1398-10-24 15:08
215
0
67116
فرماندار گالیکش:

بهره‌مندی روستائیان و کشاورزان از خدمات بیمه‌ اجتماعی ارزان و معتبر یک ضرورت است

فرماندار گالیکش گفت: بهره‌مندی روستائیان و کشاورزان به‌ویژه اقشار ضعیف و کم‌درآمد جامعه از خدمات بیمه‌ای ارزان و معتبر در شرایط اقتصادی امروز یک ضرورت است.

به گزارش گلستان ما، علی‌اصغر میرزایی در دیدار با مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گلستان گفت: خدمات و مزایای صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را ازجمله برنامه‌های حمایتی ارزشمند دولت خواند و از همکاری همه‌جانبه در جهت گسترش خدمات این بیمه و جذب جامعه هدف در شهرستان خبر داد.

وی خدمت‌رسانی به قشرهای ضعیف و آسیب‌پذیر جامعه را از مهم‌ترین وظایف مسئولان برشمرد.

میرزایی خاطرنشان کرد: بهره‌مندی روستائیان و کشاورزان به‌ویژه اقشار ضعیف و کم‌درآمد جامعه از خدمات بیمه‌ای ارزان و معتبر در شرایط اقتصادی امروز یک ضرورت است بنابراین باید برای ترویج و نهادینه شدن بیمه‌های اجتماعی و فراگیر شدن آن در مناطق محروم بیشتر تلاش شود.

فرماندار گالیکش ضمن تأکید بر لزوم فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی همگانی خدمات اجتماعی این صندوق بیمه، تصریح کرد: تداوم فعالیت ستاد راهبردی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر و بهره‌گیری از ظرفیت شوراهای اسلامی و دهیاری‌‌ها از مهم‌ترین برنامه‌های این شهرستان در جهت افزایش سطح خدمات‌دهی و گسترش جذب بیمه‌شدگان جامعه هدف خواهد بود.

گفتنی است دانیال پولادوند مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گلستان نیز در این دیدار اهداف، برنامه‌ها و خدمات این بیمه اجتماعی را تشریح کرد.

انتهای پیام/

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.