1393-11-14 08:54
523
0
9856
استاندار گلستان :

جشن های انقلاب، بهانه ای برای شناخت حکومت اسلامی است/ نامه به جوانان اروپایی، درایت رهبری را نشان داد

استاندار گلستان در دومین روز از دهه مبارکه فجر با حضور در روستای "توران ترک" شهرستان رامیان، این جشن ها را بهانه ای برای شناخت درست حکومت اسلامی عنوان کرده و در عین حال نامه رهبر انقلاب به جوانان اروپایی را نشانه درایت و هوشیاری رهبری دانست.

به گزارش گلستان ما به نقل از گل رامیان، «حسن صادقلو» در مراسم جشن انقلاب اسلامی که در روستای «توران  ترک» از توابع بخش مرکزی شهرستان رامیان برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب گفت: ورود امام به ایران مانند ورود پیامبر(ص) به مکه بود که یک تاریخ ایجاد کرد.

وی اظهار کرد: این تاریخ سازی مختص یک محدوده نبود و هدفی جهانی است که عدالت را در خود دارد زیرا امام راحل فقط ضد استبداد و استکبار حرکت نکرده بلکه حکومت الهی و عدل را بنا کرد.

صادقلو گفت: برگزاری جشن های دهه فجر برای انجام تشریفات هزینه دار و گرفتن وقت مردم نیست بلکه برای درک جنس حقیقی حکومت اسلامی و آورده های امام (ره) است.

استاندارگلستان بیان کرد: امام حلقه تکمیلی نظام که همان حکومت اسلامی بود را بنیان گذاری کرد و مهمترین ره آورد امام حکومت اسلامی بود که جنس آن از زمامداری الهی، مهرورزی، فخرنفروختن، مسئولیت پذیری و خدمتگزاری، پیشبرد مکتب اسلامی و ایجاد خوشبینی، قبولی در آزمایش و امتحان الهی، دل نبستن به مقامات و باقی گذاشتن عمل صالح برای مردم است.

جوهره حکومت عدالت و جوهره عدالت نیز خدمت است

صادقلو در ادامه ضمن تاکید بر خدمت رسانی به مردم تصریح کرد: جوهره حکومت عدالت و جوهره عدالت نیز خدمت استلذا امام(ره) زمامداری را یک تکلیف الهی میدانست.

وی در ادامه به ضرورت هوشیاری مردم در برابر دشمنان اشاره و خاطر نشان کرد: خوشبختانه این هوشمندی در مقام معظم رهبری وجود دارد و نامه اخیر ایشان به جوانان اروپا و آمریکا نیز نمونه ای از این هوشیاری در ایشان است.

استاندار همچنین به بیان برخی از مشکلات منطقه از جمله مصارف آب بخش خانگی و کشاورزی، استفاده از چاههای آب غیر مجاز، کاهش منابع آب زیرزمینی، جنگلها و ... مقایسه آن با افق 20 ساله پرداخته و عزم ملی و تدبیر شهروندان را در استفاده بهینه از امکانات  و رفع مشکلات خواستار شد.

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.