1399-05-21 21:58
392
0
69842
سید محمد مرتضوی:

طرح شهرداری گرگان برای بستن تقاطع غیرفنی مقابل اکبر جوجه به شورای ترافیک ارسال شد

رییس کمیسیون عمران ، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر گرگان از تهیه طرحی برای بستن تقاطع غیرفنی مقابل اکبر جوجه جهت ایمنی جان شهروندان و ارسال آن به شورای ترافیک شهرستان خبر داد.

به گزارش گلستان ما ؛ جلسه کمیسیون عمران ، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر گرگان عصر امروز سه شنبه ۲۱ مرداد ماه به ریاست مهندس سید محمد مرتضوی در ساختمان پارلمان محلی برگزار شد.

در این جلسه که با محوریت مشکلات ترافیکی و ایمنی کمربندی غربی گرگان برگزار شد ، سهرابی از پلیس راهور گرگان و مدیران شهرداری گرگان نیز به همراه تنی چند از اعضای شورا حضور داشتند.

مرتضوی در گفت و گو با خبرنگار گلستان ما در خصوص نتایج این جلسه گفت : واحد ترافیک شهرداری گرگان طرحی را آماده کرده و آن را به شورای ترافیک شهرستان گرگان ارسال کرده تا به تصویب برسد.

وی تصریح کرد : بنده دیروز هم از این مکان بازدید کردم و گفتم که تقاطع مقابل اکبر جوجه غیرفنی است ، امروز هم پلیس راهور با ما هم نظر بود و شهرداری گرگان نیز با این نظر موافق بود.

رییس کمیسیون عمران ، ترافیک و حمل و نقل شورای اسلامی شهر گرگان خاطرنشان ساخت : در طرح شهرداری دوربرگردان غیر استاندارد بسته می شود و مسیر کندرو از روگذر سربازان گمنام به طرف میدان مفتح یکطرفه خواهد شد.

مرتضوی اضافه کرد : این تصمیم جهت ایمنی شهروندان گرفته شده و بعد از تصویب در شورای ترافیک اجرایی خواهد شد.

گفتنی است سال گذشته بعد از افتتاح روگذر سربازان گمنام قرار بود شهرداری نسبت به اجرای این طرح(یک طرفه کردن این نقطه) اقدام کند اما هنوز اتفاقی در این خصوص نیفتاده و در این مدت تصادفات زیادی روی داده که جان شهروندان را به مخاطره انداخته است.

انتهای پیام /

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری گلستان ما در وب سایت منتشر خواهد شد

پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد

© کپی بخش یا کل هر کدام از مطالب گلستان ما با ذکر منبع امکان پذیر است.