1398-06-02 14:42
439
0
65092
در حالی که شهرداری کلاله از پس یک شهر برنمی آید؛

شهردار کلاله مدعی پیگیری برای ساماندهی تفرجگاه آقسو شد! + فیلم

در حالی که استاندار گلستان در بازدید خود از شهر کلاله، این شهر را از نظر بهداشتی شهری کثیف عنوان کرد و همچنین الحاق روستای چشمه نیل به شهر و عدم ارائه خدمات عمرانی و غیره به مردم این بخش از شهر، شهردار کلاله مدعی ساماندهی تفرجگاه آقسو شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از کلاله خبر، خلیل سعدی شهردار کلاله در مصاحبه با خبرگزاری صدا و سیما اعلام کرد: با همکاری غراوی معاون عمرانی استانداری گلستان و همراهی منابع طبیعی؛ مقدمات کار برای مدیریت وساماندهی تفرجگاه جنگلی آقسو توسط شهرداری کلاله فراهم شده است.

وی افزود: به محض عقد تفاهم نامه با منابع طبیعی , طراحی و تأمین امکانات رفاهی در این تفرجگاه که مورد اقبال مردم شهرستان و مسافران است; از سوی شهرداری انجام می گیرد.

شهردار کلاله در حالی مدعی این ساماندهی تفرجگاه آقسوی شهرستان کلاله شد که استاندار گلستان در بازدید خود از شهر کلاله، این شهر را از نظر بهداشتی شهری کثیف عنوان کرد.

همچنین پس از الحاق روستای چشمه نیل به شهر کلاله، اهالی این روستا حتی از مزایای و امکاناتی که به روستاها واگذار می شد هم محروم شدند و هیچگونه خدمات عمرانی و غیره برای این اهالی ارائه نشده است.

نگرانی زمانی شروع می شود که با ارائه ریز هزینه های صدها میلیون تومانی و هزینه بیت المال در این تفرجگاه، این تفرجگاه و بیت المال هم مثل شهر کلاله به حال خود رها شود.

انتهاي پيام/

 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.