1393-10-24 09:34
2771
3
8846

ماهواره نا امیدی دولت تدبیر و امید پرتاب شد

ناخدای انقلاب : با مذاکره مخالف نیستم، اما به‌ جای نقاط خیالی باید به نقاط امیدبخش دل سپرد.

به گزارش گلستان ما به نقل از معبر سایبری فندرسک، سازمان فضایی ایران مکانی که در آن ماهواره امید که امیدی بود برای مردم ایران به منظور دستیابی به فضای لایتناهی در اقدامی که این روز ها برای ما عادی شده است از سوی رئیس جمهور دولت تدبیر و امید به شکل نا امیدانه ای منحل شد.

این سازمان با هدف فضایی شدن ایران زیر نظر ریاست جمهوری تشکیل شده بود و موفق به پرتاب چندین کاوشگر و ارسال موجودات زنده به فضا شده بود، هدف گزاری این سازمان پرتاب ماهواره های مورد نیاز کشور و فرستادن فضانورد ایرانی به فضا بود.

متاسفانه شنیده ها حاکی از این است که علت انحلال سازمان اعلام نگرانی غربی ها به بهانه موشک های ماهواره بر و دسترسی ایران به تکنولوژی استراتژیک پرتاپ ماهواره و ورود به باشگاه اختصاصی فضایی در مذاکرات بوده است و این خروجی همان تفکریست که میگوید انرژی هسته ای برای ما لازم نیست.

ماهواره نا امیدی دولت تدبیر و امید پرتاب شد

ما نیز از جناب آقای رئیس جمهور دولت تدبیر و امید بابت این موج منفی که مانع پیشرفت های علمی ایران خواهد شد و نا امیدی را به جامعه تزریق خواهد کرد تشکر و قدردانی می نماییم. خب چی بگیم اگه انتقاد کنیم باز یه برچسب میچسبونین.

زیاد سخت نیست اگر کمی بیندیشیم که چرا آقای ظریف در کمیسون امنیت ملی مجلس گفت حتی اگر استیضاح هم بشوم جزئیات مذاکرات را نمی‌گویم. خدا می داند دیگر کجای این انقلاب و کدام امید این مردم را فروخته اند تا در خیال خام به توافق خیالی برسند.

پ,ن1 : اینجوری که آقایان دارن کشور رو مثل قرارداد ترکمن چای دو دستی تقدیم می کنن فکر کنم کم کم بجای استفاده از اینترنت و تلفن همراه باید رو بیاریم به سوی علامت دادن با دود.

پ,ن2 : اگه شب خوابیدین صبح بیدار شدین دیدین چند تا آمریکایی تو خونتون نشستن زیاد تعجب نکنین شاید از بند های توافقنامه باشه.

پ,ن3 : نمیدونم چرا این روز ها بدجور دلم برای پیرمرد مهربان دوران انتخابات، آقای غرضی تنگ شده است. کجایی غرضی که یادت بخیر.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

علی

چرا دروغ می گویید ایشان این سازمان را به جایگاه اصلی خود برگرداند ومثل دولت نه و ده نخواست غیر کارشناسی با این سازمان کار کند

0
0
پاسخ
1393-10-27 05:16
شهروند

دوست عزیز این سازمان جای خودش بود وبه درستی فعالیت می کرده و ولی جناب روحانی این سازمان رو از مدار خارج کرده. کلا وقتی نظرتو خوندم کلی خندیدم خیلی تو توهمی عزیز

0
0
پاسخ
1393-10-28 11:04
ولی الله عرب

آقای دولت تدبیر و امید مثل زمانی که در دولت خاتمی مسئولیت شورای عالی امنیت ملی کشور را به عهده داشت با شعار ما داوطلبانه مراکز هسته ای خود را به تعلیق در آوردیم ... حداقل داوطلبانه یک دهه کشور را به عقب برد الان هم با شعار شیب ملایم و کار کارشناسانه پدر ملت را در می آورد و خدا می داند کشور را جند دهه عقب خواهد راند !!! بمیرم برای رهبر که تا دوره اینها تمام شود چقدر باید خون دل بخورد. هرکاری دولتهای قبل کرده اند کارشناسانه نبوده چون ادعا نداشتند ! مثل چند صد هرار بدبخت که با مسکن مهر خانه دار شدند. حالا اینها که همه بودجه کشور را خرج تبلیعات خودشان می کنند و مسکن مهر را تعطیل و بقیه مردم بدبخت را سرکار گذاشته اند و پیشرفتهای علمی و فناوری کشور را هم با شیب ملایم به باد میدهند و پدر مردم شهید پرور راهم با شیب ملایم درمی آورند " کارشناسند و حقوقدانند و سرهنگ هم نیستند. اف بر این تدبیر . خدایا تو که در جای حق نشسته ای ادرکنی .

0
0
پاسخ
1393-10-28 11:52

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.