1398-02-25 07:37
309
0
63226
همزمان با برداشت محصول کلزا در کلاله؛

فرماندار کلاله: در سیل اخیر، ۴۴۵ هکتار از مزارع کلزا خسارت دید/ پول کشاورزان یک هفته ای پرداخت می شود

فرماندار کلاله گفت: بارش های شدید و سیلاب اخیر به ۴۴۵ هکتار از اراضی کلزا در شهرستان کلاله آسیب و خسارت صددرصدی وارد کرد که با تکمیل پرونده کشاورزان و به محض تخصیص اعتبار، برای هر هکتار مزرعه آبی کلزای خسارت دیده، ۵ میلیون تومان و هر هکتار مزرعه دیم کلزا، ۲ میلیون تومان کمک بلاعوض دریافت می کنند‌.

به گزارش گلستان ما به نقل از کلاله خبر، علی اصغر بیانی در حاشیه برداشت کلزا از مزارع شهرستان در گفتگویی اظهار داشت: امسال برای تسهیل در خرید کلزا از کشاورزان، ۳ مرکز خرید را در روستای دهنه، شهر کلاله و پیشکمر در نظر گرفته شد تا کشاورزان دانه روغنی کلزا را با سرعت و بدون دغدغه تحویل این مراکز دهند.

وی به چگونگی پرداخت وجه دانه روغنی کلزا به کلزاکاران اشاره کرد و گفت:هماهنگی لازم جهت پرداخت وجه محصولات کشاورزان انجام شده است و به محض تحویل و ارائه چک لیست به بانک کشاورزی، وجه آنان در هر کیلویی ۳۴۴۰ تومان و کمتر از یک ‌هفته به حسابشان واریز می شود.

 فرماندار کلاله با بیان اینکه بارش های شدید و سیلاب اخیر به ۴۴۵ هکتار از اراضی کلزا در شهرستان کلاله آسیب و خسارت صددرصدی وارد کرد؛ گفت: کشاورزان پس از تکمیل پرونده و به محض تخصیص اعتبار، برای هر هکتار مزرعه آبی کلزای خسارت دیده، ۵ میلیون تومان و هر هکتار مزرعه دیم کلزا، ۲ میلیون تومان کمک بلاعوض دریافت می کنند‌. 

kalalekhabar_ir_1.jpg

kalalekhabar_ir_2.jpg

kalalekhabar_ir_3.jpg

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.