1398-02-19 07:26
600
0
63100
دبیر کارگروه اقتصادی مجلس:

اقدام متقابل برجامی، راهکاری برای پشیمان کردن طرف مقابل بود/ این موضع گیری نشان از اقتدار جمهوری اسلامی ایران است

دبیرکارگروه اقتصادی مجلس گفت: یکی از راهکارهایی که می توانست باعث پشیمانی طرف مقابل برجام شود، اقدام متقابل برجامی بود که با تصمیم مسئولین ارشد کشوری عملیاتی شد.

به گزارش گلستان ما، عبدالکریم رجبی اظهار داشت: سیاست های خصمانه دولت آمریکا در قبال جمهوری اسلامی ایران و نادیده گرفتن معاهدات بین المللی و عدم اجرای تعهد خود در جریان برجام، نشان از ذات استکباری این دولت است.

وی افزود: با روی کار آمدن دولت ترامپ و به دنبال آن نقض برجام از سوی وی و وضع تحریم های جدید در قبال ایران، نیازمند عکس العمل متقابل از سوی مسئولین نظام جمهوری اسلامی ایران بود.

نماینده سابق شرق گلستان تاکید کرد: موضع روز گذشته ریاست جمهوری در قبال بدعهدی طرفین برجام، موضعی تحسین برانگیز و نشان از اقتدار این کشور است.

رجبی یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران این توانایی را دارد که در اسرع وقت فعالیت های هسته ای خود را به حالت قبل از برجام بازگرداند و در گام اول نیز عدم فروش اورانیوم غنی سازی شده و آب سنگین را در دستور کار خود قرار داد.

دبیرکارگروه اقتصادی مجلس گفت: مسلما با ادامه موضع منفعلانه دولت های اروپایی در قبال برجام، باعث عملیاتی شدن گام های دیگر ایران در اقدام متقابل برجامی خواهد شد./ کلاله خبر

انتهاي پيام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.