1398-04-22 06:27
2065
0
64313
تداوم نگرانی مردم در خصوص انتخابات مجلس ؛

نامه سرگشاده دانشجویان گلستانی به وزیر کشور در خصوص رئیس ستاد انتخابات استان گلستان

جناب رحمانی فضلی : آیا درست است رییس ستاد انتخابات استان به طور مستقیم از جناح و جریان خاصی در انتخابات حمایت و آنها را تشویق به حضور در میدان انتخابات کند و نسبت به جریانی موضع منفی داشته باشد ؟

به گزارش گلستان ما ؛ بعد از اظهارات نسنجیده معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان و رئیس ستاد انتخابات استان جمعی از دانشجویان دانشگاههای استان گلستان خطاب به وزیر کشور نامه سرگشاده  نوشتند .

جناب آقای دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور

سلام علیکم

به استحضار می رسانیم چند روز پیش عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان و رییس ستاد انتخابات استان گلستان در همایشی در وزارت کشور گفت :

گزینه های اصولگرا برای انتخابات مجلس در گلستان یکه تازی می کنند ، بهتر است اصلاح طلبان و اعتدالگرایان نیز وارد میدان شوند .»

نکته یک : آیا درست است رییس ستاد انتخابات استان به طور مستقیم از جناح و جریان خاصی در انتخابات حمایت و آنها را تشویق به حضور در میدان انتخابات کند و نسبت به جریانی موضع منفی داشته باشد ؟

نکته دوم : آیا این مواضع شائبه دخالت در انتخابات از سوی مقام های استانداری و دولت محسوب نمی شود ؟

نکته سوم : با این موضع پرحاشیه چطور استانداری گلستان و ستاد انتخابات استان می تواند با شورای نگهبان قانون اساسی همکاری نماید ، تداوم این نظرات قطعا باعث دوقطبی شدن انتخابات در استان و نهایتا کنارگذاشته شدن معنوی رییس ستاد انتخابات استان خواهد شد .

جناب آقای رحمانی فضلی بهتر نیست تا دیر نشده و فضای انتخابات هنوز گرم نشده ، تدابیر بهتری در این خصوص اتخاذ فرمایید ، مانند تدبیری که در فرمانداری گرگان اتخاذ کردید .

با تشکر

جمعی از دانشجویان دانشگاه های استان گلستان

( جامع گلستان ، قابوس ، علوم کشاورزی و منابع طبیعی ، شرق گلستان ، آزاد گرگان ، پیام نور گنبد کاووس و ...)

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.