ابراهیمی کی می خواهد از نظام و انقلاب دفاع کند ؟

برخی نمایندگان گلستان زحمت دیدار با مولوی عبدالحمید را به جان می خرند ؛ زحمت دفاع از نظام را نه !

0
65435
417
1398-06-23 05:02

نماینده آزادشهر و رامیان پس کی میخواهد از نظام و انقلاب دفاع کند و موضع بگیرد ، اینکه «آهسته بری تا گربه شاخت نزنه» سیاست درستی نیست ، دیر یا زود مردم از اندیشه های شما آگاه خواهند شد و در موردتان قضاوت خواهند کرد.

به گزارش گلستان ما ؛ اصولا مواضع هر فردی در بزنگاه های مختلف می تواند نشان دهنده تفکر وی باشد و نمایندگان مجلس شورای اسلامی را می توان در گرفتن مواضع شان شناخت.

از هفت نماینده استان گلستان در مجلس فقط این علیرضا ابراهیمی نماینده آزادشهر و رامیان است که ردای اصولگرایی به تن دارد و معمولا با این عنوان شناخته می شود هر چند بعد از رفتن به مجلس چیز خاصی در این زمینه از او ندیده ایم .

ابراهیمی در کمیسیون فرهنگی مجلس عضویت دارد ، جایی که باید اولویت های فرهنگی کشور سیاستگزاری شود اما در این کمیسیون هیچ لایحه یا قانون موثری که به درد مردم بخورد ، دیده نشد و البته متوجه نشدیم که آیا نفعی متوجه استان شد یا نه ؟

یک بار ابراهیمی در کمیسیون فرهنگی پای نامه ای را امضا زد که قرار بود طبق آن ممنوع التصویری خاتمی برداشته شود ، او در توجیه کار خود اصرار حجت الاسلام مازنی نماینده اصالتا گلستانی اصلاح طلب تهران را علت امضا خود عنوان کرد، این در حالیست که نبی هزارجریبی عضو لیست امید مجلس از امضا آن نامه خودداری کرده بود.

او در بهمن ماه 95 زمانی که مردم بندرگز به صورت خودجوش و انقلابی سخنرانی حجت الاسلام مازنی نمانده اصلاح طلب مجلس و حامی کروبی فتنه گر را لغو کردند ، به این حرکت مردمی در حمایت از مازنی اعتراض کرد .

دو ماه پیش بود که او به بهانه عروسی دختر معاون فرماندار آزادشهر به زاهدان( 1000 هزار کیلومتر دورتر از آزادشهر) رفت و با مولوی عبدالحمید دیدار کرد ،  دیداری که باعث حواشی زیادی شد اما چرا ابراهیمی اینگونه بی محابا خطوط قرمز را در می نوردد را باید در انتخابات دوم اسفند ماه 98 جستجو کرد.

حال نیز با دروغ بزرگ دختر آبی و فشار همه جانبه گروههای منفعت طلب و سلطنت طلب به نظام جمهوری اسلامی که کانون اصلی آن کمیسیون فرهنگی و‌عضو آن پروانه سلحشوری بوده ، ابراهیمی به خودش زحمت ندادموضعی بگیرد و از مظلومیت نظام در مقابل منافقین دفاع نماید.

آیا ابراهیمی به دلیل اینکه پروانه سلحشوری عضو کمیسیون فرهنگی بوده و هر روز سلام و علیک دارند قادر به انتقاد از این نماینده که مردم را به اردوکشی خیابانی خوانده ، نیست ، آیا خون شهدا ، آرمانهای امام راحل و ارزشهای نقلاب اسلامی باید فدای مصالح و روابط شود ؟

سوال اینجاست نماینده آزادشهر و رامیان پس کی میخواهد از نظام و انقلاب دفاع کند و موضع بگیرد ، اینکه «آهسته بری تا گربه شاخت نزنه» سیاست درستی نیست ، دیر یا زود مردم از اندیشه های شما آگاه خواهند شد و در موردتان قضاوت خواهند کرد.

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.