معاون بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت گلستان خبرداد؛

شناسایی تخلف ۷ میلیاردی یک شرکت بیمه در گرگان

0
65656
449
1398-07-04 12:03

معاون بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت گلستان گفت: تخلف اقتصادی به ارزش ۷ میلیارد ریال یک شرکت بیمه در پوشش هزینه‌های درمانی در شهرستان گرگان توسط بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان شناسایی شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت،معدن وتجارت گلستان، علی اصغر اصغری اظهارداشت: براساس شکایت کتبی یکی از بیمارستان‌های خصوصی در شهرستان گرگان به ستاد خبری سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مبنی بر بروز تخلفات احتمالی در این شرکت خدمات بیمه‌ای و عدم ارائه مناسب خدمات بیمه درمانی تکمیلی به بیماران تیمی از بازرسان به منظور بررسی و رسیدگی موضوع اعزام شدند.

وی افزود: پس از بررسی مدارک و مستندات موجود این شرکت توسط بازرسان سازمان، تخلف عدم ایفای تعهدات این شرکت به بیماران مورد نظر محرز و پرونده تخلف این واحد به میزان 7 میلیارد و 400 میلیون ریال تشکیل و برای صدور راًی نهایی به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.

معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت گلستان  اظهار کرد: بازرسان این سازمان در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان و همچنین احقاق حقوق شاکیان از هیچ‌گونه تلاشی دریغ نکرده و با همه توان در چهارچوب قوانین و مقررات با متخلفان احتمالی در عرصه بازار برخورد خواهند کرد.

اصغری با تاکید بر حساسیت شرایط کنونی بازار از همه مدیران شرکت‌های خدمات بیمه‌ای خواست تا با رعایت قوانین و مقررات مصوب، دستورالعمل‌های مربوط به ارائه خدمات را رعایت کرده و در ارائه خدمات مفید و به موقع به مشتریان کوشا باشند.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.