1398-03-24 08:31
731
0
63858
در حیات خلوت شهرداری و شورای شهر چه می گذرد؟

دست رشته اسناد استخدام پنهانی شهرداری گنبد در بین رسانه ها!

هر روز که می گذرد ابعاد تازه ای از عدم صداقت شورای شهر و شهرداری گنبدکاووس با مردمی که به ظاهر ولی نعمتان آنها هستند، نمایان می شود و بیش از پیش این ذهنیت را در ذهن شهروندان ایجاد کرده که اینجا حیات خلوتی است که بدور هر گونه نظارت و تنها بر اساس سلیقۀ شخصی عده ای مدیریت می شود.

به گزارش گلستان ما به نقل از قابوس نامه، شهردار گنبدکاووس در نشست خبری روز دوشنبه بیستم خردادماه در بین بیش از 15 خبرنگار و فعال رسانه ای از هر گونه اقدام جهت استخدام نزدیکان اعضای شورای شهر ابراز بی اطلاعی می کند اما تنها پس از یک روز اسناد این استخدامی از سوی مردم به رسانه های محلی ارسال می شود!

در مسیر افشای عدم صداقت شهرداری و شورای شهر با مردم، این اسناد به رسانه قابوس نامه ارسال شده است و امیدواریم  شهردار و اعضای شورای شهر با احترام به شعور ولی نعمتان خود این بار پاسخ قانع کننده ای در قبال این اقدام خود داشته باشند.

لازم به ذکر است از فرماندار ویژه و همچنین امام جمعه محترم شهرستان گنبدکاووس نیز انتظار می رود نسبت به این اقدامات حساسیت بیشتری داشته باشند و ان شاالله بزودی اقدام عملی که مانع از سلب اعتماد مردم از مدیران شهری شود را شاهد باشیم.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.