1398-01-25 11:05
265
0
62556
فرماندار آق قلا خبرداد؛

وضعیت عادی آق قلا در25 فروردین/مشکلات باید هرچه زودتر مرتفع شود

فرماندار آق قلا گفت: وضعیت آق قلا در 25 فروردین ماه عادی است ودرصدد هستیم هرچه سریعتر برای رفع مشکلات این شهرستان اقدام کنیم.

به گزارش گلستان ما؛ امانگلدی ضمیر ظهر امروز درباره آخرین وضعیت آق قلا  اظهار کرد:  خوشبختانه وضعیت هر روز بهتر از قبل می شود و در حال برگشت به وضعیت عادی  است.

وی افزود: امداد رسانی و عملیات تخلیه آب و لجن کشی منزل به منزل و نقطه به نقطه در حال انجام بوده و از لحاظ بهداشتی و درمانی مشکل خاصی وجود ندارد.

فرماندار آق قلا تصریح کرد: جریان ورود سیلاب از بالادست با توجه به حفر کانال (خندق) به طول 4 و نیم کیلومتر و ایجاد سیل بند یک و نیم کیلومتری ، قطع  شد و بحمد الله از بیرون شهر به دشت ها هدایت شده است.

image 2019 4 14 15 26 57 652 2Mh

ضمیر با اشاره به بازدید نماینده ولی فقیه در گلستان از مدارس سیل زده  آق  قلا بیان کرد: هزینه احداث یک باب مدرسه در این شهرستان از سوی آیت الله نورمفیدی به دانش آموزان هدیه  شد.

فرماندار آق قلا با بیان اینکه بلا فاصله بعد عادی شدن وضعیت باید به رفع مشکلات بپردازیم، بیان کرد: مشکل اصلی شهرستان پس از وقوع سیل ، تامین خسارات و نوسازی منازل تخریبی ، عملیات پاکسازی و مرمت زیر ساخت های شهری و روستایی می باشد.

انتهای پیام/

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.