1399-05-16 13:29
1055
0
69762
معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبد کاووس:

تعدادی از بنرهای غدیرخم سطح شهر گنبد جمع آوری شد/ جمع آوری بنرها با تصمیم شورای تامین و نظر امام جمعه بود/ وحدت مورد تاکید رهبری سرلوحه کار ما است

عبدالقدیر کریمی گفت: تعدادی از بنرهایی که به مناسبت عید غدیر خم در سطح شهر گنبد نصب شده بود؛ با تصمیم شورای تامین و نظر امام جمعه شهرستان گنبد جمع آوری شد.

به گزارش گلستان ما، خبری مبنی بر جمع آوری بنرهای عید غدیرخم در شهرستان گنبد کاووس، در فضای مجازی منتشر شد.

در همین راستا خبرنگار ما این موضوع را از عبدالقدیر کریمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبد پیگیر شد و وی در توجیه این اقدام، گفت: بیش از ۶۰ بنر در سطح شهر گنبد به مناسب عید غدیر خم نصب شده بود که با بررسی های انجام شده تعدادی از این بنرها که حدودا ۱۲ عدد بود؛ با وحدت موجود در شهرستان سازگاری نداشت.

وی افزود: همانطور که می دانید؛ وحدت یکی از مهمترین مواردی است که مورد تاکید مقام معظم رهبری می باشد و ما در این خصوص مطیع فرمان رهبری هستیم و تصمیم جمع آوری بنرهای یاد شده؛ با تصمیم اعضای شورای تامین و امام جمعه شهرستان گنبد انجام شد.

معاون استاندار گلستان تاکید کرد: در خصوص جمع آوری این بنرها با گروهی که بنرها را نصب کرده بودند نیز رایزنی لازم انجام شد و جمع آوری با حضور و رضایت آنها انجام گرفت.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.