1394-03-07 15:38
2193
0
15338
با امضاء طوماری انجام شد؛

اخطار رزمندگان به وضعيت حجاب در تهران + عکس

اين عکس را بايد يکي از اسناد منحصربفرد در پرونده تاريخي و پرفراز و نشيب مبارزات فرزندان انقلاب اسلامي و مجاهدان فعال در دفاع مقدس با یکی از مصادیق مفاسد اجتماعي به شمار آورد.

به گزارش گلستان ما به نقل از مشرق، تصوير زير مربوط به امضاي طومار توسط رزمندگان اسلام عليه «لاابالي گري و بي حجابي در پشت جبهه ها» مي باشد. از شواهد عکس بر مي آيد که متعلق به بچه هاي «تیپ 20 رمضان» (یگان زرهی ویژه استان تهران) باشد. مخاطب طومار دقیقا معلوم نيست اما طبيعتا بايد فرمانده «کميته هاي انقلاب اسلامي» باشد که در آن سال ها وظيفه مبارزه با منکرات را بر عهده داشت. زمان ثبت عکس نيز بين سال  1364 تا 1365 مي باشد. 

 اين تصوير را بايد يکي از اسناد منحصربفرد در پرونده تاريخي و پرفراز و نشيب مبارزات فرزندان انقلاب اسلامي با با یکی از مصادیق مفاسد اجتماعي به شمار آورد. پرونده اي که هنوز هم يکي از چالش هاي جدي باورمندان به انقلاب اسلامي با دولت هايي است که مي آيند و مي روند.

ابعاد عکس آن مقدار هست که بتوان بيشتر متن طومار را خواند . آن چه از متن طومار قابل رويت مي باشد به اين قرار است:

«...پس از عرض سلام و تشکر از آن جناب در رابطه با زحمات و تلاش هاي فراواني که در جهت انقلاب براي سرکوبي منافقين و مبارزه با منکرات کشيده ايد،

اخيرا اخبار بسيار ناگواري در رابطه با شيوع لاابالي گري و بي حجابي در سطح شهر تهران به جبهه ها مي رسد و رزمندگان که شهر و ديار خودو خانواده هاي خويش را در امان خدا و در پناه حکومت [غير قابل رويت] رها نموده اند نگران مي سازد. جاي تاسف دارد [ غيرقابل رويت] گذشت چند سال از پيروزي انقلاب خونبار اسلامي ، عده اي آلت دست بيگانه به اشاعه علني فحشا مشغولند. حزب الله مظلومانه مجبور به سکوت گرديده است. عزيزاني  [ غيرقابل رويت] فرزندان ، همسران ، پدران و برادران شان در جبهه ها مشغول  [ غيرقابل رويت]  چگونه در مقابل تجاوز آشکار به حقوق خويش سکوت کنند و رزمندگاني که نواميس خويش را به جمهوري اسلامي سپرده و به ميادين نبرد رهسپار شده اند ، چگونه با فراغت بال از پشت جبهه ها  به جنگ مشغول شوند؟

ما رزمندگان اعزامي از استان تهران ضمن اعلام اين که به حسب فرمان امام هرگز جبهه ها را ترک نخواهيم کرد و با تمام  [ غيرقابل رويت]  که به حزب الله در اين رابطه وا داشته شود ، استخوان در گلو و خار در چشم مردانه در مصاف کفار و کفرپيشگان خواهيم جنگيد تا خدا فتح و نصرت نهايي خود را آشکار سازد ، از جنابعالي تقاضا داريم که هر چه سريعتر به اين امر رسيدگي نموده و ضمن ارشاد افراد فريب خورده ، با عوامل بيگانه قاطعانه برخورد کنيد و اخطار رزمندگان اسلام را به ايشان ابلاغ فرماييد و در اين رابطه اگر صلاح مي دانيد  [ غيرقابل رويت] ...»

عکس/دلواپسی رزمندگان برای حجاب

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.