1398-07-07 10:09
2079
0
65698
اقدامات اخیر تامین اجتماعی جای قدردانی دارد ؛

نامه امیدبخش مدیر کل تامین اجتماعی استان به ارشاد / بیمه خبرنگاران شاغل پایش می شود

مدیر کل تامین اجتماعی استان گلستان طی نامه ای به مدیر کل ارشاد استان از آمادگی این دستگاه برای پالایش بیمه خبرنگاران و رسانه های شاغل در آن حوزه خبر داد.

به گزارش گلستان ما ؛ نیک نیا مدیر کل تامین اجتماعی استان گلستان در نامه شماره 11426/98/220 مورخ 6 مهرماه به خانم کشمیری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان اعلام کرد : آمادگی دارد تا راستی آزمایی افراد شاغل در حوزه رسانه استان گلستان را انجام دهد .

نیک نیا افزود : ما امادگی کامل داریم که به اتفاق یک نماینده از بیمه تامین اجتماعی ، یک نماینده از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و یک نماینده از خانه مطبوعات این پایش صورت بگیرد .

پیشتر نیک نیا در نشست صمیمی با خبرنگاران در روز خبرنگار گفته بود : 654 معرفی‎نامه هنرمندان و 303 بیمه خبرنگار در استان گلستان وجود دارد و این آمادگی را داریم که این لیست به منظور راستی آزمایی با همکاری ارشاد و خانه مطبوعات بازنگری شود.

مدیرکل تامین اجتماعی گلستان به هزینه‎های بالای بیمه خبرنگاران فضای مجازی اشاره کرد و یادآور شد: در حوزه خبرنگاران فضای مجازی و کاهش هزینه‎های بیمه این بخش نیاز است هیئت دولت برای این دسته از خبرنگاران مصوبه بگیرند.

بیمه تامین اجتماعی چند ماهی است در حوزه رسانه ها بسیار خوب پای کار امده و جای تشکر از مدیر این دستگاه دارد ، حال باید منتظر اقدام عملی از طرف اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و خانه مطبوعات باشیم .

سالها بود که خبرنگاران استان گلایه داشتند که افرادی غیر از بیمه خبرنگاران سوء استفاده می کنند و لازم است لیست بیش از 300 نفری که به اسم خبرنگاران استان بیمه شده اند مورد پایش قرار بگیرد .

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.