1399-04-15 09:39
169
0
69272

ورود دستگاه قضایی به مشکلات شهرک مهرگان در گلستان

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان گلستان از ورود دستگاه قضایی به موضوع مشکل شهرک مهرگان خبر داد و گفت: به زودی در بازدید میدانی با حضور مسئولان دستگاه‌های اجرایی، مشکلات این شهرک بررسی و برای رفع آن تلاش می‌کنیم.

به گزارش گلستان ما، نشست مشترک معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان با کمیسیون حقوقی شورای شهر گرگان با هدف چالش های حقوقی و قضایی در شهر گرگان روز شنبه در دادگستری گلستان برگزار شد .

سد معبر، ساخت و ساز غیرمجاز اطراف شهر و مشکلات شهرک های حاشیه گرگان از جمله موضوعاتی بود که در جلسه امروز به آن پرداخته شد .

دادستان مرکز استان گلستان در این جلسه با اشاره به مشکلات موجود در برخی شهرک های گرگان گفت: بخشی از مشکل شهرک فرهنگیان گرگان رفع شد و برای حل مشکل بقیه شهرک ها مانند شهرک پرستاران و مهرگان هم در نشست هایی در حال پیگیری هستیم .

دادستان گفت: یکی از مشکلاتی که همه مردم شهر گرگان به نوعی با آن دست به گریبانند ، موضوع فاضلاب است که دادستانی مرکز استان هم به زودی به این بخش ورود می کند.

دادستان سیدحسینی در بخش دیگری از سخنان خود از اعضای شورای شهر و شهرداری گرگان خواست: طرح های اشتغالزا برای شهر تعریف و برای جذب سرمایه گذار تلاش کنند .

حجت الاسلام سیدرضا سیدحسینی افزود: در سال رونق تولید مهم ترین وظیفه دستگاه ها در همه بخشها ، هموار کردن مسیر سرمایه گذاری است .

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان هم در این جلسه از ورود دستگاه قضایی به موضوع مشکل شهرک مهرگان خبر داد و گفت: به زودی در بازدید میدانی با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی ، مشکلات این شهرک بررسی و برای رفع آن تلاش می کنیم.

سد معبر ، ساخت و ساز غیرمجاز اطراف شهر ، اثبات بیع و مالکیت و مشکلات شهرک های حاشیه گرگان از جمله موضوعاتی بود که در جلسه امروز اعضای شورای شهر گرگان به آن اشاره کردند و خواستار کمک دستگاه قضایی برای رفع آن شدند.

در نشست مشترک امروز مقرر شد در قالب کارگروه های مشترک مشکلات حقوقی موجود در شهر گرگان بررسی و برای رفع آن راهکار ارائه شود.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.