و حرفه ای گنبدکاووس آماده و تجهیز شده است و دومین مرکز نیز در فضایی دور از مکان های مسکونی برای شرایط ویژه در نظر گرفته شده است.

کریمی در پایان با تشکر از شهروندان، اصناف و بازاریان جهت همکاری و همراهی در این ایام، افزود: امیدواریم شهروندان با رعایت اصول بهداشتی و پیشگیری از شیوع این بیماری و ماندن در خانه به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا کمک کرده تا نیازی به استفاده از مراکز نقاهت بیماران در گنبدکاووس نباشد.

انتهای پیام/

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.