1397-12-28 09:57
3933
0
61980
رئیس شورای اسلامی شهر گرگان:

بودجه ۲۵۰ میلیاردتومانی شهرداری گرگان محقق شد

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: بودجه امسال شهرداری گرگان ۲۵۰ میلیارد تومان بود که به طور کامل محقق و همچنین ۲۰ میلیارد تومان لایحه متمم بودجه ارائه شده است.

به گزارش گلستان ما، علی‌اصغر یوسفی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت تحقق درآمدهای شهرداری گرگان اظهارداشت: به رغم شرایط سخت اقتصادی امسال بودجه 250 میلیارد تومانی شهرداری گرگان صددرصد محقق و 20 میلیارد تومان نیز لایحه متمم بودجه 97 به شورای اسلامی شهر ارائه شذه است.

وی افزود: بودجه پیشنهادی شهرداری گرگان و سازمان‌های تابعه برای سال 98 300 میلیارد تومان پیشنهاد شده که در کمیسیون‌های مختلف و صحن شورای شهر مورد بررسی قرار گرفته است.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان گفت: بودجه پیشنهادی شهرداری گرگان نسبت به سال قبل 20 درصد رشد دارد.

به گفته یوسفی 43.33 درصد از بودجه 300 میلیارد تومانی شهرداری برای سال 98 مربوط به اعتبارات جاری و هزینه‌ای و 56.67 درصد مربوط به اعتبارات عمرانی است.

وی ادامه داد: شفاف سازی درآمدها و هزینه‎ها و همچنین کاهش هزینه‌های مازاد، بسترسازی برای ایجاد کنترل و ارزشیابی پیشرفت‌های حاصل از اجرای بودجه، افزایش مشارکت شهروندان در تأمین هزینه‌ها و اداره امور شهر و بهبود فضای کسب و کار شهر و جلب مشارکت و همکاری بخش خصوصی در اجرای پروژه های درآمدزای شهری از جمله راهبردهای اساسی بودجه سال 98 شهرداری گرگان است.

رئیس شورای اسلامی شهر گرگان خاطرنشان کرد: همچنین در بودجه سال آینده اعتبارات مناسبی برای مطالعات سیستم‌های انبوه‌بر و ریلی، طرحِ ریزپهنه‌بندی زلزله و طرح جامع سیما و منظر و فضای سبز، ورودی و خروجی ناهارخوران به 30 متری تالار و ساماندهی خیابان جرجان از هتل سرفراز تا میدان معلم، اجرای پیاده راه خیابان امام خمینی(ره) و پاسداران، تهیه بسته‌های سرمایه گذاری، ایجاد پارک‌های تخصصی و غیره پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/ 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.