1395-03-24 06:23
1000
0
33483

زمینی که شهرداری مینودشت به 2 نفر فروخت !

شهرداران سابق مینودشت در اقدامی قابل تامل قطعه زمینی را در سال های 85 و 88 به 2 شهروند این شهر فروختند!

به گزارش گلستان ما به نقل از مینوخبر، سید غلامرضا حسینی یکی از شهروندان مینودشتی در تماس با خبرنگار ما پیرامون این موضوع گفت: «به همراه 50 نفر از دوستان و آشنایان صندوقی تشکیل دادیم؛ بعد از چند سال تصمیم گرفتیم برا صندوق سرمایه گذاری کنیم و بدین منظور در آخرین روزهای سال 88 قطعه زمینی را خریداری کردیم. بعد از سال ها هنگام فروش زمین متوجه شدیم که شهرداری مینودشت این زمین را به دو نفر در زمان شهردار وقت در سال های 85 و 88 فروخته است!»

حسینی در ادامه گفت: بعد از تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدیم که شکایت کنیم و از این طریق به حق خود برسیم. شکایت کیفری کردیم و دادگاه شهرداران سابق و فعلی "ایرج شفیع پور" را احضار کرد. در جلسه دادرسی قاضی اعلام کرد که اگر همین الان از دست این آقایان شکایت مجزا مطرح کنید جزایش 7 سال زندانی است. ما برای حفظ حرمت ها همان جا رضایت خود را اعلام کردیم مشروط به این که موضوع زمین را حل و فصل نمایند.

وی افزود: بعد از گذشت یک سال و با پیگیری های فرماندار محترم قطعه زمینی به مساحت 150 متر به ما معرفی کردند که آن زمین هم متاسفانه از هر طرف 4 متر عقب نشینی داشت؛ خوشبختانه متوجه شدیم و از پذیرش آن امتناع کردیم.

حسینی در خاتمه عنوان کرد: امیدواریم این مسئله هر چه سریعتر با تدبیر مسئولان ذیربط حل و فصل شود تا از سال ها بلاتکلیفی خارج شویم.

شایان ذکر است؛ این پایگاه خبری تحلیلی، آماده دریافت و انتشار نظرات مسئولین شهرداری در این خصوص می باشد.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.