مدیر زندان مرکزی گرگان خبرداد:

کشت شالی در زمین های بلااستفاده توسط زندانیان گرگانی

0
64658
209
1398-05-05 17:03

مدیر زندان مرکزی گرگان گفت: مددجویان زندان مرکزی گرگان پنج هزار متر از زمین های بلا استفاده زندان را با آب سطحی به کشت شالی اختصاصی دادند.

به گزارش گلستان ما به نقل از روابط عمومی اداره کل زندان‌های گلستان، فردین گرگانی اظهارکرد: مددجویان زندان مرکزی گرگان پنج هزار متر از زمین های بلا استفاده زندان را با آب سطحی به کشت شالی اختصاصی دادند.

وی افزود: در سال رونق تولید ملی، این اقدام تاکیدی بر منویات رهبر معظم انقلاب و حمایت از خانواده‌های نیازمند بوده است.

گرگانی بیان کرد: این کار همچنین به نیت نشر و گسترش فرهنگ کار و پویش به قصد روزی حلال که در تمام منابع دینی و آرای عقیدتی بزرگان به آن توصیه شده انجام شد.

وی تصریح کرد: با رایزنی انجام شده با مسئولان مربوطه مساحتی بالغ بر پنج هزار متراز زمین‌های بلااستفاده زندان مرکزی گرگان با تلاش و یاری مددجویان با آب سطحی به کشت شالی اختصاص یافت.

گرگانی در بیان ویژگی‌های این اقدام تصریح کرد: برآن شدیم تا مددجویان با کار و کوشش و کسب روزی حلال انس بگیرند و طعم و لذت بهره‌برداری از کوشش خویش را بچشند که این اقدام بی‌شک مددجویان را برای کنکاش کار حلال و طیب در فردای آزادی حائز انگیزه و رغبت خواهد کرد به عبارتی این حرکت یک پویش اصلاحی محسوب می‌شود.

مدیر زندان مرکزی گرگان افزود: بخش از محصول این زمین‌ها پس از جمع‌آوری به انجمن حمایت از زندانیان اهدا خواهد شد تا به خانواده‌های زندانیان نیازمند اختصاص یابد.

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.